8,0

Veľmi dobré hodnotenie
(133 hodnotení)

Užite si pobyt vo wellness penzióne Maxim v Bojniciach - blízko vyhliadkovej veže a zámku, platnosť až do decembra 2021

Dnes si kúpili 3 zákazníci

Zobraziť kontakt Otvorené

Dlhá platnosť Dlhá platnosť

LokalitaPenzion Maxim, Bojnice (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 19.12.2021 podľa dostupnosti.

"Boli sme veľmi spokojní. Baby na recepcii boli milé, izby boli pekné a čisté. Z penziónu sa dá rýchlo dostať aj do zámku. Raňajky boli tiež dobré, výber bol veľký. Ani na večeru sa nemôžeme sťažovať. Čo sa týka wellnesu, úplne nám stačila tá jedna hodina, lebo atrakcií je dosť, takže treba mať čas na všetko. Odporúčam" - hovorí spokojný klient penziónu.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Ubytovanie v tichej lokalite, v krásnej prírode
  Ubytovanie v tichej lokalite, v krásnej prírode
 • Možné aj pobyty so vstupom do wellness
  Možné aj pobyty so vstupom do wellness
 • Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu
  Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu
 • Kúpele, Bojnický zámok, Dino Park, najväčšia a najkrajšia ZOO
  Kúpele, Bojnický zámok, Dino Park, najväčšia a najkrajšia ZOO
 • Zľava na masáže a ďalší vstup do wellness
  Zľava na masáže a ďalší vstup do wellness

od 105,00 €

Bežná cena: 200 - 350,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 105 bodov

Dnes si kúpili 3 zákazníci

Výber termínu

Možný príchod na pobyt. Voľné
Kalendár bol aktualizovaný dňa 20.06.2021 o 23:35.

Vyberte si z nasledujúcich 4 možností

 • 2 noci
  105,00 €
 • 3 noci
  145,00 €
 • 2 noci
  112,00 €
 • 3 noci
  152,00 €
 • 2 noci
  112,00 €
 • 3 noci
  152,00 €
 • 2 noci
  122,00 €
 • 3 noci
  162,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 105 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,0

Veľmi dobré hodnotenie

133 hodnotení

77 zákazníkov odporúča

10

Velka spokojnosť pekné prostredie a milý ochotný personál

Alena, 16. novembra 2019

Hodnotil ponuku Wellness pobyt pre 2 osoby na 3 noci


10

Byla jsem velmi spokojena předčilo to mé očekávání

Romana, 2. novembra 2019

Hodnotil ponuku Wellness pobyt pro 2 osoby na 2 noci

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Kontakt

Penzion Maxim

Penzion Maxim

Rekreačná 1485
972 01 Bojnice
+421 46 541 29 73, +421 905 315 009


www.penzion-maxim.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

900
m
Bojnická zoologická záhrada

Bojnická zoologická záhrada

Bojnická ZOO sa rozkladá na ploche 41 ha a zo slovenských zoo je tu umiestnený najväčší počet zvierat – 390 druhov (2 630 jedincov). Medzi najzaujímavejšie patrí pavilón opíc,... Viac slonov, akvárium a terárium. Pre deti je k dispozícií detská zoo a špeciálna atrakcia - sedemmetrová vyhliadková veža, z ktorej sa deti po šmýkačke spustia medzi domáce krotké zvieratá.

900
m
Bojnický zámok

Bojnický zámok

Klenot mesta Bojnice. Romantický zámok, s čiastočne ponechaným pôvodne gotickým a renesančným základom hradu. Prvé zmienky o hrade, resp. pôvodnom hradisku datujeme do ... Viac12. storočia. hrad počas svojej slávy patril napríklad Matúšovi Čákovi Trenčianskemu, často ho vraj navštevovl aj sám Matej Korvín. V súčasnosti je zámok súčasťou Slovenského národného múzea, od roku 1970 vyhlásený za Národnú kultúrnu pamiatku a je prístupný verejnosti.

8
km
Hornonitriansky banský skanzen

Hornonitriansky banský skanzen

Zažite rovnakú cestu, akú musia každý deň podstupovať baníci. Prehliadková trasa začína jazdou banským vláčikom do hnedouhoľnej bane a pokračuje pešou prehliadkou podzemnými... Viac banskými priestormi.

15
km
Zrúcanina Hradu Uhrovec

Zrúcanina Hradu Uhrovec

Hrad Uhrovec z 13. storočia je jeden z najhodnotnejších románskych hradov na Slovensku. Dnes ho môžeme obdivovať ako jednu z najstarších a najkrajšie zachovaných hradných... Viac architektúr na Slovensku. Dostanete sa naň po značených turistických cestách z obce Uhrovec alebo z obce Uhrovské podhradie.

18
km
Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

V obci Uhrovec sa nachádza dom, v ktorom sa narodili dvaja velikáni slovenských dejin - Ľudovít Štúr a Alexander Dubček. Tento pamiatkovo chránený dom pochádzajúci z 18. storočia... Viac je dnes v správe Trenčianskeho múzea, ktoré tu zriadilo expozíciu venovanú dielu a odkazu Štúra aj Dubčeka.

19
km
Čičmany

Čičmany

Čičmany sú preslávené svojou zachovalou ľudovou architektúrou, maľovanými zrubovými drevenicami. Pre ich záchranu bola dolná časť obce v roku 1977 vyhlásená za pamiatkovú... Viac rezerváciu ľudovej architektúry. Nachádza sa tu národopisná expozícia, kaštieľ a kostol.

22
km
Kľak

Kľak

Vrchol Kľaku je skvelý vyhliadkový bod s kruhovým výhľadom na všetky okolité pohoria. Nachádza sa vo výške 1 351,6 mn.m. na hlavnom hrebeni južnej časti Lúčanskej Malej Fat... Viacry. Najľahší výstup je po žltej značke z Fačkovského sedla.

22
km
Turčianske Teplice - kúpele

Turčianske Teplice - kúpele

Turčianske Teplice sú centrom južnej časti regiónu Turiec. Teplé pramene tu ľudia poznali už v 13. storočí. V roku 1532 miestne majetky získalo mesto Kremnica, ktoré pri teplých... Viac prameňoch vybudovalo kúpeľné budovy. V súčasnosti sa v kúpeľoch liečia choroby pohybového ústrojenstva, urologické, kožné a ženské choroby. Kúpeľný areál sa rozprestiera v južnej časti mesta a tvorí ho viacero liečebných domov. Veľký a pamiatkovo chránený kúpeľný park sa tiahne v dĺžke 2 km až k Dolnej Štubni. Verejnosti slúži novootvorený termálny areál Spa&Aquapark.

24
km
Kúpalisko Dúha

Kúpalisko Dúha

Kúpalisko Dúha v Partizánskom bolo roku 2004 bolo vyhlásené za najlepšie regionálne kúpalisko na Slovensku! Nájdete ho pod lesom, neďaleko športovej haly a štadióna. Čaká tu na... Viac vás veľký plavecký bazén, detské brodisko, sedací oddychový bazén aj bazén s atrakciami. V cene vstupného máte tobogán, detskú šmýkačku, volejbalové ihrisko či vežovú zostavu s hojdačkami. Otváracia doba kúpaliska Dúha: Po-Pi 10.00 - 19.00 So-Ne 9.00 - 19.30.

25
km
Znievsky hrad

Znievsky hrad

Hrad sa nachádza vysoko nad obcou Kláštor pod Znievom a je druhým najvyššie položeným hradom na Slovensku. Dnes ostali z neho už len zrúcaniny, poskytuje ale krásny výhľad na... Viac široké okolie.

25
km
Kremnica, stred Európy

Kremnica, stred Európy

Pri Kremnických baniach na strednom Slovensku, vedľa starobylého Kostola sv. Jána Krstiteľa, je vztýčený kameň. Práve tu sa nachádza geografický stred Európy. Pri príležitosti... Viac vzniku Slovenskej republiky tu položili aj základný kameň Slovenskej štátnosti, nájdete tu aj pamätník Slovenského centra európskej integrácie. Stred Európy v Kremnických Baniach je ľahko dostupný autom.

26
km
Banské Múzeum Kremnica

Banské Múzeum Kremnica

Múzeum sa nachádza v banskej štôlni Andrej pri Kremnici. Návštevníci majú možnosť spoznať exponáty zo 17. až 20. storočia a históriu ťažby v tomto regióne. Prehliadka sa absolvuje... Viac v hĺbke asi 60 metrov pod povrchom, s čelovkami a sprievodcom.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež