8,5

Veľmi dobré hodnotenie
(222 hodnotení)

Rodinný hotel GOLFER*** v tichu Kremnických vrchov len 15 minút od ski centra Skalka aréna

LokalitaHotel GOLFER***, Kremnica (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 19.12.2021 podľa dostupnosti.

Ubytovanie v nádhernej prírode Kremnických vrchov. Ďaleko od ruchu a zároveň len na skok do centra historickej Kremnice. Večer si pochutíte na jedlách slovenskej a francúzskej kuchyne, ráno už budete mať prichystané raňajky. A dni môžete stráviť, ako sa vám len zažiada. Rodinnou partičkou biliardu, šípok či stolného tenisu, ale aj lyžovaním a bežkovaním v známej Skalka aréne.

Zima

Lyžiarske stredisko Skalka aréna sa nachádza v pohorí Veľkej Fatry v Kremnických vrchoch nad mestom Kremnica. Ako jediný slovenský ľadovec sa hrdo pýši svojou nadmorskou výškou 1252 m n. m. 

 • široké možnosti gastronomického vyžitia
 • viac ako 5 km zjazdových tratí (2 modré, 4 červené, 2 čierne)
 • vyhradený priestor pre snowboardových nadšencov
 • požičovňa zjazdových, bežeckých lyží a snowboardov
 • lyžiarska škola, škôlka, horská služba

Milovníci bežeckého lyžovania si môžu na Skalke pri Kremnici vychutnať takmer 60 km bežeckých tratí pre začiatočníkov aj pokročilých. Najkrajšie bežecké stopy Slovenska s dych vyrážajúcimi výhľadmi. Desiatky kilometrov upravovaných lyžiarskych bežeckých tratí vzájomne spájajú strediská SKalka – Krahule – Králiky – Turček.

Za bufetom Búda v lesíku na pravej strane na zjazdovke Turček. Ľadopád je určený nielen pre lezcov, ale aj ako turistická atrakcia. Je široký 13 m a vysoký 18 m. Je možné ho využiť ako lezeckú stenu, no každý lezec musí poznať základné bezpečnostné pravidlá. Na stenu je možné vyzliecť len v špeciálnom lezeckom výstroji. Ľadopád je možné využiť do max. 10 stupňov.

Turistika a zaujímavosti

 • Hotel GOLFER*** je súčasťou Barborskej cesty – putovanie za pokladmi baníckych miest a tradícií má 29 zastavení. Na Barborskú cestu sa môžete pridať kdekoľvek
 • Svetová rarita - najstarší podnik na svete – Kremnická mincovňa – skoro 700 rokov neustále razí mince. Mincu pre šťastie si môžete vyraziť aj na hoteli na našej ručnej raznici
 • Mestský hrad – Kostol sv. Kataríny  s unikátnym organom, na ktorom sa pravidelne konajú koncerty organového letného festivalu
 • Prehliadka baníckej štôlne – prechádzka podzemím, ktorá Vám priblíži ťažkú prácu baníkov. Celá Kremnica je podkopaná baníckymi štôlňami
 • 5 tenisových antukových kurtov 500 m od hotela (rezervácia priamo v hoteli)
 • Profesionálne volejbalové ihrisko 500 m od hotela (rezervácia priamo v hoteli)
 • Futbalové ihrisko 700 m od hotela
 • Cykloturistika
 • Via ferrata Komín na Skalke - náučná zaistená cesta v Kremnických vrchoch v podcelku Flochovský chrbát. Trasa sa začína na Peknej vyhliadke, vedie hrebeňovou červenou turistickou značkou. Obľúbenou atrakciou na trase je Tunel, ktorý bol rekonštruovaný pred 2 rokmi. Na zaistenej ceste čaká návštevníka 420 m lán s výškou skalných ciest 80 m. K ceste patrí aj krátka via ferrata na skale Jánošíkova diera s obťažnosťou B, ktorá je určená pre rodičov s deťmi
 • Zoznam rôznych podujatí na www.visitkremnica.com
Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Len 15 min. autom od ski centra Skalka aréna
  Len 15 min. autom od ski centra Skalka aréna
 • Baby friendly hotel - najvyššie hodnotenie
  Baby friendly hotel - najvyššie hodnotenie
 • Polpenzia a možnosť doobjednať gurmánske špeciality
  Polpenzia a možnosť doobjednať gurmánske špeciality
 • Vyhliadková veža, biliard, šípky, stolný tenis, turistika
  Vyhliadková veža, biliard, šípky, stolný tenis, turistika
 • Krásna okolitá príroda a výhľady
  Krásna okolitá príroda a výhľady

od 199,00 €

Bežná cena: 199 - 369,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 199 bodov

Výber termínu

Možný príchod na pobyt. Voľné

Vyberte si z nasledujúcich možností

 • 2 noci
  199,00 €
 • 3 noci
  289,00 €
 • 4 noci
  369,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 199 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,5

Veľmi dobré hodnotenie

222 hodnotení

165 zákazníkov odporúča

10

Príjemné prostredie, krásne okolie, milý personál, skvelé jedlo

Roman, 25. júla 2020

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci cez víkend


10

môžem len odporučiť.

Ľuboš, 22. februára 2020

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci cez víkend

Kontakt

Hotel GOLFER***

Hotel GOLFER***

J.Horvátha 910/50
96701 Kremnica
+421 45/67 437 67

Check-in: 14.00 hod.
Check-out: 10.00 hod.

hotel@golfer.sk
http://www.golfer.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

200
m
Múzeum mincí a medailí

Múzeum mincí a medailí

Návštevníci majú možnosť spoznať tu dejiny peňazí od začiatkov až po dnešok s dôrazom na kremnickú mincovňu. Za expozíciu Líce a rub peňazí získalo toto múzeum v roku 2003... Viac ocenenie Múzeum roka.

400
m
Mestský Hrad v Kremnici

Mestský Hrad v Kremnici

Hrad je súčasťou Múzea mincí a medailí. Tvorí ho komplex budov zo 14. až 15. storočia a jedny z najzachovalejších hradieb na Slovensku. Najstaršou architektonickou pamiatkou... Viac areálu a zároveň aj mesta je karner zo začiatku 14. storočia. V suteréne má sprístupnenú kostnicu, hornú časť tvorí Kaplnka sv. Ondreja s gotickými nástennými maľbami. Návštevníkom ponúka počas celého roka rôzne expozície a prehliadky.

1
km
Banské Múzeum Kremnica

Banské Múzeum Kremnica

Múzeum sa nachádza v banskej štôlni Andrej pri Kremnici. Návštevníci majú možnosť spoznať exponáty zo 17. až 20. storočia a históriu ťažby v tomto regióne. Prehliadka sa absolvuje... Viac v hĺbke asi 60 metrov pod povrchom, s čelovkami a sprievodcom.

2
km
Rozhľadňa na Krahulskom vrchu

Rozhľadňa na Krahulskom vrchu

Táto drevená rozhľadňa sa nachádza medzi Kremnicou a obcou Krahule. Z jej najvyššieho poschodia možno pozorovať nielen blízke Kremnické a Štiavnické vrchy, ale – za dobrej... Viac viditeľnosti – napríklad i vzdialenú Malú Fatru. V okolí rozhľadne sa nachádzajú informačné tabule, a tiež stoly s lavicami pre turistov.

4
km
Kremnica, stred Európy

Kremnica, stred Európy

Pri Kremnických baniach na strednom Slovensku, vedľa starobylého Kostola sv. Jána Krstiteľa, je vztýčený kameň. Práve tu sa nachádza geografický stred Európy. Pri príležitosti... Viac vzniku Slovenskej republiky tu položili aj základný kameň Slovenskej štátnosti, nájdete tu aj pamätník Slovenského centra európskej integrácie. Stred Európy v Kremnických Baniach je ľahko dostupný autom.

7
km
Skalka arena

Skalka arena

Neďaleko kráľovskej Kremnice, v pohorí Veľkej Fatry v Kremnických vrchoch, nájdete toto známe lyžiarske a rekreačné stredisko. Obľubujú ho predovšetkým bežkári. Dĺžka bežeckých... Viac tratí tu predsatvuje fantastických 138,3 km. Práve tu si preto užijete zábavu na bežkách naplno a objavíte krásu okolitej krajiny. Stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 1 252 metrov. Čaká vás tu jedna lanovka, 5 vlekov a 8 zjazdoviek s celkovou dĺžkou 5,51 km. Ľahké trate sú 2, stredne ťažké 4 a náročné 2. Každoročne v posledný januárový víkend sa tu koná známy bežecký pretek Biela stopa.

7
km
stredisko Skalka

stredisko Skalka

Stredisko Skalka je známe najmä vďaka lyžiarskemu stredisku a bežkárskym tratiam. V lete ale poskytuje mnohé možnosti na turistiku alebo cyklistiku. Dostanete sa sem z Kremnice... Viac alebo z Banskej Bystrice po rôznych značených trasách.

10
km
Badínsky prales

Badínsky prales

Prales je situovaný v Kremnických vrchoch. Nachádza sa tu človekom takmer nedotknutá pralesová jedľová bučina. V roku 2000 ho navštívil aj princ Charles.

11
km
Tiesňava Malachovky

Tiesňava Malachovky

Malá ale o to krajšia tiesňava sa nachádza neďaleko Banskej Bystrice v obci Malachov. Dlhá je len asi 200 metrov ale odporúčame ju na prechádzku pokojne aj s malými deť... Viacmi. Najkrajšou časťou je terasovitý vodopád, ktorého výška presahuje 15 metrov a najkrajší je najmä na jar.

14
km
Hvezdáreň a planetárium - Žiar nad Hronom

Hvezdáreň a planetárium - Žiar nad Hronom

Krajská hvezdáreň a planetárium Maximiliána Hella je kultúrno-výchovné zariadenie prírodovedného charakteru, šíriace poznatky z odboru astronómie a príbuzných prírodných a... Viac technických vied. Rozvíja záujmovú činnosť a mimoškolské vzdelávanie. Planetárium robí tematické programy pre školy ale aj pre širokú verejnosť.

15
km
Harmanecká jaskyňa

Harmanecká jaskyňa

Túto jaskyňu nájdete v Kremnických vrchoch, 16 km od Banskej Bystrice, neďaleko obce Harmanec. Celková dĺžka jaskyne je 3123 m, z toho pre verejnosť je sprístupnená prehliadková... Viac trasa s dĺžkou 1020 m.

16
km
Vodný žľab Rakytovo

Vodný žľab Rakytovo

Žľab sa v minulosti používal na spúšťanie dreva a dnes je jedinečnou technickou pamiatkou. Nachádza sa v doline Rakytovo neďaleko Banskej Bystrice.Vodný žľab v roku 2000 vyhlásili... Viac za národnú kultúrnu pamiatku. Jeho celková dĺžka je 2 450 m, celá konštrukcia je z dreva – zo smreka a jedle, bez použitia iného materiálu, napríklad železa, či plastov.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež