9,7

Vynikajúce hodnotenie
(13 hodnotení)

Rodinný pobyt v centre Košíc vo výborne hodnotenom hoteli Crystal*** vrátane raňajok, vstupu do ZOO a Dinoparku

Dlhá platnosť Dlhá platnosť

LokalitaHotel Crystal***, Košice (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.3.2022 podľa dostupnosti.

Zážitkový pobyt pre celú rodinu s mimoriadne dlhou platnosťou. Košice sú krásne mesto s mnohými možnosťami na trávenie voľného čau. Hotel Crystal*** v centre bude ideálnym štartovacím bodom. Poskytne vám komfortné rodinné ubytovanie, vstup do ZOO a Dinoparku aj malý darček. Hostia si veľmi pochvaľujú i bohaté raňajky, ktoré máte v cene.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Komfortný apartmán s 2 spálňami/rodinná izba
  Komfortný apartmán s 2 spálňami/rodinná izba
 • Vstup do ZOO a Dinoparku pre celú rodinu
  Vstup do ZOO a Dinoparku pre celú rodinu
 • Bohaté a vynikajúco hodnotené raňajky
  Bohaté a vynikajúco hodnotené raňajky
 • Rodinný pobyt s darčekom pre deti a kávou pre rodičov
  Rodinný pobyt s darčekom pre deti a kávou pre rodičov
 • Vedľa zastávky MHD, 10 min. od autobusovej a vlakovej stanice
  Vedľa zastávky MHD, 10 min. od autobusovej a vlakovej stanice

od 199,00 €

Bežná cena: 298 - 640,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 199 bodov

Výber termínu

Možný príchod na pobyt. Voľné
Kalendár bol aktualizovaný dňa 28.07.2021 o 03:45.

Vyberte si z nasledujúcich možností

 • 2 noci
  199,00 €
 • 3 noci
  289,00 €
 • 4 noci
  379,00 €
 • 5 nocí
  449,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 199 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,7

Vynikajúce hodnotenie

13 hodnotení

10 zákazníkov odporúča

10

velmi velka spokojnost, pobyt sme absolvovali s dvomi detmi, izba super, pobyt super, ranajky vskutku kralovske. Zoo & Dinopark tiez velka spokojnost napriek sucasnej Covid situacii. Mozem len odporucat a ked nabuduce do Kosic, tak urcite Hotel Crystal. (sluzby a ubytovanie vyrazne prevysuju 3...

Michal, 19. mája 2021

Hodnotil ponuku Rodinný pobyt pre 4 osoby na 3 noci s...


9,3

Všetko pekne čisté na obe aj vrámci hotela. Avšak, pre deti žiadne atrakcie, výbeh, okolie hotela nemá žiadne vybavenie okrem parkoviska. Aspoň sme nič nevideli, len vedľa recepcie je bar v ďalších dverách

Lucia, 22. júla 2021

Hodnotil ponuku Rodinný pobyt pre 4 osoby na 2 noci s...

Kontakt

Hotel Crystal***

Hotel Crystal***

Slovenskej jednoty 1776/8
040 01 Košice
0948 680 688

Check-in od 14.00 hod.
Check-out do 11.00 hod.

info@hotelcrystal.sk
www.hotelcrystal.sk/sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

300
m
Východoslovenské múzeum

Východoslovenské múzeum

Východoslovenské múzeum v Košiciach je jedno z najstarších a najvýznamnejších múzeí na Slovensku. Približuje prírodu a históriu východného Slovenska v niekoľkých expozíciách,... Viac napr. Košický zlatý poklad, Príroda Karpát alebo Urbanova veža.

800
m
Slovenské technické múzeum

Slovenské technické múzeum

Múzeum dokumentuje vývoj vedy a techniky na Slovensku a je jediným múzeom svojho druhu na našom území. Nájdete tu expozície hutníctva, baníctva, umeleckého kováčstva, oznamovacej... Viac elektrotechniky a mnohé ďalšie.

1
km
Miklušova väznica

Miklušova väznica

Miklušova väznica spolu s katovým domom patri medzi expozície Východoslovenského múzea v Košiciach. Priestory väznice dýchajú historickou atmosférou a okrem nástrojom na mučenie... Viac tu môžete vidieť stálu výstavu venovanú obchodu, remeslám a meštianskemu bývaniu v Košiciach.

1
km
Botanická záhrada Univerzity P. J. Šafárika

Botanická záhrada Univerzity P. J. Šafárika

Košická botanická záhrada je najväčšia na Slovensku, rozprestiera sa na ploche 30 ha. Nájdete tu takmer 4 000 rastlinných druhov, čím sa radí medzi najvýznamnejšie v strednej... Viac Európe. Vzácna je najmä zbierka zhruba 1 200 kaktusov a sukulentov, zaujme aj expozícia orchideí, hmyzožravých rastlín, či ďalších druhov tropickej i subtropickej flóry.

1
km
Dóm sv. Alžbety

Dóm sv. Alžbety

Dóm sv. Alžbety je hlavnou dominantou Košíc. Samostatne stojaca stavba je najväčším kostolom na Slovensku a zároveň najvýchodnejšie ležiacou katedrálou západného typu v Euró... Viacpe. Výstavba sa začala uz v roku 1380 prakticky trvá dodnes. Stavba si zachovala mnoho pôvodných gotických prvkov ako v interiéri tak v exteriéri. Pre návštevníkov je výborným zážitkom výstup na najvyššiu vežu, odkiaľ je výborný výhľad na celé mesto.

3
km
Detská železnica Košice

Detská železnica Košice

Odvezie vás z centra mesta priamo do nádhernej prírody. Detská železnica má 3 zastávky Čermeľ, Vpred a Alpinka.

3
km
Kúpalisko Triton

Kúpalisko Triton

Kúpalisko so 4 bazénmi a rôznymi atrakciami patrí k najvyhľadávanejším kupaliskám v Košiciach. Nájdete tu najdlhší tobogan na Slovensku ale aj štvordráhovú šmýkačku. Výhodou je aj... Viac dobrá dostupnosť.

4
km
Vyhliadková veža Hradová

Vyhliadková veža Hradová

Veža sa nachádza pomerne neďaleko centra Košíc v lesoparku, v nadmorskej výške 466 m.n.m. Z jej najvyššieho pozorovacieho bodu 16,3 metra máte celú kotlinu ako na dlani. Neďaleko... Viac veže nájdete aj pozostatky stredovekého hradu, podľa ktorého je veža pomenovaná.

7
km
Bobová dráha Košice - Kavečany

Bobová dráha Košice - Kavečany

Prvá letná bobová dráha na Slovensku je dlhá 800 metrov, má 9 extrémnych zákrut, 3 terénne zlomy a 3 tunely. Nadmorská výška vratnej stanice je 498 m n. m. a priemerný sklon trate... Viac 28%.

7
km
Zoologická záhrada Košice

Zoologická záhrada Košice

Košícká ZOO je areálom aj výstavnou plochou najväčšia na Slovensku, rozkladá sa na 288 ha. Ako jediná ZOO na Slovensku má vybudovaný botanický náučný chodník, ku ktorému postupne... Viac pribudol Vtáčí chodník, Včelársky chodník a Geologický chodník. Nájdete tu aj jediný areál kozorožcov sibírskych na Slovensku, interaktívne prvky s geologicko-paleontologickou tématikou a tiež huculské kone, ktoré boli v roku 1996 zaradené do genofondu Slovenska. Zoo nájdete 10 km od centra mesta Košice, parkovať sa dá priamo pred ňou alebo cestovať MHD č.29.

11
km
Vyhliadková veža Čerešenka

Vyhliadková veža Čerešenka

Rozhľadňa stojí uprostred polí neďaleko Košíc. Miesto pre rozhľadňu nebolo vybraté náhodne. V roku 1312 sa tu odohrala krvavá bitka a práve tieto udalosti má pripomínať rozhľadňa... Viac s podobou hradnej veže. Z jej vrcholu si užijete panorámu Slanských vrchov, údolie Torysy, časť Volovských vrchov s Kojšovskou hoľou a za dobrého počasia dokonca aj Lomnický štít.

15
km
Veľká Ružínska jaskyňa

Veľká Ružínska jaskyňa

Najznámejšiu jaskyňu Ružínskeho krasu nájdete v blízkosti vodnej nádrže Ružín. Nazýva sa aj Rothovou dierou podľa prírodovedca, ktorý jaskyňu skúmal. V dobe kamennej v nej bývali... Viac pravekí ľudia, neskôr tu našli domov jaskynné medvede. Jaskyňa je prístupná verejnosti.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež