Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Spoznajte stredoeurópsky unikát Adršpach s ubytovaním v chatkách pre 2 osoby a polpenziou na okraj ihličnatého lesa

LokalitaChatový areál Zděřina, Česko - Broumov (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 31.3.2021 do 31.10.2021 podľa dostupnosti.

Takmer nedotknutá príroda, ktorá očarí každého návštevníka a zanechá v ňom krásne zážitky. Tak to je Adršpach, ktorý môžete obdivovať počas niekoľkých dní. Už ste niekedy stretli Levicu či Slona vo voľnej prírode? A Milencov, ktorých denne obdivujeú návštevníci? V Adršpašských skalách budete mať možnosť. Vyrazte na dovolenku a spoznajte tento krásny kút našich susedov.

O chatkách

Chatový areál sa rozprestiera na okraji ihličnatého lesa, 1,5 km od Police nad Metují s dobrou príjazdovou komunikáciou pre osobné autá aj autobusy a priestranným parkoviskom. Parkovanie v areáli je zadarmo. Autobusové a vlakové spojenie vzdialené 1,5 km od areálu. Chatky sú v prevádzke od apríla do novembra. 

Ubytovanie je v dvoch až 6-lôžkových chatkách s celkovou kapacitou 120 lôžok. Moderne vybudované sociálne zariadenie je centrálne (sprchy a WC) s teplou vodou po celý deň. Niektoré chatky alebo apartmánu majú vlastné sociálne zariadenie a sú jednoizbové alebo dvojizbové.

Priamo v areáli sa nachádza príjemná reštaurácia so širokým sortimentom nápojov, teplou a studenou kuchyňou. Ubytovaným hosťom ponúkame tiež polpenziu (raňajky a večere). K dispozícii je tiež kuchynka. Pre športové využitie k dispozícii ihrisko na volejbal, nohejbal, petang, stolný tenis, biliard, stolný futbal a kolky.

Každý večer premietanie detských filmov. Kúpalisko je vzdialené 2 km, tenisové kurty 2,5 km, bowling 2 km. Pripojenie na wifi v areáli zadarmo. Chatová oblasť Zděřina je zvlášť vhodná pre rodinnú rekreáciu, pešiu i cykloturistiku, školské výlety a pod. Broumovsko a Policko sú zaujímavé regióny východných Čiech, známe nádhernými pieskovcovými útvarmi Broumovských stien, Ostašu a Adršpašskoteplických skalných miest. V regióne je celý rad významných pamiatok, vo väčšine prípadov sú výsledkom 7 storočí trvajúceho pôsobenia benediktínskeho rádu.

Broumovské steny

Takmer panenská príroda vám ponúka romantické skalné útvary, rokliny, vyhliadky ďaleko do kraja. Turistami veľmi obľúbená prírodná rezervácia vás uchváti a zanechá po sebe veľa spomienok. Broumovské steny sú obľúbené vďaka svojim skalným útvarom, roklím, vyhliadkam a pokoja. V roku 1956 bol tento pieskovcový reliéf, rozkladajúce sa na 638 ha, vyhlásený Národnou prírodnou rezerváciou.Adrpašské skalné mesto

Toľko fascinujúcich zákutí ako v Adršpašských skalách, uvidíte len málokde. Adršpašsko-teplické skaly sú najväčším a najdivokejším skalným mestom Strednej Európy. Nie sú atrakciou na jeden deň, žasnúť tu môžete celý život.

Teplické skalné mesto

Teplické skaly v sebe ukrývajú poklad. Trblieta sa, ale zlaté nie sú. Skôr priehľadné. Skalným mestom totiž pretekajú pramene, ktorým sa od nepamäti prisudzujú liečivé účinky. Ale nielen kvôli potôčikom, riečkam a prameňom stoja skaly za videnie.Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Areál v krásnej prírode pri ihličnatom lese
  Areál v krásnej prírode pri ihličnatom lese
 • Východniskový bod na výlety do okolia, turistiku a športové aktivity
  Východniskový bod na výlety do okolia, turistiku a športové aktivity
 • Ideálne aj pre rodiny s deťmi (každý večer premietanie detských filmov)
  Ideálne aj pre rodiny s deťmi (každý večer premietanie detských filmov)
 • Volejbal, stolný tenis, futbal, biliard, karambol a kolky priamo v areáli
  Volejbal, stolný tenis, futbal, biliard, karambol a kolky priamo v areáli
 • Dlhá platnosť kupónov, až do októbra 2021
  Dlhá platnosť kupónov, až do októbra 2021

od 52,00 €

Bežná cena: 63 - 215,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 52 bodov

Informačný kalendár

Možný príchod na pobyt. Voľné
Tento kalendár je informatívny. Pre overenie termínu prosím kontaktujte prevádzku.

Vyberte si z nasledujúcich možností

 • 2 noci
  52,00 €
 • 3 noci
  69,00 €
 • 4 noci
  88,00 €
 • 5 nocí
  108,00 €
 • 7 nocí
  144,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 52 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 595 629 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Chatový areál Zděřina

Police nad Metují 282
54954 Police nad Metují
+420 777 601 992

chaty@zderina.cz
http://hotel-praha.cz/chatova-...

Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež