TATRALANDIA s 10 bazénmi, toboganmi a tropickým rajom, kde je celý rok 30 °C

TATRALANDIA, Liptovský Mikuláš - Tatralandia

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

8,7

Veľmi dobré hodnotenie
(13 hodnotení)

TATRALANDIA s 10 bazénmi, toboganmi a tropickým rajom, kde je celý rok 30 °C

LokalitaTATRALANDIA, Liptovský Mikuláš - Tatralandia (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 25.6.2021 podľa dostupnosti.

V predsieni vám visia teplé kabáty, no stále smútite za letom? Tak príďte do TATRALANDIE, tu ho majú celoročne - v tropickom raji s palmami, pirátskou loďou a morskou vodou. Bez ohľadu na počasie je otvorených 10 bazénov pre deti aj dospelých a tobogany pre všetkých adrenalínových nadšencov. Kupón do jedného z TOP európskych aquaparkov pre dospelých, deti aj seniorov.

Tatralandia

Zabávajte sa v slaných, termálnych aj čírych vodách aquaparku Tatralandia, ktorý nájdete uprostred Liptova.

Bazény

V Tatralandii vás čaká 8 vnútorných a 2 vonkajšie bazény. V bazénoch s morskou vodou v Tropical Paradise si tak počas celého roka vychutnáte blahodárne účinky thallasso terapie (liečba morom). Načerpajte nové sily a zabavte sa s rodinou aj priateľmi, pretože tu si na svoje príde každý.

Celoročné bazény nájdete TU.

Tropical Paradise

Vstúpte do tropického raja, v ktorom je celoročne 30 °C a vďaka špeciálnej strešnej fólii v hale Tropical Paradise vás opáli v zime aj v lete. Pred pirátskou plachetnicou nájdete oddych 5 bazénoch so slanou aj čírou vodou s teplotou 34 – 36 °C. A v nich vás od hlavy až po päty vymasírujú vodné masážne lavice, vodný hríb aj vodné trysky. Okrem toho soľ rozpustená v slanej vode obsahuje 32 chemických zlúčenín, ktoré blahodarne pôsobia na celé telo a majú relaxačné účinky. Terapiu morom (thalassoterapiu) si teda môžete užívať kedykoľvek počas roka aj na Liptove.

Tobogany

Nájdete tu tobogany pre všetkých - bláznivé aj pokojné, pre borcov aj bojazlivých, pre starších aj pre deti. Zažite rýchlu či bláznivú jazdu na 6 toboganoch. Trúfnite si a spustite sa, čaká vás záplava adrenalínu!
Tobogany nájdete TU.

Keltský saunový svet

Keltský saunový svet je jedinečný komplex 21 parných, vodných a masážnych kúpeľov, sáun a procedúr v Tatralandii. (za príplatok)

Gastronómia

Keď budete mať vodného šantenia dostatok, vydajte sa na exotický miešaný drink, ľadové osvieženie, palacinky, pizzu či chutné jedlo. V Tatralandii nájdete široké spektrum barov a reštaurácii, v ktorých si každý nájde to svoje. Všetky bary a reštaurácie nájdete TU.

Unikát v strednej Európe

Tatralandia je najväčším areálom vodnej zábavy s ubytovaním v strednej Európe. Nachádza sa v regióne Liptov - oblasti s množstvom kultúrnych pamiatok, svojráznou ľudovou kultúrou a folklórom, ktorú obklopujú najväčšie slovenské hory - Vysoké a Nízke Tatry, Veľká a Malá Fatra, Chočské vrchy. Návštevníci sem jazdia aj za atrakciami v blízkosti aquaparku.

Možnosť ubytovania

Holiday Village Tatralandia

Objavujte krásy Liptova a relaxujte v bazénoch aquaparku Tatralandia. Len pár krokov od bazénov vás čaká pohodlné ubytovanie s fantáziou v chatkách Holiday Village Tatralandia. Množstvo atrakcií na jednom mieste (aquapark, reštaurácie, bowling, ZOOKONTAKT Tatralandia, Hurricane Factory Tatralandia, Liptov Aréna Tatralandia, Liptovská Mara) predurčuje Tatralandia Holiday Resort na miesto vášho vytúženého oddychu, zábavy a množstva zážitkov. 

 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Najväčší areál vodnej zábavy v strednej Európe
  Najväčší areál vodnej zábavy v strednej Európe
 • 10 vnútorných a vonkajších bazénov, 6 toboganov, baby zóna
  10 vnútorných a vonkajších bazénov, 6 toboganov, baby zóna
 • Tropický raj s celoročnou teplotou 30 °C
  Tropický raj s celoročnou teplotou 30 °C
 • Deti do 6 rokov majú vstup zdarma
  Deti do 6 rokov majú vstup zdarma
 • Možnosť výmeny za vstup do Bešeňovej (s príplatkom)
  Možnosť výmeny za vstup do Bešeňovej (s príplatkom)

Ukončené
od 18,00 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,7

Veľmi dobré hodnotenie

13 hodnotení

9 zákazníkov odporúča

9,7

Super vyžití pro děti, voda, tobogány, surfování, paráda, teploučko, rozhodně Vám uvnitř není zima, venkovní bazény také paráda - horké, užili jsme si to všichni, počítejte s vyššími cenami, ale kde je to levné když se platí eurem? a kolem oběda nebo na palačinky opravdu fronty :o(, tak jsme si...

Petra, 29. novembra 2019

Hodnotil ponuku 2. Celodenní vstup AQUA TICKET do...


9,3

Pre mna super Aquapark :-)

Michaela, 25. novembra 2019

Hodnotil ponuku 2. Celodenný vstup TROPICAL PACKET do...

Kontakt

TATRALANDIA

TATRALANDIA

Ráztocká 21
03105 Liptovský Mikuláš
0915 834 644

info@tatralandia.sk
www.tatralandia.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

100
m
ZOO Kontakt

ZOO Kontakt

Navštívte ZOO, kde si môžete zvieratká pohladiť, nakŕmiť a vytvoriť si s nimi naozajstný vzťah, nadviazať živý kontakt. Môžete si tu napríklad pohladkať levíča priamo vo výbehu.

200
m
Hurricane Factory Tatralandia

Hurricane Factory Tatralandia

Zažite let v tuneli vo vetre s rýchlosťou 270 km/h! V simulátore voľného pádu Hurricane Factory Tatralandia vás čaká skvelý adrenalínový zážitok. Pod dozorom profesionálnych... Viac inštruktorov si vyskúšate aké to je skočiť z lietadla vo výške 4 km.

300
m
Tatralandia

Tatralandia

Aquapark Tatralandia je najväčším aquaparkom na Slovensku. Nájdete tu až 14 bazénov, 26 toboganov a 19 sáun a iných procedúr. Tatralandia je otvorená počas celého roka a okrem... Viac oddychu a zábavy ponúka aj možnosti ubytovania.

2
km
Loď Mara

Loď Mara

Spoznajte krásy Liptova z pokojnej hladiny Liptovskej Mary. Loď Mara ponúka nezabudnuteľné plavby loďou po Liptovskej Mare pod vedením skúsených kapitánov.

3
km
Kart Centrum Liptov

Kart Centrum Liptov

Kart Centrum Liptov má najdlhšiu dĺžku trate na strednom Slovensku. Ponúka adrenalínové jazdy na motokárach v uzavretej hale, ktoré sú vhodné pre ženy aj mužov všetkých vekových... Viac kategórii.

5
km
Areál vodného slalomu

Areál vodného slalomu

Užite si adrenalín na rieke Belá, Váh alebo na umelom vodnom kanály. Maximálny zážitok vhodný aj pre neplavcov. O bezpečie a zábavu sa stará skúsený inštruktor.

5
km
Liptovská Mara

Liptovská Mara

Liptovská mara je najväčšou vodnou priehradou na Slovensku. Je strediskom letnej turistiky, vodných športov, jachtingu, cykloturistiky a športového rybárstva. Liptovská Mara je... Viac obkolesená pohoriami, ako Chočské vrchy, Západné Tatry a Nízke Tatry. Na severnom brehu v bezprostrednej blízkosti vodnej hladiny vznikol autocamping Liptovský Trnovec a verejná pláž so zázemím (sociálne zariadenia, sprchy, bufety, športoviská).

7
km
Archeoskanzen Havránok

Archeoskanzen Havránok

Nad vodnou nádržou Liptovská Mara nájdete jednu z najvýznamnejších archeologických lokalít Liptova - Havránok. Nachádza sa tu skanzen, v ktorom môžete vidieť zrekonštruované... Viac objekty z mladšej doby železnej, staršej doby rímskej i zo stredoveku. Napríklad unikátnu opevnenú svätyňu, v ktorej sa konávali magické keltské obrady alebo základy a opevnenie stredovekého zemepanského hrádku s palisádami. Skanzen je prístupný po červenej turistickej značke z obcí Bobrovník a Vlachy.

7
km
Marina Liptov

Marina Liptov

Marina Liptov je športovo-rekreačné stredisko nachádzajúce sa pri Liptovskej Mare. Ponúka bohaté možnosti turistiky, cyklistiky, vodných športov ale aj relax vo wellness.

8
km
Svätý kríž - drevený artikulárny kostol

Svätý kríž - drevený artikulárny kostol

Kostol patrí medzi najväčšie drevené stavby v strednej Európe. Pôdorys kostola s dĺžkou 43 m má podobu kríža a dovnútra vojde takmer šesťtisíc návštevníkov. Kostol má 12 dverí a... Viac 72 okien a vnútorná výzdoba očarí každého svojím barokovým zariadením. V interiéri sa nachádza pozoruhodný drevený barokový oltár z roku 1693 a zaujímavá je aj kazateľnica.

9
km
Funpark Žiarce

Funpark Žiarce

Funpark Žiarce sa nachádza v obci Pavčina Lehota. V zime je obľúbeným lyžiarskym strediskom ale v lete tu nájdete najstrmšiu bobovú dráhu na Slovensku.

9
km
Prosiecka dolina

Prosiecka dolina

Prosiecka dolina je krasová dolina nachádzajúca sa v Chočských vrchoch. Erózna činnosť tu vytvorila typický krasový vzhľad doliny s početnými skalnými bralami a vežami. Nájdete tu... Viac aj krásne tiesňavy, najmä na začiatku a konci doliny. Najlepší prístup do doliny je z malej dedinky Prosiek.

Mohlo by sa vám páčiť