Zdravá a bezpečná dovolenka s plnou penziou a procedúrami v liečebnom dome Veľká Fatra **** Vaša bezpečnosť je prvoradá!

Liečebný dom VEĽKÁ FATRA ****, Turčianske Teplice

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,1

Vynikajúce hodnotenie
(7 hodnotení)

Zdravá a bezpečná dovolenka s plnou penziou a procedúrami v liečebnom dome Veľká Fatra **** Vaša bezpečnosť je prvoradá!

LokalitaLiečebný dom VEĽKÁ FATRA ****, Turčianske Teplice (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 19.10.2020 do 23.12.2020 podľa dostupnosti.

Zdravie máme iba jedno a preto je dôležité sa o neho starať. Zažite ničím nerušený oddych a relax v pokojnom prostredí turčianskej prírody. Lekárska prehliadka, voľný vstup do bazéna a procedúry, ktoré máte v cene sú dostupné „suchou nohou“ priamo v liečebnom dome. Navyše v kúpeľoch všetci klienti a zamestnanci, s ktorými prídete do kontaktu, prešli negatívnym testom.

 • Ako prvé kúpele na Slovensku testujú všetkých klientov nastupujúcich na pobyt prostredníctvom antigénového výterového testu (registrovaný v SR) s výsledkom do 15 min. a pravidelne každý týždeň aj všetkých zamestnancov !
 • Všetci klienti a zamestnanci, s ktorými prídete do kontaktu v kúpeľoch, prešli negatívnym testom
 • Samozrejmosťou ostáva dodržiavanie nariadení ÚVZ. Viac info
Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Moderné a luxusné ubytovanie priamo v Zlatých kúpeľoch
  Moderné a luxusné ubytovanie priamo v Zlatých kúpeľoch
 • Vstupný certifikovaný antigénový test na COVID-19 (v cene pobytu)
  Vstupný certifikovaný antigénový test na COVID-19 (v cene pobytu)
 • Vstupná lekárska konzultácia, liečebné procedúry (na základe odporučenia lekára)
  Vstupná lekárska konzultácia, liečebné procedúry (na základe odporučenia lekára)
 • Plná penzia v cene pobytu
  Plná penzia v cene pobytu
 • Voľný vstup do plaveckého bazéna Olympic
  Voľný vstup do plaveckého bazéna Olympic

Ukončené
od 399,20 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,1

Vynikajúce hodnotenie

7 hodnotení

5 zákazníkov odporúča

10

Pobyt sa nám veľmi páčil. Veľká rozmanitosť jedál na večeru. Krásny kúpeľný park v blízkosti.

Jana, 21. augusta 2020

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci v Hoteli Aqua**


8,4

Celková spokojnosť , čisté,pekné izby, milá obsluha. Len strava nebola celkom ako v 4* hotely.

Zákazník ZľavaDňa, 18. júla 2020

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci v Hoteli Veľká...

Kontakt

Liečebný dom VEĽKÁ FATRA ****

Liečebný dom VEĽKÁ FATRA ****

SNP 519
039 12 Turčianske Teplice
+421 43 4913 001

rezervacie@therme.sk
https://www.therme.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

do100
m
Turčianske Teplice - kúpele

Turčianske Teplice - kúpele

Turčianske Teplice sú centrom južnej časti regiónu Turiec. Teplé pramene tu ľudia poznali už v 13. storočí. V roku 1532 miestne majetky získalo mesto Kremnica, ktoré pri teplých... Viac prameňoch vybudovalo kúpeľné budovy. V súčasnosti sa v kúpeľoch liečia choroby pohybového ústrojenstva, urologické, kožné a ženské choroby. Kúpeľný areál sa rozprestiera v južnej časti mesta a tvorí ho viacero liečebných domov. Veľký a pamiatkovo chránený kúpeľný park sa tiahne v dĺžke 2 km až k Dolnej Štubni. Verejnosti slúži novootvorený termálny areál Spa&Aquapark.

6
km
Kaštieľ Mošovce

Kaštieľ Mošovce

Kaštieľ sa nachádza v malej obci Mošovce a jeho súčasťou je anglický park. Koncom 20. storočia bol prerobený na luxusný hotel. Záhradný pavilón z roku 1800 je postavený v... Viac klasicistickom štýle. V mauzóleu v štýle secesnej pseudogotiky je umiestnené Múzeum mošovských remesiel, ktoré prezentuje slávnu mošovskú remeselnícku tradíciu.

10
km
Ostrá

Ostrá

Ostrá je výrazný vrch vo Veľkej Fatre. Vedú na ňu značené chodníky z Blatnickej a Gaderskej doliny pričom výstup je stredne náročný. Zo skalnatého vrcholu, na ktorý vedie... Viac neznačený chodník, je výborný výhľad na celú Turčiansku Dolinu.

11
km
Hrad Blatnica

Hrad Blatnica

Hrad sa nachádza asi len 2 kilometre od obce Blatnica neďaleko Martina. Vznikol v polovici 13. storočia na obranu obchodnej cesty Via Magna. Dnes z neho ostali len ruiny, ku... Viac ktorým sa dostanete po žltej turistickej značky z obce Blatnica.

13
km
Gaderská dolina

Gaderská dolina

Gaderská dolina je obľúbenou destináciou turistov nielen preto, že sa využíva na prístup k vrcholom Ostredok, Krížna a k hrebeňu Veľkej Fatry ale aj preto, že na malom území je tu... Viac nahromadené množstvo prírodných krás. Jej krása zaujala aj filmárov a v roku 1921 sa tu natáčal prvý film o Jánošíkovi.

14
km
Vodný žľab Rakytovo

Vodný žľab Rakytovo

Žľab sa v minulosti používal na spúšťanie dreva a dnes je jedinečnou technickou pamiatkou. Nachádza sa v doline Rakytovo neďaleko Banskej Bystrice.Vodný žľab v roku 2000 vyhlásili... Viac za národnú kultúrnu pamiatku. Jeho celková dĺžka je 2 450 m, celá konštrukcia je z dreva – zo smreka a jedle, bez použitia iného materiálu, napríklad železa, či plastov.

14
km
Kremnica, stred Európy

Kremnica, stred Európy

Pri Kremnických baniach na strednom Slovensku, vedľa starobylého Kostola sv. Jána Krstiteľa, je vztýčený kameň. Práve tu sa nachádza geografický stred Európy. Pri príležitosti... Viac vzniku Slovenskej republiky tu položili aj základný kameň Slovenskej štátnosti, nájdete tu aj pamätník Slovenského centra európskej integrácie. Stred Európy v Kremnických Baniach je ľahko dostupný autom.

14
km
Znievsky hrad

Znievsky hrad

Hrad sa nachádza vysoko nad obcou Kláštor pod Znievom a je druhým najvyššie položeným hradom na Slovensku. Dnes ostali z neho už len zrúcaniny, poskytuje ale krásny výhľad na... Viac široké okolie.

14
km
Harmanecká jaskyňa

Harmanecká jaskyňa

Túto jaskyňu nájdete v Kremnických vrchoch, 16 km od Banskej Bystrice, neďaleko obce Harmanec. Celková dĺžka jaskyne je 3123 m, z toho pre verejnosť je sprístupnená prehliadková... Viac trasa s dĺžkou 1020 m.

17
km
Skalka arena

Skalka arena

Neďaleko kráľovskej Kremnice, v pohorí Veľkej Fatry v Kremnických vrchoch, nájdete toto známe lyžiarske a rekreačné stredisko. Obľubujú ho predovšetkým bežkári. Dĺžka bežeckých... Viac tratí tu predsatvuje fantastických 138,3 km. Práve tu si preto užijete zábavu na bežkách naplno a objavíte krásu okolitej krajiny. Stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 1 252 metrov. Čaká vás tu jedna lanovka, 5 vlekov a 8 zjazdoviek s celkovou dĺžkou 5,51 km. Ľahké trate sú 2, stredne ťažké 4 a náročné 2. Každoročne v posledný januárový víkend sa tu koná známy bežecký pretek Biela stopa.

17
km
stredisko Skalka

stredisko Skalka

Stredisko Skalka je známe najmä vďaka lyžiarskemu stredisku a bežkárskym tratiam. V lete ale poskytuje mnohé možnosti na turistiku alebo cyklistiku. Dostanete sa sem z Kremnice... Viac alebo z Banskej Bystrice po rôznych značených trasách.

17
km
Banské Múzeum Kremnica

Banské Múzeum Kremnica

Múzeum sa nachádza v banskej štôlni Andrej pri Kremnici. Návštevníci majú možnosť spoznať exponáty zo 17. až 20. storočia a históriu ťažby v tomto regióne. Prehliadka sa absolvuje... Viac v hĺbke asi 60 metrov pod povrchom, s čelovkami a sprievodcom.

Mohlo by sa vám páčiť