Liečivé bio čaje zo Strážovských vrchov – box 10 kusov

Lost Village s. r. o., Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

8,7

Veľmi dobré hodnotenie
(13 hodnotení)

Liečivé bio čaje zo Strážovských vrchov – box 10 kusov

LokalitaLost Village s. r. o., Slovensko (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 9.12.2020 do 31.12.2020 podľa dostupnosti.

V neporušenej prírode na voňavých lúkach a v hlbokých lesoch rastú bylinky. Ich liečivú silu im dodáva svieža ranná rosa a príjemné slnečné lúče na Strážovských vrchoch takmer každý deň. Vzácne bylinky v podobe 10 čajov v 100 % bio kvalite vám pomôžu pri liečbe rôznych chorôb.

Rastú v srdci Slovenska v chránenej prírodnej oblasti Strážovských vrchov - v neporušenej prírode na voňavých lúkach a v hlbokých lesoch. Bylinky, ktoré poznali už rodičia našich prarodičov. Doba sa zmenila, no ich liečivé účinky pretrvali až dodnes.

Vzácne bylinky zbierajú skúsení bylinkári od jari do jesene. Každá bylinka sa však zbiera v inom období kvôli jej maximálnym účinkom. Po nazbierajú nasleduje proces sušenia, mletia či drvenia a nakoniec balenia. Čaje v bio kvalite napomáhajú pri liečbe mnohých chorôb. Presvedčte sa o tom sami...

Žihľava dvojdomá

Používa sa pri chorobách močových ciest, do urologických čajov s močopudnými účinkami, pri chorobách dýchacích ciest, na zvýšenie tvorby mlieka, povzbudenie látkovej výmeny a jarné prečis­tenie organizmu, zvonka na popáleniny, vredy, preležaniny, ekzémy, vyrážky.

Lipa

V medicíne a ľudovom liečiteľstve sa využívajú najmä jej potopudné, močopudné a odhlieňovacie účinky pri chrípkach a iných ochoreniach dýchacích ciest, na zníženie teploty a vykašliavanie, pri močových a obličkových ťažkostiach.

Prvosienka jarná

Prvosienka jarná je vhodná pri prechladnutí spojenom s horúčkou, bolesťou hlavy a upchatým nosom. Pomáha pri zápale dutín, ale aj pri stareckom a fajčiarskom kašli.

Rebríček obyčajný

Pomáha pri poruchách traviacej sústavy, pri žlčových ťažkostiach, pri poruchách cievneho obehu (upravuje krvný obeh a tlak), zastavuje krvácanie (pri silnej menštruácii, alebo z rán), dezinfikuje ústnu dutinu, pomáha pri paradentóze, vyrážkach a ranách na koži.

Repík lekársky

Pomocný liek pri chorobách tráviacej sústavy, pri poruchách močových ciest a pečene, pri kĺbových a zápalových ochoreniach, zvonka na hnisavé vyrážky a chronické ekzémy, rany a popáleniny, ako kloktadlo pri zápaloch ústnej dutiny a pri poruchách hlasiviek.

Šípky

V medicíne aj ľudovom liečiteľstve sa užíva ako bohatý zdroj vitamínov, ktorý priaznivo ovplyvňuje zdravotný
stav a imunitu organizmu. Priaznivo pôsobí na látkovú premenu pri jarnej únave, pri infekčných chorobách, spojených najmä s ho­rúčkami a pri intoxikáciách, preventívne na zvýšenie odolnosti proti chrípke, lámavosti kapilár, paradentóze, ateroskleróze, na hojenie zlomených kostí, zlehojacich sa rán atď.

Ľubovník

Trezalka/Ľubovník sa oddávna pokladá za výnimočnú rastlinu, pretože má širokospektrálne liečivé použitie. Veľmi priaznivo účinkuje pri chorobách tráviacej sústavy (najmä žalúdka, žlčníka a pečene), pri poruchách  močových ciest, nervových poruchách (nervová vyčerpanosť, nespavosť, predráždenosť, migrény, depresie),
zlepšovaní krvného obehu, zvonka v obkladoch na rany, popáleniny, hemoroidy a pod.

Harmanček

Harmanček zbavuje organizmus jedovatých látok. Znižuje aj obsah cholesterolu v krvi. Uplatňuje sa pri žaludočných a črevných ťažkostiach, chrípke, nádche, vonkajších zápaloch a kožných ekzémoch, popáleninách, hemoroidoch.

Baza čierna

Baza čierna priaznivo pôsobí pri všetkých chorobách z prechladnutia. Vyvoláva potenie, ničí hnilobné baktérie, čistí zahlienené priedušky.

Levanduľa

Levanduľa  má pozitívne účinky na liečbu úzkosti, kvasinkových infekcií, rán a má tiež blahodarné účinky proti vypadávaniu vlasov.

 

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Ručne zbierané bylinky
  Ručne zbierané bylinky
 • 100 % prírodný produkt
  100 % prírodný produkt
 • Pomáhajú pri liečbe mnohých chorôb
  Pomáhajú pri liečbe mnohých chorôb
 • Dodanie do 5 dní
  Dodanie do 5 dní
 • Výnmočná chuť počas zimných večerov
  Výnmočná chuť počas zimných večerov

Ukončené
13,90 €

Bežná cena: 28,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,7

Veľmi dobré hodnotenie

13 hodnotení

7 zákazníkov odporúča

4,0

tovar stale nedoruceny (mal byt doruceny 15.12.2020, objednany/zaplateny 10.12.2020 a 21.12.2020 stale nemam informaciu preco)

Erik, 21. decembra 2020

Hodnotil ponuku Box sypaných bylinkových čajov (10 x 50 g)


10

Som spokojná, ale miesto mäty a čiernej bazy ( na tie som sa najviac tešila ) mi boli bez oznámenia pribalené 2 krát 2 rovnaké čaje.

Eva, 24. februára 2020

Hodnotil ponuku Box sypaných bylinkových čajov (10 x 50 g)

Kontakt

Lost Village s. r. o.

Lost Village s. r. o.

Vajnorská 1358/88
831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
0911 338 181

PO - PIA: 8:00 - 16:00 hod.
SO - NE: zatvorené

info@lostvillage.sk
http://www.lostvillage.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť