Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Ubytovanie v útulnom apartmáne s fľašou prosecca

Dlhá platnosť Dlhá platnosť

LokalitaApartment Club 66, Polomka (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 30.11.2021 podľa dostupnosti.

Uprostred malebnej obce Polomka je Apartment Club 66, do ktorého sa pohodlne zmestíte s celou vašou veľkou rodinou či priateľmi. A kým budete všetci piati, ôsmi či dvanásti sedieť v obývačke a hrať spoločenské hry či rozprávať sa, spoločnosť vám bude robiť tlejúce drevo v krbe. Z kuchyne sa bude šíriť vôňa večere a pohodová atmosféra vás dostane.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Apartmán s až 12 pevnými lôžkami Apartmán s až 12 pevnými lôžkami
  Apartmán s až 12 pevnými lôžkami Apartmán s až 12 pevnými lôžkami
 • Kompletne zariadená kuchyňa
  Kompletne zariadená kuchyňa
 • V obývačke krb s pripraveným drevom
  V obývačke krb s pripraveným drevom
 • Fľasa prosecca na apartmán ako darček
  Fľasa prosecca na apartmán ako darček
 • Pri objekte k dispozícii 3 parkovacie miesta
  Pri objekte k dispozícii 3 parkovacie miesta

od 179,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 179 bodov

Výber termínu

Možný príchod na pobyt. Voľné
Kalendár bol aktualizovaný dňa 17.05.2021 o 15:30.

Vyberte si z nasledujúcich možností

 • 2 noci
  179,00 €
 • 3 noci
  269,00 €
 • 4 noci
  359,00 €
 • 5 nocí
  459,00 €
 • 6 nocí
  559,00 €
 • 7 nocí
  659,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 179 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 600 881 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Kontakt

Apartment Club 66

Štúrova 43
976 66 Polomka
+421 904 961 692

apartmentclub66@gmail.com

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

12
km
Parná zubačka

Parná zubačka

Zubačka (ozubnicová železnica) je špeciálny druh železnice, ktorá sa využíva najmä v strmších stúpaniach. Dnes je na území Slovenska už len niekoľko zachovaných ozubnicových... Viac železníc. Tá na trase Pohronská Polhora - Tisovec vznikla v roku 1896 pre potreby rozvíjajúceho sa hutníckeho priemyslu. Od roku 2008 je železnica kultúrnou pamiatkou. Dnes sa môžete na tejto trati previesť historickou súpravou ťahanou parným rušňom. Táto atrakcia je jedinečná v rámci celej Európy.

13
km
Čertova roklina (Zbojská)

Čertova roklina (Zbojská)

Turisticky veľmi príťažlivá Čertova dolina sa nachádza v Národnom parku Muránska planina, neďaleko sedla Zbojská. Tiesňava vyhlásená pre hodnotné krasové formy a zachovalé lesné... Viac spoločenstvá i za prírodnú rezerváciu miestami pripomína známe rokliny Slovenského raja.

15
km
Vodopád pod Orlovou

Vodopád pod Orlovou

Nad obcou Pohorelá sa nachádza nie veľmi známy a málo navštevovaná Vodopád pod Orlovou. Nevyniká veľkosťou,skôr krásnym prostredím a pokojom. Dostanete sa k nemu priamo z obce... Viac Pohorelá po žltej značke.

16
km
Synagóga v Brezne

Synagóga v Brezne

Breznianska synagóga je jedinou židovskou pamiatkou na Horehroní. Jej priestory slúžia na kultúrno-spoločenské podujatia, výstavy, expozície koncerty. Návštevníkom je sprístupnená... Viac kupola s výhľadom na mesto.

16
km
Horehronské múzeum Brezno

Horehronské múzeum Brezno

Múzeum má regionálnu pôsobnosť a prostredníctvom svojich zbierok poskytuje návštevníkom obraz o dejinách a kultúre okresov Brezno a Banská Bystrica.

17
km
Chata Milana Rastislava Štefánika

Chata Milana Rastislava Štefánika

"Štefánička" je najznámejšou chatou Nízkych Tatier. Nachádza sa priamo pod Ďumbierom a prístup k nej je pre turistov z juhu aj severu Nízkych Tatier. Môžete sa tu občerstviť alebo... Viac len posedieť v chate a na terase.

17
km
Ohnište

Ohnište

Ohnište je známy horský masív na Liptove. Známy sa stal vďaka krásnym výhľadom na Nízke Tatry a Liptov ale najmä vďaka skalnému "oknu", ktoré je pre každého návšťevníka... Viac pozoruhodným a najmä fotografovaným miestom. Dostanete sa sem napríklad z malej obce Malužiná.

18
km
Jaskyňa mŕtvych netopierov

Jaskyňa mŕtvych netopierov

Jedná sa o jedinú sprístupnenú vysokohorskú jaskyňu na Slovensku. K zaujímavostiam patria vulkanické horniny kriedového veku s obsahom achátov s bieloružovým odtieňom a početné... Viac kostry netopierov, ktoré sa nachádzajú skoro v celej jaskyni. Vek niektorých kostier sa odhaduje na 6000 rokov. Jaskyňa patrí medzi národné prírodné pamiatky, je prístupná verejnosti.

18
km
Dedečkova chata

Dedečkova chata

Dedečkova chata je pomerne novootvorená chata nad Breznom. Nachádza sa neďaleko zjazdovky Mýto pod Ďumbierom a vďaka peknému prostrediu a ľahkému prístupu sa stáva čoraz... Viac populárnejšou. Ponúkajú v nej nápoje, jedlo ale aj ubytovanie. Dostanete sa sem napríklad z Brezna po červenej alebo zelenej značke.

18
km
Ďumbier

Ďumbier

Ďumbier je najvyšším vrchom Nízkych Tatier s výškou 2043 m.n.m. Dostanete sa naň z južnej aj zo severnej strany Nízkych Tatier. Z vrcholu sa vám naskytne krásny výhľad na celý... Viac Liptov a Vysoké Tatry.

18
km
Hrad Muráň

Hrad Muráň

Hrad Muráň, tretí najvyššie položený hrad na Slovensku, postavili ako kráľovský strážny hrad v 13. storočí na brale Cigánka. V súčasnosti je hrad Muráň zrúcaninou so zachovaným... Viac areálom a vstupnou vežou. Hradný komplex zaberá územie s rozmermi 360 a 96 m. Zachovali sa základy gotického paláca, fragmenty obvodového muriva a niektorých vedľajších stavieb. K najzachovanejším patrí vstupná brána s vežou. Z hradného brala je krásny výhľad na okolitú krajinu.

19
km
Čiernohronská železnica

Čiernohronská železnica

Táto úzkokoľajná lesná železnica premáva na trase Chvatimech – Hronec – Čierny Balog – Vydrovo v Slovenskom rudohorí. Od roku 1982 bola vyhlásená za národnú kultúrnu pamiatku a v... Viac roku 2011 tiež za jeden zo siedmich divov Banskobystrického samosprávneho kraja.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež