9,2

Vynikajúce hodnotenie
(8 hodnotení)

Praktické ubytovanie vo Viedni s raňajkami v cene a výbornou polohou (až 2 deti do 17 rokov zdarma)

LokalitaA&O Wien Hauptbahnhof, Viedeň - Rakúsko (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.12.2022 podľa dostupnosti.

Romantické cisárske mesto so všadeprítomnou kultúrou, majestátnou architektúrou a vynikajúcou infraštruktúrou. Metropola s unikátnym šarmom a vkusom, označovaná aj ako kultúrny kapitál Európy. Či už sem prídete na výlet alebo za prácou, oceníte praktické ubytovanie vrátane raňajok v hoteloch a&o Wien Stadthalle a Hauptbahnhof. Majú nielen výhodnú cenu, ale aj polohu s ľahkým prístupom do centra.

Hotel a&o Wien Stadthalle

Historické centrum s množstvom pamätihodností je z hotela a&o Wien Stadthalle ľahko dostupné v priebehu niekoľkých minút vďaka dobrému spojeniu. Hotel leží len 900 metrov alebo jednu stanicu metrom od vlakovej stanice Westbahnhof. Centrálna poloha je ideálna hlavne pre tých, ktorí cestujú autom alebo vlakom.

Rustikálna klenutá pivnica sa svojím historickým šarmom postará o príjemnú atmosféru. Tomu, kto chce aktívne objavovať Viedeň, ponúka hotel vlastnú požičovňu bicyklov. Pre cestujúcich autom sú k dispozícii parkovacie priestory.

Ubytovanie

Hotel a&o Wien Stadthalle má moderné a priestranné izby v rôznych kategóriách. Hostia si obľúbili útulnú lobby s knižnicou a čitateľským kútikom. Malá záhrada s lavičkami a slnečníkmi je v lete ideálnym miestom na chvíľku relaxu.

Stravovanie

V cene pobytu máte zahrnuté raňajky formou bufetových stolov.

Hotel a&o Wien Hauptbahnhof

Svojou ideálnou polohou v blízkosti paláca Belvedere je hotel a&o Wien Hauptbahnhof výborným miestom na vzrušujúcu prehliadku mesta. Nachádza sa iba 100 metrov od hlavnej vlakovej stanice. Historické centrum mesta s početnými pamätihodnosťami je preto ľahko dostupné v priebehu niekoľkých minút.

Vďaka svojej centrálnej polohe je hotel ideálny pre tých, ktorí prídu autom alebo vlakom. Budete priamo v centre diania a pritom si vychutnáte všetky výhody nového hotela, ako sú priestranné a moderné izby či impozantný skybar na streche domu, z ktorého je nádherný výhľad na Viedeň.

Ubytovanie

Hotel a&o Wien Hauptbahnhof ponúka moderne zariadené izby v rôznych kategóriách: priestranné jednolôžkové, dvojlôžkové a rodinné izby, ako aj praktické izby so 4 alebo 6 lôžkami.

Stravovanie

V cene pobytu máte zahrnuté raňajky formou bufetových stolov.

Viedeň

Schönnbrunn, botanická záhrada a ZOO

Bývalé letné sídlo Habsburgovcov. Zámok obklopuje rozsiahly udržiavaný park, kde je v súčasnosti možné navštíviť jednu z najstarších zoologických záhrad na svete, Gloriettu, záhrady, detské ihrisko, labyrinty, skleníky či botanickú záhradu. 

Museumsquartier a Museumplatz

Museumsquartier je rozsiahla štvrť v historickom centre Viedne. Na tomto mieste sa nachádzajú veľké múzeá, ktorých návšteva zaberie hodiny. Museumquartier sa nachádza na ploche 60 000 m2 a patrí medzi 10 najväčších kultúrnych areálov na svete.Dóm sv. Štefana

Symbol Viedne aj celého Rakúska, dominanta mesta a orientačný bod starého mesta. To je Stephansdom, Dóm svätého Štefana vo Viedni. Dóm sv. Štefana je naozaj impozantná stavba - s výškou 136 metrov, dĺžkou 107 metrov a šírkou 40 metrov vám určite má čo ponúknuť na pozeranie. Buď si vyšliapete 343 schodov na vrchol veže s úžasným výhľadom na celé mesto, alebo sa len poprechádzate v interiéri – Stephansdom je naozajstný zážitok.

Wiener Staatsoper

V tejto nádhernej historickej budove sa aktuálne koná každý rok udalosť roka - Opernbal. Viedenská štátna opera je preslávená po celom svete, pričom patrí medzi najvýznamnejšie operné scény na svete. Zákulisie opery je dostupné aj turistom.

Hofburg

Nachádza sa v juhozápadnej časti mesta. Jeho najnovšie postavená a najokázalejšia časť je Neue Burg. Múzeum Sissy a Národná knižnica sú súčasťou Hofburgu. Kaisergrunt

Kaisergrunt (Cisárska hrobka) je miesto, kde to priam dýcha históriou. Kaisergrunt sa nachádza pod Kupizinerkirche a sú to pochovaní členovia panovníckeho rodu. Okrem iných je tu pochovaná aj napríklad Mária Terézia, František Lotrinský a aj František Jozef I.

Prater

Zábavný park je ideálnym miestom pre milovníkov adrenalínu a kolotočov.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ako postupovať pri registrácii:

 • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky, ktorá sa vám otvorí po kliknutí na http://register-zlavadna.hotelvoucheronline.com

 • Do prvého okna zhora vyplníte číslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného ružovou na spodku pravej strany obrázka)

 • Do druhého okna zhora vyplníte heslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného modrou na spodku pravej strany obrázka)

 • Následne vyplníte svoje kontaktné údaje

 • Do predposledného políčka napíšte názov portálu, na ktorom ste daný pobyt kúpili, čiže: ZLAVADNA.SK

 • Do posledného políčka uveďte názov hotela a počet nocí, podľa toho aký pobyt ste si zakúpili.

 • Napokon zadajte bezpečnostný kód do políčka v spodnej časti stránky a potvrďte rezerváciu kliknutím na slovo Send (v červenom rámiku úplne dole)

 

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Na výber 2 nové moderné hotely
  Na výber 2 nové moderné hotely
 • Výborná centrálna poloha
  Výborná centrálna poloha
 • 2 deti do 17 rokov zdarma
  2 deti do 17 rokov zdarma
 • Raňajky v cene
  Raňajky v cene
 • Ubytovanie už od 1 noci
  Ubytovanie už od 1 noci

od 69,00 €

Bežná cena: 95 - 318,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 69 bodov

Informačný kalendár

Možný príchod na pobyt. Voľné
Tento kalendár je informatívny. Pre overenie termínu prosím kontaktujte prevádzku.

Vyberte si z nasledujúcich možností

 • 1 noc
  69,00 €
 • 2 noci
  99,00 €
 • 3 noci
  149,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 69 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,2

Vynikajúce hodnotenie

8 hodnotení

4 zákazníkov odporúča

8,4

Výborná poloha,klidné místo,vyšší úroveň

Alena, 15. januára 2020

Hodnotil ponuku Pobyt na 2 noci pro 2 osoby - Hotel a&o Wien...

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Kontakt

Aktivity v okolí

44
km
Sandberg

Sandberg

Významná paleontologická lokalita, ktorú nájdete v bratislavskej časti Devínska Nová Ves. Našlo sa tu okolo 300 druhov skamenelín ulitníkov, lastúrnikov, ježoviek, hubiek a... Viac rôznych morských a suchozemských živočíchov. Aj dnes tu ešte stále žije niekoľko chránených druhov.

45
km
Hrad Devín

Hrad Devín

Hrad stojí na mohutnom skalnom brale pri sútoku Moravy a Dunaja. Niektoré klenbové priestory tohto paláca sa dnes využívajú ako muzeálne expozície Múzea mesta Bratislavy. Počas... Viac sezóny sa na hrade viackrát konajú vystúpenia historických šermiarov. Návštevníci si tiež môžu vyskúšať hod oštepom, sekerou alebo streľbu z luku. Z prístavu pod hradom odchádzajú lode do Bratislavy a Hainburgu alebo na krátku plavbu po rieke Morave.

51
km
Biofarma Príroda Salaš Stupava

Biofarma Príroda Salaš Stupava

V areáli môžete vidieť hospodárske zvieratá, nachádzajú sa tu hospodárske objekty ako mliečnica a pekáreň, ihriská alebo reštaurácia s letnou terasou. Vsadených je tu aj množstvo... Viac nádherných stromov a kríkov, lúky, ovocné sady, lesné škôlky, vinič.

52
km
Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

52
km
Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

52
km
Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.

52
km
Železná studnička

Železná studnička

Železná studnička je prímestská rekreačná zóna v Bratislavskom lesnom parku. Už dlhé roky je obľúbeným rekreačným miestom obyvateľov Bratislavy, pre svoj pokoj a lesné prostredie.

53
km
Vodná nádrž Lozorno

Vodná nádrž Lozorno

Vďaka svojej polohe pod Malými Karpatami je ideálna na množstvo rekreačných športov ako turistika, cyklistika a vodné športy. Priehrada je aj pekným miestom na klasické prechádzky... Viac s rodinou a deťmi. Nachádza sa len 25 kilometrov od Bratislavy.

53
km
Horský park

Horský park

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

53
km
Hrad Pajštún

Hrad Pajštún

Zrúcanina gotického hradu pri obci Borinka, pôvodne z 13. storočia. Patril do sústavy pohraničných hradov, ktoré v Malých Karpatoch chránili hranice uhorského štátu. V rokoch... Viac 1592 až 1867 patril Pálfiovcom, neskôr Károliovcom. hrad vyhorel v polovici 18. storočia.

53
km
Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

53
km
Lanoland

Lanoland

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež