Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Angličtina hrou - DVD Lippy and Messy pre deti

LokalitaEngros Media, s.r.o., Slovensko (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 30.6.2021 podľa dostupnosti.

Je možné sa učiť nejakú reč hrou? Prečo nie? Vďaka hrám a zábave deti spoznávajú svet a precvičujú si svoje životné schopnosti. Pri sledovaní DVD Lippy and Messy sa deti učia po anglicky tak, ako ich rodičia učia hovoriť. Deti si rýchlo osvoja jednoduchú slovnú zásobu a základy angličtiny, okúzľujúce pesničky a veršovanky im pomáhajú zapamätať si pravidlá výslovnosti.

Lippy and Messy je v Európe populárny seriál pre deti v predškolskom veku a žiakov prvých tried na DVD. Nie je to typický jazykový kurz, ale dobrodružný seriál, ktorého dej sa odohráva v rozprávkovom svete komických klaunov Lippy a Messyho a sympatického kúzelníka slovíčok Wizzyho. Postavy spolu hovoria po anglicky, čo však malým divákom pri sledovaní deja nevadí, pretože situačný kontext, mimika a gestá účinne napomáhajú pri pochopení dialógov. Vďaka tomu je výučba anglického jazyka prirodzená ako hra.

Deti si rýchlo osvoja jednoduchú slovnú zásobu a základy angličtiny, okúzľujúce pesničky a veršovanky im pomáhajú zapamätať si pravidlá výslovnosti. Vďaka opakovanému sledovaniu DVD a pozitívnej podpore pri upevňovaní svojich jazykových znalostí sa tak deti učia po anglicky rovnako prirodzene ako sa učia svoju materčinu.

Produkt je vhodný aj pre batoľatá a malé deti, pre ktoré neexistujú žiadne cudzie reči. Melódiu, rytmus a štruktúru jazyka sa učia ešte dlho predtým, než sú vôbec schopné hovoriť. Že ide o „cudzí jazyk“ sa teda dozvedajú oveľa neskôr. Čím je situácia pre dieťa pútavejšia a priateľskejšia, tým ľahšie a rýchlejšie sa v pamäti ukladajú nové informácie a tým rýchlejšie sa potom tiež vybavujú. Preto by materiály, ktoré dieťa dostáva pri učení hrou, nemali byť menej pútavé než ostatné hračky.

Pomocou tohto výukového video programu si deti osvoja základy jednoduchej komunikácie v angličtine. DVD sú určené pre deti predškolského veku vrátane batoliat až po deti z 3. a 4. tried. Video môžu používať aj rodičia doma a naučiť svoje deti základom komunikácie v angličtine.

Spolu s DVD je súčasťou balenia aj učebnica. Táto učebnica Lippy & Messy - Songs & Games je určená deťom, ktoré ešte nevedia písať a čítať. Všetky texty v nej sú určené na to, aby ich rodičia alebo učitelia deťom prečítali počas spoločného hrania sa.

Výukový program rešpektuje spôsob, akým sa malé deti učia jazyky, t.j. najprv porozumejú počutému slovu, až potom prichádza na rad rozprávanie. Aktivity teda hlavne precvičujú porozumenie, avšak DVD obsahuje veľa anglických pesničiek a riekaniek, pomocou ktorých si deti nenásilnou formou osvoja výslovnosť slov, aby ich neskôr mohli aj sami používať.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Populárny seriál pre deti v predškolskom veku a žiakov prvých tried na DVD
  Populárny seriál pre deti v predškolskom veku a žiakov prvých tried na DVD
 • Nie je to typický jazykový kurz
  Nie je to typický jazykový kurz
 • Vhodný aj pre batoľatá a malé deti, pre ktoré neexistujú žiadne cudzie reči
  Vhodný aj pre batoľatá a malé deti, pre ktoré neexistujú žiadne cudzie reči
 • Deti si osvoja základy jednoduchej komunikácie v angličtine
  Deti si osvoja základy jednoduchej komunikácie v angličtine
 • Spolu s DVD je súčasťou balenia aj učebnica
  Spolu s DVD je súčasťou balenia aj učebnica

13,50 €

Bežná cena: 47,70 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 13 bodov

Vyberte si z nasledujúcich možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 13 bodov


Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 602 671 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Engros Media, s.r.o.

Dlhá 8
949 01 Nitra
0944 227 471

info@engros.sk
www.engros.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež