9,9

Vynikajúce hodnotenie
(6 hodnotení)

Zastavte na chvíľu čas vo Ville Carpe Diem*** v Strážovských vrchoch s možnosťou wellness a masáže

LokalitaVilla Carpe Diem***, Slovensko - Trenčianske Teplice (mapa)

Platnosť Platnosť kupónov je uvedená pri jednotlivých variantoch

Romantická vilka obklopená prírodou Strážovských vrchov, ktorá vás osvieži nielen na pohľad, ale aj počas príjemných prechádzok lesom. Kúpeľná promenáda je od nej vzdialená len 5 minút chôdze. Tak si predstavte, ako sa vo dvojici vytrhnete z každodenných povinností a zastavíte spolu čas vo Ville Carpe Diem***. Adult friendly ubytovanie s raňajkami, k niektorým pobytom už aj s masážou či wellness.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Raňajky s panoramatickým výhľadom na mesto
  Raňajky s panoramatickým výhľadom na mesto
 • K niektorým pobytom masáž, wellness či biliard v cene
  K niektorým pobytom masáž, wellness či biliard v cene
 • Len 5 min. pešo od kúpeľnej promenády
  Len 5 min. pešo od kúpeľnej promenády
 • 15 min. pešo od termál. kúpaliska Zelená žaba (sauny celoročne)
  15 min. pešo od termál. kúpaliska Zelená žaba (sauny celoročne)
 • V prírodnom prostredí Strážovských vrchov
  V prírodnom prostredí Strážovských vrchov

od 109,00 €

Bežná cena: 183 - 805,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 109 bodov

Výber termínu

Možný príchod na pobyt. Voľné
Kalendár bol aktualizovaný dňa 26.07.2021 o 19:15.

Vyberte si z nasledujúcich 4 možností

 • 2 noci
  109,00 €
 • 3 noci
  159,00 €
 • 4 noci
  209,00 €
 • 5 nocí
  259,00 €
 • 6 nocí
  309,00 €
 • 7 nocí
  359,00 €
 • 2 noci
  169,00 €
 • 3 noci
  249,00 €
 • 4 noci
  335,00 €
 • 5 nocí
  419,00 €
 • 6 nocí
  505,00 €
 • 7 nocí
  589,00 €
 • 2 noci
  139,00 €
 • 3 noci
  205,00 €
 • 4 noci
  275,00 €
 • 5 nocí
  345,00 €
 • 2 noci
  159,00 €
 • 3 noci
  235,00 €
 • 4 noci
  315,00 €
 • 5 nocí
  395,00 €
 • 6 nocí
  475,00 €
 • 7 nocí
  555,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 109 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,9

Vynikajúce hodnotenie

6 hodnotení

6 zákazníkov odporúča

10

Milí, ústretoví, starostliví, priateľskí PROFI majitelia (ak nie sú, zaslúžili by si nimi byť). Veľmi príjemný pobyt na pokojnom mieste pod lesom, ale len pár krokov od centra. Výborné raňajky, káva, koláčiky, palacinky... Určite sa sem radi vrátime a dobré referencie "podáme ďalej" :-)

Peter, 20. júla 2021

Hodnotil ponuku CELOROČNE: Pobyt pre 2 osoby na 3 noci...


10

Pobyt sme si velmi uzili, majitelia su skveli ludia a venuju sa svojej praci so srdcom, co je citit v pristupe. Radi sa opat vratime.

Tomáš, 29. mája 2021

Hodnotil ponuku MIMOSEZÓNA: Pobyt pre 2 osoby na 3 noci cez...

Kontakt

Villa Carpe Diem***

Villa Carpe Diem***

Hurbanova 343/7
91451 Trenčianske Teplice
+421 911 706 655

rezervacie@villacarpediem.sk
www.villacarpediem.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

300
m
Kúpele Trenčianske Teplice

Kúpele Trenčianske Teplice

Kúpele sa nachádzajú v nádhernom prostredí Strážovských vrchov. Sú jedným z najvyhľadávanejších a najstarších kúpeľných stredísk na Slovensku. Sláva miestnych kúpeľov je založená... Viac na piatich prameňoch liečivej sadrovo-sírnej vody s teplotou 36 až 40 °C. Podobne ako väčšina veľkých kúpeľov, aj Trenčianske Teplice sú významným kultúrnym centrom, v ktorom sa usporadúvajú kultúrne akcie národného i medzinárodného významu. Najpopulárnejším a najvýznamnejším podujatím súčasnosti je však festival filmov o umení Art film.

600
m
Zelená žaba

Zelená žaba

Areál kúpaliska svojim návštevníkom ponúka možnosti plávania, oddychu, relax, športové aktivity, animačné programy i zábavné akcie. Areál Zelenej žaby prešiel kompletnou obnov... Viacou. Jeho služby môžu využívať nielen občania mesta, ale aj kúpeľní hostia a návštevníci mesta Trenčianske Teplice. Súčasťou nového areálu je 32,5 metrový antikorový bazén, detský bazén, VIP zóna, vírivky, atrakcie pre deti, multifunkčné ihrisko, kolkáreň, tenisové dvorce, plážové ihrisko, reštaurácia s vinárňou, bufety a predajňa suvenírov.

10
km
Trenčiansky Hrad

Trenčiansky Hrad

Trenčiansky hrad je dominantou nielen Trenčína ale celého Považia. Vznikol v 11. storočí ako pevnosť a neskôr sa stal aj sídlom miestnej šľachty. Dnes sa v jeho starobylých... Viac priestoroch nachádzajú výstavné priestory a viaceré expozície Trenčianskeho múzea. Nájdete tu napríklad súbor palácov, výraznú Matúšovu vežu, delovú baštu alebo hladomorňu.

18
km
Hrad Vršatec

Hrad Vršatec

Pôvodne gotický hrad z 13. storočia stojí na skalnom brale vo výške 805 m. Zničený bol v období Rákócziho povstania v roku 1706. Z neveľkých zrúcanín je výborný výhľad na stredné... Viac Považie a dolinu rieky Váh v pozadí so Súľovskými a Strážovskými vrchmi. K hradu vedie náučný chodník, viaceré turistické a cykloturistické trasy.

19
km
Vršatské bradlá

Vršatské bradlá

Bralá patria medzi skvosty Stredného Považia a nájdete ich pri meste Ilava. Ich poloha bola ľuďom známa už od stredoveku, kedy tu postavili hrad. Dnes je však z neho už len rui... Viacna. Vršatecké bradlá sú vyhlásené za prírodnú rezerváciu s rozlohou 82,4 ha. Najvyšším bradlom je Chmeľová (925 m n. m.) a druhým je bradlo Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Nájdete tu náučný chodník, ktorého zdolanie trvá asi 3 hodinky. Má 10 náučných panelov, kde sa dozviete o geologických, historických, rastlinných aj živočíšnych pomeroch.

22
km
Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

V obci Uhrovec sa nachádza dom, v ktorom sa narodili dvaja velikáni slovenských dejin - Ľudovít Štúr a Alexander Dubček. Tento pamiatkovo chránený dom pochádzajúci z 18. storočia... Viac je dnes v správe Trenčianskeho múzea, ktoré tu zriadilo expozíciu venovanú dielu a odkazu Štúra aj Dubčeka.

23
km
Zrúcanina Hradu Uhrovec

Zrúcanina Hradu Uhrovec

Hrad Uhrovec z 13. storočia je jeden z najhodnotnejších románskych hradov na Slovensku. Dnes ho môžeme obdivovať ako jednu z najstarších a najkrajšie zachovaných hradných... Viac architektúr na Slovensku. Dostanete sa naň po značených turistických cestách z obce Uhrovec alebo z obce Uhrovské podhradie.

23
km
Hrad Lednica

Hrad Lednica

Hrad Lednica je stredoveký hrad týčiaci sa na skalnom brale neďaleko Púchova. Je jedným z najťažšie prístupných hradov na Slovensku. Pôvodne sa na prístup do hradu využívali dva... Viac padacie mosty a tunel vytesaný do skaly, ktorý sa používa do dnes. Z hradného brala je výborný výhľad na okolitú krajinu.

24
km
Hrad Beckov

Hrad Beckov

Hrad Beckov sa týči na vysokom hradnom brale nad Obcou Beckov. Už od 13. storočia strážil obchodnú cestu vedúcu Považím. Bol hradom kráľov, mocných veľmožov a rytierov, hradom,... Viac ktorý odolal Tatárom aj Turkom. Zakonzervované zrúcaniny hradu turisti navštevujú najmä v júli, keď sa tu usporadúvajú hradné slávnosti spojené s dobývaním hradu. V podhradí, v kúrii Ambrovcov, sa nachádza múzeum k dejinám hradu.

26
km
Čičmany

Čičmany

Čičmany sú preslávené svojou zachovalou ľudovou architektúrou, maľovanými zrubovými drevenicami. Pre ich záchranu bola dolná časť obce v roku 1977 vyhlásená za pamiatkovú... Viac rezerváciu ľudovej architektúry. Nachádza sa tu národopisná expozícia, kaštieľ a kostol.

27
km
Rekreačné stredisko Zelená Voda

Rekreačné stredisko Zelená Voda

Rekreačný areál s rozlohou 77 ha ponúka víkendovú rekreáciu nielen pre obyvateľov mesta a okolia ale je i vyhľadávaným miestom dovoleniek. Nájdete tu chatky, penzióny, hotel ale... Viac aj camping. K dispozícii sú ihriská na tenis, volejbal (beach voleyball), futbal. Areál ponúka minigolf, windsurfing, kajaking, alebo si môžete požičať vodný bicykel či čln a relaxovať plavbou po vodnej nádrži.

29
km
Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku

Veľký Lopeník patrí k najvyšším vrchom Bielych Karpát a prechádza ním rovno česko-slovenská štátna hranica. Nájdete tu aj informačné tabule, ktoré vás informujú o tom, čo môžete z... Viac veže vidieť. Ak je rozhľadňa otvorená, dočkáte sa tu aj občerstvenia alebo kávy.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež