8,0

Veľmi dobré hodnotenie
(10 hodnotení)

Rodinná dovolenka alebo Silvester uprostred lesa v HORSKEJ CHATE OREŠNICA*** s polpenziou

LokalitaHORSKÁ CHATA OREŠNICA***, Račkova dolina - Pribylina (mapa)

Platnosť Platnosť kupónov je uvedená pri jednotlivých variantoch

Dokonalé spojenie krásnej prírody, čerstvého vzruchu a útulného ubytovania. Presne to je HORSKÁ CHATA OREŠNICA***. Strávte v tomto čarovnom prostredí pár dní a dobite si tak potrebnú energiu. V cene pobytu nechýba polpenzia. Rodiny toto miesto milujú, pretože dieťa do 12 rokov má v cene aj ubytovanie a aj polpenziu. V ponuke aj varianty platné počas Silvestra s dieťaťom do 6 rokov v cene.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

SledovanieTV 2 mesiace zadarmoSledovanie TV

Nakúpte nad 20 € a získate internetovú TV na 2 mesiace zdarma. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Útulný hotel s chatovou osadou, s príjemnou atmosférou a milým personálom
  Útulný hotel s chatovou osadou, s príjemnou atmosférou a milým personálom
 • Dieťa ubytovanie s polpenziou do 6 alebo 12 rokov zadarmo (podľa variantu)
  Dieťa ubytovanie s polpenziou do 6 alebo 12 rokov zadarmo (podľa variantu)
 • Vstup na plavecký 25 m bazén a do welllness centra v Alexandra Wellness Hoteli
  Vstup na plavecký 25 m bazén a do welllness centra v Alexandra Wellness Hoteli
 • Bohatý silvestrovský bufet, polnočný prípitok, polnočná kapustnica, tombola
  Bohatý silvestrovský bufet, polnočný prípitok, polnočná kapustnica, tombola
 • Hotel je na trase turistického chodníka
  Hotel je na trase turistického chodníka

od 140,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 140 bodov

Výber termínu

Možný príchod na pobyt. Voľné
Kalendár bol aktualizovaný dňa 25.11.2020 o 23:45.

Vyberte si z nasledujúcich 2 možností

 • 2 noci
  140,00 €
 • 3 noci
  202,00 €
 • 3 noci
  384,00 €
 • 4 noci
  464,00 €
 • 5 nocí
  536,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 140 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,0

Veľmi dobré hodnotenie

10 hodnotení

8 zákazníkov odporúča

9,6

S ubytovanim a sluzbami som bol spokojny. Personal velmi mily a ochotny. Ako negativum hodnotim nepritomnost recepcnej, skoro vzdy sme si ju museli dat cez bar zavolat, inak velmi prijemna slecna. Jedlo bolo chutne, na ranajky velky vyber ???? Jeden den sme si chceli pozicat rakety a lopticky na...

Martin, 30. júla 2020

Hodnotil ponuku Jar/leto: 2 osoby a 1 dieťa do 12 rokov na...


3,6

Kde by som zacal, o zlej pristupovej ceste sme vedeli, za nu hotel nemoze,ale tak 3,5 km sa da prejst tak za 10 min, ak tam niekto len pride zaparkuje a odchadza fajn, ale ked chce niekto odtial podnikat vylety aj na aute, dost otravne..na horske bicykle je to fajn cesta...po prijazde na parkovisko...

Martin, 3. júla 2020

Hodnotil ponuku Jar/leto: 2 osoby a 1 dieťa do 12 rokov na...

Kontakt

HORSKÁ CHATA OREŠNICA***

HORSKÁ CHATA OREŠNICA***

Račkova dolina 301
03242 Pribylina
+421 44 2901 000

Check-in: 14.00 hod.
Check-out: 10.00 hod.

oresnica@hoteloresnica.sk
http://hoteloresnica.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

1
km
Pribylina

Pribylina

Múzeum liptovskej dediny je múzeom v prírode, ktoré je obrazom stredovekého sídla s výsadami a právami mestečiek. Všetky stavby spolu vytvárajú jedinečnú skladbu historického a... Viac kultúrneho prostredia dávneho Liptova. V hornej časti areálu múzea sa nachádza statická expozícia historickej Považskej lesnej železnice.

7
km
Kaštieľ Liptovský Hrádok

Kaštieľ Liptovský Hrádok

Kamenný hrad vybudoval zvolenský župan Donč na začiatku 14. storočia. Patril medzi vojenské objekty, ktoré strážili dôležitú obchodnú cestu. V 17. storočí bol k hradu pristavený... Viac renesančný kaštieľ, ktorý po nedávnej rekonštrukcii ponúka štýlové ubytovanie, stravovanie a netradičné konferenčné priestory.

8
km
Hrádocké arborétum

Hrádocké arborétum

Prvé pokusy o vytvorenie arboréta v Liptovskom Hrádku sa konali už v roku 1777. Arborétum okrem toho, že plní funkciu názorného objektu študentov na lesníckej škole, plní svoje... Viac poslanie aj ako prírodné múzeum so snahou zachrániť miznúce a vzácne dreviny. Rozdelené je na rôzne tematické časti.

9
km
Medvedia štôlňa

Medvedia štôlňa

Medvedia štôlňa je jediným verejnosti prístupným banským dielom na Liptove. Zároveň je najdlhšou štôlňou v Západných Tatrách. Návštevníci tejto štôlne sa zoznámia s tajuplnými... Viac podzemnými priestormi vyhĺbenými v priebehu dlhých desaťročí. Prvý úsek expozície je umelo osvetlený, v ďalšom návštevníci používajú čelové lampy a v poslednom sú jediným zdrojom svetla klasické olejové kahance.

11
km
Bystrá

Bystrá

Bystrá je so svojou výškou 2248 m.n.m. najvyšším vrcholom Západných Tatier. Vrch má hôľnato-skalnatý charakter, výstup naň je teda vhodný takmer pre každého. Dostanete sa sem... Viac napríklad po modrej trase z Podbanského.

11
km
Kúpalisko Liptovský Ján

Kúpalisko Liptovský Ján

Pramene v obci Liptovský Ján sú považované za najväčší zdroj minerálnej vody na Slovensku (35 litrov/sekundu). Kúpalisko využíva prameň Rudolf s teplotou vody 28.2 °C. V tomto... Viac termálnom kúpalisku si užijete napríklad plavecký, relaxačno-kľudový, detský bazén a bazén s fontánkou.

12
km
Ostrý Roháč

Ostrý Roháč

Ostrý Roháč je vrchol, na ktorý sa dostanete po ceste zo Smutného na Jamnické sedlo. Skalnými úsekmi a reťazami sa radí medzi tie ťažšie turistické úseky, ktoré nájdete v... Viac Západných Tatrách. Naskytnú sa vám tu ale krásne výhľady, napríklad na Roháčske plesá.

13
km
Roháčske plesá

Roháčske plesá

Roháčske plesá sú asi najviac navštevovanou lokalitou v Západných Tatrách. Hlavné štyri plesá sa nachádzajú v „terasách“ nad sebou, na zostupe cez Spálenú dolinu sa nachádza... Viac ďalšie, Opálové pliesko a nižšie nájdete Roháčsky vodopád.

13
km
Ohnište

Ohnište

Ohnište je známy horský masív na Liptove. Známy sa stal vďaka krásnym výhľadom na Nízke Tatry a Liptov ale najmä vďaka skalnému "oknu", ktoré je pre každého návšťevníka... Viac pozoruhodným a najmä fotografovaným miestom. Dostanete sa sem napríklad z malej obce Malužiná.

13
km
Areál vodného slalomu

Areál vodného slalomu

Užite si adrenalín na rieke Belá, Váh alebo na umelom vodnom kanály. Maximálny zážitok vhodný aj pre neplavcov. O bezpečie a zábavu sa stará skúsený inštruktor.

13
km
Stanišovská jaskyňa

Stanišovská jaskyňa

Jediná celoročne prístupná jaskyňa na Liptove otvorená každý deň. Dĺžka sprístupnenej časti je 177 m. Čelovú lampu dostanete pred vstupom, špeciálny odev ani obuv do nej... Viac nepotrebujete. Jaskyňa je národná prírodná pamiatka.

14
km
Važecká jaskyňa

Važecká jaskyňa

Celková dĺžka jaskyne je 400 m, z čoho je sprístupnených 230 m pohodlnou prehliadkovou trasou. Nachádza sa tu 2 m vysoký a 80 cm široký kvapľový stĺp, Biele záclony v Húskovej... Viac sieni, Koralové jazierko v Jazierkovej sieni, Galéria a Zbojnícka komora. Zachovali sa tu kosti medveďa jaskynného a v súčasnosti tu žije podkovár malý a chvostoskok.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež