Celý deň alebo rovno celú sezónu na svahu v Skicentre Strednica

SKICENTRUM STREDNICA - ŽDIAR, Ždiar - Belianske Tatry

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

8,9

Veľmi dobré hodnotenie
(966 hodnotení)

Celý deň alebo rovno celú sezónu na svahu v Skicentre Strednica

LokalitaSKICENTRUM STREDNICA - ŽDIAR, Ždiar - Belianske Tatry (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.3.2021 podľa dostupnosti.

A ty už svoj vianočný darček máš?! Lyžuj do sýta počas prvých slnečných dní nového roka na svahoch s fenomenálnym výhľadom na Belianske Tatry. Detičky vezmi so sebou - tie to majú do 6 rokov zdarma a ty sa zabav vo vynovenom Príslop Apres-Ski bare! Čakajú ťa s exteriérovými stanmi, ohrievačmi, ležadlami s kožušinami, výborným lokálnym pivom a skvelým jedlom s nezabudnuteľným výhľadom.

Skicentrum Strednica, Ždiar

Prijmite pozvanie na lyžovačku do Belianskych Tatier. Skicentrum Strednica Ždiar aj tento rok pre vás pripravuje nezabudnuteľnú lyžovačku v horách.

Skicentrum Strednica je vhodné miesto na dovolenku s rodinou, či priateľmi. Na výber máte množstvo svahov a vlekov ako aj novú sedačkovú lanovku.

Využite bohaté skúsenosti a mnohorčnú prax inštruktorov lyžovania na Strednici. 

Lyžiarska škola na Strednici

Pre začiatočníkov aj pre tých, ktorí si chcú svoje lyžiarske schopnosti opäť trochu vylepšiť sú tu skúsení inštruktori, ktorí vám radi pomôžu.  

Lyžiarska škola - nekonečne veľa zábavy

Skicentrum Strednica ponúka ideálne podmienky pre výučbu jazdy na lyžiach alebo snowboard-e. Mierne svahy, samostatný začiatočníčky vlek spolu s vlastným svahom budú miestom, kde sa už túto zimu bezstarostne a v dobrej naučíte lyžovať. A pre najmenších je tu detský mini park Brumikovo.

Požičovňa lyží a ski-servis

Požičovňa lyží a snowboard-ov spolu so servisom lyží vám aj tento rok ponúka bezpečnú výstroj pre malých a dospelých. 

 • požičovňa lyží
 • požičovňa snowboard-ov
 • požičovňa výstroje (palice, prilba)
 • ski-servis a oprava výstroje

Reštaurácia bistro

Urobte si krátku zastávku do Skicentra Strednica, kde okrem dobrého jedla v reštaurácii čaká jedinečný výhľad na Belianske Tatry a ich okolitú prírodu. 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • V stredisku je dokopy až 6 vlekov
  V stredisku je dokopy až 6 vlekov
 • Sedačková lanovka
  Sedačková lanovka
 • Reštaurácia s výhľadom
  Reštaurácia s výhľadom
 • Začiatočnícky vlek spolu s vlastným svahom
  Začiatočnícky vlek spolu s vlastným svahom
 • Požičovňa lyží a ski-servis
  Požičovňa lyží a ski-servis

Ukončené
od 9,95 €

Bežná cena: 20 - 149,00 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,9

Veľmi dobré hodnotenie

966 hodnotení

636 zákazníkov odporúča

10

skvele stredisko na lyzovlanie

Ingrid, 24. februára 2020

Hodnotil ponuku 4-hodinový skipas pre 1 dospelú osobu


10

kupa skipassu sa oplatina. v lyziarskom streidsku neboli ziadne rady na vlekoch

Ingrid, 24. februára 2020

Hodnotil ponuku 4-hodinový skipas pre dieťa od 6 rokov

Kontakt

SKICENTRUM STREDNICA - ŽDIAR

SKICENTRUM STREDNICA - ŽDIAR

Ždiar 670
05955 Ždiar
+421 52 449 81 06, +421 905 872 5

skicentrumstrednica@gmail.com
http://www.strednica.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

3
km
Múzeum Ždiarsky dom

Múzeum Ždiarsky dom

Zoznámiť sa v ňom môžete so spôsobom života Goralov žijúcich pod úpätím Belianskych Tatier. Predstavuje pôvodnú architektúru, interiér, kroje. To všetko je doplnené bohatým... Viac slovným výkladom.

6
km
Lovecký zámoček Hohenlohe

Lovecký zámoček Hohenlohe

Tento zámoček je jednou z najkrajších historických stavieb na území TANAP-u. Je dokonca vyhlásaný za národnú kultúrnu pamiatku. V minulosti bol dejiskom niekoľkých poľovníckych... Viac udalostí, na ktorých sa zúčastňovala šľachta z celej Európy. Dnes slúži štátu na reprezentačné účely a niekedy je prístupný aj verejnosti.

6
km
Chata Plesnivec

Chata Plesnivec

Chata Plesnivec je jedinou chatou v Belianskych Tatrách. Ponúka príjemný relax na terase, ubytovanie, občerstvenie. Do roku 1997 slúžila ako výskumná stanica TANAP-u.

7
km
Chata pri Zelenom plese

Chata pri Zelenom plese

Chata dostala meno podľa arcikniežaťa Fridricha Habsburga – Fridrichova chata. Po páde monarchie sa nazýva Chatou pri Zelenom plese. Skvelé miesto, kde by ste pri potulkách... Viac Tatrami mali určite zavítať.

7
km
Zelené pleso

Zelené pleso

Zelené pleso spolu s Chatou pri Zelenom plese sú obľúbeným cieľom množstva turistov. Túra k tomuto plesu sa totiž radí medzi tie menej náročné. Nachádza sa v nadmorskej výške 1545... Viac m.n.m.

7
km
Osturňa

Osturňa

Rázovitá zamagurská obec na severe Slovenska. Leží na hranici s Poľskom. Domy sú tu zväčša zrubové, trojpriestorové so štvorcovou uzavretou zástavbou dvora. Ešte stále sa tu nosí... Viac goralský odev. V niektorých dreveniciach a domčekoch je možné prespať.

8
km
Belianska jaskyňa

Belianska jaskyňa

Najväčšia a jediná sprístupnená vysokohorská kvapľová jaskyňa v Tatranskom národnom parku.

9
km
Bielovodská dolina

Bielovodská dolina

Jediná dolina Tatier alpského rázu a zároveň najdlhšia dolina celých Tatier, má vyše 10 km. Vedie ňou modrá turistická značka z Lysej Poľany na Zbojnícku chatu a ďalej až do... Viac Tatranskej Lomnice alebo zo Zamrznutého kotla v hornej časti doliny po zelenej turistickej značke ku Sliezskemu domu a až do Starého Smokovca.

10
km
Téryho chata

Téryho chata

Teryho chata je najvyššie položená chata s celoročnou prevádzkou. Nachádza sa v nadmorskej výške 2015 m.n.m. Najľahší prístup k chate je po červenej a zelenej značke z Hrebienka... Viac cez Zamkovského chatu.

11
km
Zamkovského chata

Zamkovského chata

Horská chata v Malej Studenej doline sa nachádza neďaleko Hrebienka, podobne ako Rainerova chata. Otvorená je celoročne a ponúka turistom 23 lôžok na prespatie. Dostanete sa k nej... Viac po červenej značke.

11
km
Mickiewiczove vodopády

Mickiewiczove vodopády

Mickiewiczove vodopády sa skladajú z troch väčších a niekoľkých menších kaskád na potoku Roztoka v Doline Roztoki. Pomenované sú po poľskom spisovateľovi Adamovi Mickiewiczovi.

11
km
Termy Bukovina

Termy Bukovina

Termy Bukowina Tatrzańska je obľúbené miesto na vodný relax a zábavu. Jedná sa o jeden z najmodernejších komplexov termálnych bazénov v Európe. Nachádza sa neďaleko poľskej obce... Viac Tatranská Bukovina, menej než 30 min. autom zo Ždiaru. Nájdete tu celoročne otvorené termálne bazény (spolu až 20 vonkajších aj vnútorných bazénov s teplotou vody 30-38 °C) a až 8 druhov sáun. Potešia vás aj ďalšie vodné atrakcie ako tobogany, gejzíre, perličkové kúpele a mnohé ďalšie atrakcie. Poľsko má niekoľko skvelých aquaparkov a Termy Bukovina patrí rozhodne medzi vynikajúcu voľbu ak plánujete výlet s rodinou. Otvorené majú denne od 9:00 do 22:00 hod.

Mohlo by sa vám páčiť