9,1

Vynikajúce hodnotenie
(30 hodnotení)

Kurzy orientálneho tanca, ktoré vás naplnia ženskou energiou a sebavedomím

LokalitaŠtúdio DezOriental (Ružinov), Bratislava - Petržalka, Karlova Ves, Ružinov (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.8.2021 podľa dostupnosti.

Nedivte sa, ak vám okolie začne hovoriť, že ste akási iná, krajšia... Vlnenie bokmi, ladné pohyby rúk, zvodný pohľad - nič nezvýrazní ženskú energiu a sebavedomie viac. Orientálny brušný tanec v správnom prevedení má okrem príjemného pocitu aj pozitívne zdravotné účinky na chrbticu, ženské orgány, pomáha proti prípadnej inkontinencii, dopomáha celkovej rovnováhe či ohybnosti tela.

Bohatá prax

Štúdio DezOriental je jedno z prvých štúdií zameraných na výuku orientálnych tancov na Slovensku. Kurzy vedú skúsené a kvalifikované lektorky s bohatou tanečnou a pedagogickou praxou a skúsenosťami v odbore.

Ženskosť, ktorá posilní vašu osobnosť

Vyformujte si postavu, zatancujte si, popracujte na kondičke, zrelaxujte telo i ducha v kurze orientálneho tanca pre začiatočníčky, ktorého zameraním je naučiť vás zaobchádzať so svojim telom, cielene ovládať jednotlivé časti, základné pohyby, držanie tela, kroky, kombinácie, rozvinúť v sebe celú ženskosť, nájsť nové telesné sebavedomie, ktoré posilní vašu osobnosť.

Orientálny brušný tanec v správnom prevedení má pozitívne zdravotné účinky na chrbticu, ženské orgány, pomáha proti inkontinencii, dopomáha celkovej rovnováhe a ohybnosti tela, spevňuje svalstvo, zvýrazňuje energiu a silu ženy a mnohé ďalšie..

Tribal štýl brušného tanca

Pre mladšiu generáciu ale aj ženy, ktoré chcú vyskúšať novší, modernejší štýl, je určený kurz tribal štýlu brušného tanca. Je to úžasná zmes klasického, orientálneho, tradičného folklórneho, indického tanca, flamenca s možnosťou zapájania aj moderných tanečných štýlov podľa vkusu a schopnosti tanečnice, napr. elektrobugy, hip hop a pod. Tribal/ tribal fusion styl tanca ovplyvňujú nové hudobné vplyvy, takže sa tancuje aj na elektronickú a populárnu hudbu, ktorá nemusí byť orientálna. Kostýmy pôsobia starodávne a sú nádherne zdobené. Je to skvelá kombinácia starodávnej minulosti a modernej súčasnosti.

Dance fit exotic

Dance fit exotic je kondičné tancovanie, správne namixované z tancov z rôznych kútov sveta, ktoré vám pomôže vyformovať postavu, posilniť a ponaťahovať všetky svalové partie, nabrať kondičku, uvoľniť množstvo endorfínov a zdieľať radosť z ohybu a dobrú náladu. Pre všetky vekovky bez ohľadu na tanečné skúsenosti. 

Tréningy sa skladajú z piatich častí:

 • úvodné rozohriatie
 • posilovanie s vlastným telom
 • samotné kondičné exotic tancovanie v rytmoch orientu, flamenca, latina či afra
 • dynamická bhangra (vyskákanie sa po indicky)
 • záverečný strečing

Štúdio DezOriental

Okrem rôznych štýlov orientálneho tanca sa v štúdiu organizujú aj tanečné kurzy a workshopy s iným tanečným zameraním a môžete tu navštevovať aj obľúbené kurzy jogy a pilatesu, ktoré sú taktiež pod vedením skúsených a certifikovaných lektorov.

Okrem kurzov štúdio organizuje aj hudobno-tanečné podujatia a tanečnice účinkujú na rôznych kultúrnych akciách, večierkoch, eventoch na Slovensku aj v zahraničí.

Súčasťou štúdia je aj tanečná skupina Versus, ktorú založila a vedie Zuzana Zelinová. Venuje sa Tribal štýlu brušného tanca, ITS/Fusion.

 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Kurzy pre začiatočníčky
  Kurzy pre začiatočníčky
 • Vaša ženskosť rozkvitne
  Vaša ženskosť rozkvitne
 • Zvýšite si telesné sebavedomie
  Zvýšite si telesné sebavedomie
 • Kurz vedú kvalifikované lektorky
  Kurz vedú kvalifikované lektorky
 • 8 hodín, 1x týždenne
  8 hodín, 1x týždenne

29,90 €

Bežná cena: 56,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 29 bodov

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 29 bodov


Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,1

Vynikajúce hodnotenie

30 hodnotení

18 zákazníkov odporúča

10

Kurz vyuzivam v dost komplikovanej dobe pocas roznych casto sa meniacich vladnych opatreni, a ocenujem velmi flexibilitu a snahu o organizaciu kurzu aj pocas tohto obdobia. Kurz je skutocne vhodny pre zaciatocnicky, zodpovedane boli zatial vsetky nase otazky, za mna nie je co vytknut.

Martina, 16. novembra 2020

Hodnotil ponuku Kurz orientálneho tanca v Petržalke (8...


10

Veľmi spokojná

Soňa, 10. októbra 2020

Hodnotil ponuku Kurz orientálneho tanca v Petržalke (8...

Kontakt

Štúdio DezOriental (Ružinov)

Štúdio DezOriental (Ružinov)

Sklenárova 1
82109 Bratislava - Ružinov
+421 903 221 775

inga@orientalnytanec.sk
www.orientanytanec.sk
>www.facebook.com/dezorientalst...

Zobraziť na mape

Zobraziť partnerskú stránku

Štúdio DezOriental (Ružinov)

Štúdio DezOriental (Karlova Ves)

Molecova (Školský športový klub L.Saru)
84104 Bratislava - Karlova Ves
+421 903 221 775

inga@orientalnytanec.sk
www.orientanytanec.sk
>www.facebook.com/dezorientalst...

Zobraziť na mape

Zobraziť partnerskú stránku

Štúdio DezOriental (Ružinov)

štúdio DezOriental (Petržálka ZŠ Tupolevova 2 )

Tupolevova 2
851 01 Bratislava
+421 903 221 775


www.orientanytanec.sk

Zobraziť na mape

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Kuchajda

Kuchajda

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

3
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

3
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

3
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

3
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

3
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

3
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

3
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

3
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

3
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

3
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

3
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež