8,9

Veľmi dobré hodnotenie
(12 hodnotení)

Penzión Lampášik *** obkolesený prírodou s krásnym výhľadom

Dlhá platnosť Dlhá platnosť

LokalitaPenzión Lampášik ***+, Donovaly (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 30.11.2021 podľa dostupnosti.

Absolútny pocit slobody! Ubytovanie v penzióne Lampášik ***, ktorý je obklopený prírodou s krásnym výhľadom. Neodmysliteľnou súčasťou je veselá a ochotná obsluha, ktorá vytvára prirodzenú pozitívnu atmosféru. V dobre vybavených izbách nájde kľud a súkromie. Zaujímavosťou sú exkluzívne salóny, kde si môžete vychutnať obľúbený drink.

O penzióne

Lampášik má svoje magické čaro. Jeho umiestnenie zaručuje objatie s prírodou spolu s nádherným výhľadom na typickú slovenskú krajinu. Je neďaleko centra Donovalov, ale prináša osobitnú atmosféru… pocit slobody. Nájdete tu naplnenie mnohých vašich predstáv a potrieb počas voľného času. Je vhodný aj pre pracovné sústredenia menších skupín, ktoré potrebujú dokonalú koncentráciu a potom príjemný relax v komunite, ktorú si vytvoria. Neodmysliteľnou súčasťou je veselá a ochotná obsluha, ktorá vytvára prirodzenú pozitívnu atmosféru. V dobre vybavených izbách nájde kľud a súkromie aj náročný.

 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Umiestnenie penziónu zaručuje súkromie
  Umiestnenie penziónu zaručuje súkromie
 • Výhľad na typickú slovenskú krajinu
  Výhľad na typickú slovenskú krajinu
 • Rodinná atmosféra s osobitým prístupom
  Rodinná atmosféra s osobitým prístupom
 • Exkluzívny cigaretový a spoločenský salón
  Exkluzívny cigaretový a spoločenský salón
 • Výborný východiskový bod za atraktivitami okolia
  Výborný východiskový bod za atraktivitami okolia

od 104,00 €

Bežná cena: 176 - 644,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 104 bodov

Výber termínu

Možný príchod na pobyt. Voľné
Kalendár bol aktualizovaný dňa 16.05.2021 o 19:45.

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

 • 2 noci
  104,00 €
 • 3 noci
  144,00 €
 • 4 noci
  190,00 €
 • 5 nocí
  234,00 €
 • 6 nocí
  274,00 €
 • 2 noci
  114,00 €
 • 3 noci
  174,00 €
 • 4 noci
  234,00 €
 • 5 nocí
  290,00 €
 • 6 nocí
  344,00 €
 • 2 noci
  134,00 €
 • 3 noci
  194,00 €
 • 4 noci
  254,00 €
 • 5 nocí
  314,00 €
 • 6 nocí
  370,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 104 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,9

Veľmi dobré hodnotenie

12 hodnotení

5 zákazníkov odporúča

10

Tento penzión vrelo odporúčam. Čisto, ticho, super wellnes a personál .

Marian, 16. júla 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci - izba Deluxe


8,3

Využívať len na oddych na samote alebo romantika pre dvoch

Barbora, 13. júna 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci - izba Superior

Kontakt

Penzión Lampášik ***+

Penzión Lampášik ***+

Sliačany 639
97639 Donovaly
048 619 31 78

Check-in: 14:00
Check-out: 11:00

info@penzionlampasik.sk
penzionlampasik.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

1
km
Bobová dráha Donovaly

Bobová dráha Donovaly

Maximálna rýchlosť, ktorú môžete dosiahnuť v najrýchlejších častiach trate je 45 km/h. Čaká vás takmer 900 metrov adrenalínu - 7 skokov a 11 ostých zákrut. Tobogánová dráha je... Viac plne prevádzkovateľná celoročne.

2
km
Donovalkovo

Donovalkovo

Donovalkovo je novinka pre najmenších. Ide o mestečko, ktoré je zmenšenou kópiou mesta. Súčasťou mestečka je aj dopravné ihrisko a mini farma so zvieratkami.

2
km
Zvolen (vrch)

Zvolen (vrch)

Vrch Zvolen sa týčí nad turistickým strediskom Donovaly. Dosahuje výšku 1402 m.n.m. a okrem peších trás z Donovál sa sem dostanete aj lanovkou. Možno z neho pozorovať hlavný... Viac hrebeň Veľkej Fatry, časť Nízkych Tatier a za veľmi dobrej viditeľnosti aj Vysoké Tatry.

2
km
Habakuky

Habakuky

Jedinečná rozprávková dedinka. Na Donovalcoch nájdete rozprávkový svet, kde môžete stretnúť napríklad Nebojsu, Zlatú priadku, Veterníka, ale aj veľa ďalších rozprávkových... Viac hrdinov.Areál Habakuky ponúka široké možnosti pre celoročné rekreačné aktivity pre malých aj veľkých.

9
km
Špania Dolina

Špania Dolina

Špania dolina je lokalitou s množstvom zachovalých kultúrnych pamiatok (85) z obdobia rozkvetu banskej činnosti. Časť z nich je zreštaurovaná a verejne prístupná. Zároveň sa... Viac Špania dolina nachádza v krásnom prírodnom prostredí, takže je tu priestor aj na turistiku.

9
km
Kalište

Kalište

Počas Slovenského národného povstania sa obec stala jedným z centier takzvanej Partizánskej republiky v Nízkych Tatrách. Za pomoc partizánom nacisti obec 18. marca 1945 prepadli a... Viac zavraždili 13 obyvateľov. Vypálili 42 domov aj s hospodárskymi budovami. Dnes je na území tejto osady vybudovaný prírodný skanzen.

10
km
Aquapark Gothal

Aquapark Gothal

Rezort Gothal leží v krásnom horskom prostredí pri obci Liptovská Osada. V komplexe sa nachádza celoročne otvorený vodný svet s krytým nerezovmý 25-metrovým plaveckým bazomn,... Viac relaxačným a detským bazénom, saunovým svetom, fitnes centrom s lezeckou stenou a golfovým simulátorom.

11
km
Netopieria jaskyňa a jaskyňa Kaplnka

Netopieria jaskyňa a jaskyňa Kaplnka

Jaskyne sa radia medzi najzaujímavejšie voľne dostupné jaskyne na Slovensku. Obe sa nachádzajú medzi Banskou Bystricou a Špaňou Dolinou a sú dostupnú značeným chodníkom zo Sásovej... Viac do Španej Doliny. Netopieria jaskyňa je dlhá asi 57 metrov a nájdete v nej napríklad malé jazierko a pomerne bohatú výzdobu. Jaskyňa Kaplnka sa s najväčšou pravdepodobnosťou v pradávnych dobách používala na obetné rituály. Našli sa tu totiž pozoztatky obradne poškodených lebiek a iných ľudských kostí.

13
km
Hrad Slovenská Ľupča

Hrad Slovenská Ľupča

Tento hrad patrí medzi najzachovalejšie na Slovensku. História hradu siaha do 13. storočia. V 19. storočí sa stal hrad majetkom uhorského štátu a roku 1873 v ňom zriadili... Viac sirotinec, neskôr tu sídlili rehoľné sestry. V čase Slovenského národného povstania v ňom fašisti väznili povstalcov.

14
km
Vodný žľab Rakytovo

Vodný žľab Rakytovo

Žľab sa v minulosti používal na spúšťanie dreva a dnes je jedinečnou technickou pamiatkou. Nachádza sa v doline Rakytovo neďaleko Banskej Bystrice.Vodný žľab v roku 2000 vyhlásili... Viac za národnú kultúrnu pamiatku. Jeho celková dĺžka je 2 450 m, celá konštrukcia je z dreva – zo smreka a jedle, bez použitia iného materiálu, napríklad železa, či plastov.

14
km
Harmanecká jaskyňa

Harmanecká jaskyňa

Túto jaskyňu nájdete v Kremnických vrchoch, 16 km od Banskej Bystrice, neďaleko obce Harmanec. Celková dĺžka jaskyne je 3123 m, z toho pre verejnosť je sprístupnená prehliadková... Viac trasa s dĺžkou 1020 m.

16
km
Múzeum SNP

Múzeum SNP

Múzeum ponúka najucelenejší pohľad na Slovenské národné povstanie. Sídli v architektonicky zaujímavej budove v parku, v ktorom sa nachádza aj vonkajšia expozícia ťažkej bojovej... Viac techniky z čias SNP. Spravuje niekoľko expozícii, napríklad „Slovensko v protifašistickom hnutí odporu Európy 1939 - 1945“, „Represálie nacistov a príslušníkov POHG na Slovensku v rokoch 1944 - 1945“ alebo „Partizánska republika“ v obci Kalište.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež