8,5

Veľmi dobré hodnotenie
(27 hodnotení)

Online jazykový kurz angličtiny od Cambridge Academy

LokalitaKaleidoscope Global LLC, Slovensko (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.12.2021 podľa dostupnosti.

Pokojne sa hoďte do postele, zapnite notebook a pokračujte v učení presne tam, kde ste včera skončili. Či zrovna dnes nemáte svoj deň a fakt sa vám nechce? Nič to, online jazykový kurz angličtiny vám nikam neutečie. Vďaka 12-, 24- alebo 36-mesačnému kurzu sa učíte, kedykoľvek máte chuť.

Inovatívna online platforma

Cambridge Academy vám ponúka inovatívnu online platformu na výučbu anglického jazyka, ktorá vám umožní naučiť sa jazyk rýchlo a efektívne.

Prečo Cambridge Academy

Chcete sa naučiť anglicky, ale máte málo času? Zdajú sa vám kurzy príliš drahé a nákladné? Nechce sa vám pravidelne dochádzať do jazykovej školy? Práve pre vás tu máme skvelú ponuku online jazykového kurzu angličtiny v Cambridge Academy. Ponúkame vám možnosť výberu kurzov v trvaní 12, 24 a 36 mesiacov. V zamestnaní, škole, či pri cestovaní je angličtina takmer nenahraditeľná. Presvedčte sa sami, prečo sa mnoho ľudí rozhodlo pre Cambridge Academy, aby sa buď naučili anglicky, alebo sa v nej výrazne zlepšili.

Kurz, ktorý sa oplatí

Domáca výučba nie je len pohodlnou, ale aj výhodnejšou alternatívou. V klasickej škole musíte zaplatiť za miestnosť, učebný materiál, a k tomu sa pridávajú náklady na cestovné. V prípade jazykového kurzu online vám tieto náklady nevzniknú, a preto sa kurz aj viac oplatí. Zaplatíte iba za kvalitu.

Časová flexibilita

Nedostatok času je jeden z hlavných dôvodov, prečo ľudia prestanú chodiť na angličtinu. Ak však budete využívať online platformu Cambridge Academy, nemusíte sa trápiť, či sa na kurze objavíte včas a ani sa nebudete musieť ničoho vzdať. Iba vy sami sa rozhodnete, či a kedy máte chuť učiť sa tak, aby vám vyučovanie nenarušilo žiadnu z vašich aktivít.

Jednoduchá obsluha

Jednoduchá obsluha a efektívnejšia výučba – jediný klik myšou postačí k tomu, aby ste si vypočuli materiál na čítanie alebo aby ste si precvičili tvorenie dialógov. Inteligentnejšia výuková platforma Cambridge Academy ponúka individuálny výukový systém, ktorý sa prispôsobí vašej jazykovej úrovni a poskytne vám učebné materiály, ktoré sa prispôsobia vašim potrebám a schopnostiam. Okrem toho vám tento prepracovaný systém umožní zopakovať si tie časti výučby, ktoré vám spôsobovali najväčšie problémy.

Výhody kurzu online

Tiež premýšľate o tom, prečo si stále viac a viac ľudí volí jazykový kurz cez internet? V nasledujúcich riadkoch sa dozviete niečo o výhodách jazykového kurzu online:

Čas

Príchody do školy a vyučovacie doba, ktoré vám nie vždy vyhovujú, sú už minulosťou. Jediné, čo potrebujete, je počítač a prístup k internetu. Po prihlásení na našu výučbovú platformu sa môžete učiť 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Jazykový kurz na vašej úrovni

Každému jazykovému kurzu predchádza vstupný test, ktorý prispôsobí učebné materiály vašej úrovni, potrebám i očakávaním. Zároveň je kurz zostavený tak, že už zvládnuté učivo si opätovne prehĺbite a zlepšíte.

Jednoduchá obsluha = učenie s úspechom

Aby ste sa mohli zúčastniť nášho kurzu, nemusíte vkladať CD-čka do počítača a vyhľadávať tie správne audio dáta. Jediné, čo musíte urobiť, je raz kliknúť myšou, aby ste si vypočuli dialógy alebo aby ste mohli využívať mnoho ďalších zaujímavých funkcií. Jedinou podmienkou pre štúdium je funkčný internetový prehliadač.

Najlepší docenti

Jazykové kurzy Cambridge Academy vytvorili skúsení experti, medzi inými aj docenti z vysokých škôl a rodení rečníci. Úspech našich jazykových kurzov je určite aj zásluha vynikajúcich informatikov, ktorí neustále dohliadajú na funkčnosť platformy a naďalej ju rozvíjajú.

Hovoriť aj písať

Cieľom jazykových kurzov je dosiahnutie konkrétnych študijných výsledkov, ktoré budete vedieť spätne aj dokázať. Budete vedieť hovoriť aj písať po anglicky a navyše sa stanete držiteľom jazykového certifikátu Cambridge Academy. Dosiahnutie tohto cieľa garantuje náš podrobný výukový program, ktorý sa skladá z nasledujúcich prvkov:

Detailný výukový program

Urobte si vstupný test, vďaka ktorému dostanete jazykový kurz na vašej úrovni.

 • Ako ďalší bod sa dozviete viac o vašich študijných materiáloch a približnom čase, dokedy musíte zložiť záverečnú skúšku
 • Interaktívny a multimediálny jazykový kurz
 • Naučte sa anglicky využívaním interaktívnej študijnej platformy
 • Získajte certifikát

Urobte záverečnú skúšku a získajte renomovaný certifikát od Cambridge Academy, ktorý potvrdí vašu znalosť anglického jazyka na danej jazykovej úrovni.

Medzinárodný certifikát

Študent získa medzinárodný jazykový certifikát od Cambridge Academy, ktorý je uznávaný tisíckami medzinárodných firiem, ako sú BP, Volkswagen, Samsung, Toyota, Phillips, General Motors, LG, Allianz, Statoil, AXA, Hewlett-Packard, Fiat, Tesco, IBM.

Cambridgeský komunikačný prístup (CCA)

Vzdelávanie v Cambridge Academy je založené na princípe metódy "Cambridge Communicative Approach (CCA)" (Cambridgeský komunikačný prístup). Ide o novodobú vylepšenú „komunikačnú metódu", ktorá si stanovila za cieľ sprostredkovať a precvičovať praktické jazykové zručnosti v anglickom jazyku v takej forme, akou hovoria rodení hovorcovia v anglicky hovoriacich krajinách.

Základom tejto metódy je predpoklad, že angličtina nám slúži najmä na medziľudskú komunikáciu a gramatické štruktúry nám musia dopomôcť k efektívnemu porozumeniu v anglickom jazyku.

Metóda komunikačného prístupu Cambridge sa prejavuje v anglických dialógoch, ktoré prezentujú lektori z anglicky hovoriacich krajín. Okrem toho sa odráža aj v jazykových cvičeniach, v ktorých stojí absolútna presnosť a správnosť v pozadí, pretože je oveľa dôležitejšie vedieť sa dorozumieť s cudzincom.

Prijatie Cambridgeského komunikačného prístupu (CCA) znamená akceptovanie myšlienky, že porozumenie a komunikácia v cudzom jazyku sú dôležitejšie ako úplná gramatická správnosť.

Referencie

Jaroslav (46 rokov) / Bratislava
Páčilo sa mi, že som si pred samotným začiatkom kurzu mohol spraviť test, ktorý mi určil aktuálnu jazykovú úroveň. Potom som získal svoj učebný plán, ako aj prístup k zaujímavých učebným materiálom, dialógom, ako aj ku gramatike. Som presvedčený, že takto sa po anglicky naozaj naučím.

Mária (19 rokov) / Praha
Odporúčam Cambridge Academy, pretože úplne splnila moje očakávania, čo sa týka výučby angličtiny. Dialógy sú z každodenných situácií, čo sa mi zdá naozaj praktické. Najmä na cestách som sa hneď vedela lepšie dorozumieť.

Martin (31 rokov) / Košice
Konečne sa môžem sám rozhodnúť, kedy sa začnem učiť a kedy skončím. Viem si sám zadeliť čas, čo je pre mňa veľmi dôležité, keďže pracujem na plný úväzok. Tak sa môžem učiť z domu skoro ráno, večer a aj cez víkend. Občas dokonca i cez obedňajšiu prestávku v práci. Tak idem vlastným tempom a môžem sa bez stresu učiť po anglicky.

Michaela (31 rokov) / Ostrava
Výučbová metóda on-line, zaujímavé cvičenia a na mieru ušitý kurz ma motivujú učiť sa. Záverečné skúšky ma iba utvrdzujú v tom, že tu sa skutočne učím. Už som absolvovala niekoľko jazykových úrovní a za každú som aj získala jazykový certifikát Cambridge Academy.

Dennis (16 rokov) / Martin
Kamarát mi povedal o Cambridge Academy. V tom čase sa už mesiac učil on-line. Ja som o tom povedal rodičom a tým sa to zdalo úchvatné. Teraz sa viem so svojou priateľkou oveľa lepšie porozprávať po anglicky a už sa ani tak veľmi nebojím maturity.

Anna (55 rokov) / Brno
Najviac sa mi páčia cvičenia na konverzáciu, prípadne dialógy, pretože sa tak viem dobre pripraviť na každodenné situácie. V Cambridge Academy som konečne zvládla aj gramatiku, napriek tomu, že vždy bola mojou slabou stránkou. Zaujímavý, dobre spracovaný obsah. Môžem len odporúčať.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Neobmedzený prístup k cvičeniam
  Neobmedzený prístup k cvičeniam
 • Na výber až zo 6 úrovní angličtiny
  Na výber až zo 6 úrovní angličtiny
 • Kurz vedený preslávenou metódou Cambridge Communicative Approach
  Kurz vedený preslávenou metódou Cambridge Communicative Approach
 • Získanie certifikátu Cambridge Academy
  Získanie certifikátu Cambridge Academy
 • Certifikát je uznávaný tisíckami medzinárodných firiem
  Certifikát je uznávaný tisíckami medzinárodných firiem

od 9,90 €

Bežná cena: 499 - 1 299,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 9 bodov

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 9 bodov


Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,5

Veľmi dobré hodnotenie

27 hodnotení

18 zákazníkov odporúča

10

Za mňa zatiaĺ super, ešte som len začala, ale prístup, úroveň, náplň aj systém na jednotku... zatial pre mna nie je čo hodnotiť zle

Eva, 20. februára 2021

Hodnotil ponuku 12-mesačný online jazykový kurz angličtiny...


8,0

Kurz neviem ešte ohodnotiť, uplatnenie kupónu bolo trochu krkolomné. Kupón sa dá na stránke uplatniť až po 48 h, čo som nikde v ponuke nevidela. Výhoda je určite, že sa môžem učiť presne vtedy, kedy mi to vyhovuje.

Andrea, 26. februára 2021

Hodnotil ponuku 12-mesačný online jazykový kurz angličtiny...

Kontakt

Kaleidoscope Global LLC

Kaleidoscope Global LLC

Bratislava
81421 Bratislava
0911 415 370


internationalenglishuniversity...

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

do100
m
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

400
m
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

600
m
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

600
m
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

700
m
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

800
m
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

800
m
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

900
m
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

900
m
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

1
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

2
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

2
km
Horský park

Horský park

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež