Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Jazda a teoretická príprava pod vedením skúseného pretekára

LokalitaRacing Academy, Orechová Potôň (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 30.9.2021 podľa dostupnosti.

Mať pri sebe v aute parťáka, ktorý po vás nebude kričať za zlú jazdu, to je sen. Racing Academy vám pod vedením skúseného pretekára ponúka 5 hodín teoretickej prípravy a samotnej jazdy v bežnej premávke aj na okruhu Slovakia Ring. Dozviete sa to, čo ste doteraz možno ani netušili o jazde v aute, naučia vás vnímať bežnú, ale aj závodnú premávku tak, ako ste ju doteraz nevnímali.

 • Celkovo je to 5 hodín, z toho budú 3 hodiny teoretickej prípravy a 2 hodiny jazdy
 • Sami si môžete povedať koľko času si prajete odjazdiť na okruhu Slovakia Ring a koľko v premávke
 • Stačí počúvať inštruktorov a zobrať si k srdcu  rady, po ktorých budete menej ničiť svoj automobil, znížite si spotrebu a opotrebovanie všetkých súčastí auta, ako sú napríklad brzdy, spojka a motor
 • Jazdíte na vašom aute, takže budete pripravení od prvej sekundy, na nič nové si zvykať nemusíte
 • Po dohode je možné si vybrať aj niektoré z áut a letieť neskutočne rýchlo, táto služba je ale spoplatnená zvlášť
 • Inštruktori sú mimoriadne trpezliví, snažia sa o jasnú a rýchlu komunikáciu, každá inštrukcia je povedaná vopred, aby ste ju stihli spracovať

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Pravý darček pre každého nadšenca motorizmu, bez ohľadu na jeho vek
  Pravý darček pre každého nadšenca motorizmu, bez ohľadu na jeho vek
 • 3 hodiny teoretickej prípravy a 2 hodiny jazdy
  3 hodiny teoretickej prípravy a 2 hodiny jazdy
 • Sami si poviete koľko času si prajete odjazdiť na okruhu Slovakia Ring a koľko v premávke
  Sami si poviete koľko času si prajete odjazdiť na okruhu Slovakia Ring a koľko v premávke
 • Jazdíte na vašom aute, takže budete pripravení od prvej sekundy
  Jazdíte na vašom aute, takže budete pripravení od prvej sekundy
 • Inštruktori sú mimoriadne trpezliví a skúsení
  Inštruktori sú mimoriadne trpezliví a skúsení

169,00 €

Bežná cena: 399,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 169 bodov

Vyberte si z nasledujúcich možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 169 bodov


Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 602 355 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Racing Academy

Orechová Potôň - Lúky
93052 Orechová Potôň - Lúky
0903 911 633

evoracing99@gmail.com
evo.tsunami.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

5
km
Orechová potôň (SLOVAKIA RING)

Orechová potôň (SLOVAKIA RING)

SLOVAKIA RING je profesionálny a univerzálny motoristický areál, ktorého súčasťou je prvý národný automotodróm disponujúci homologizáciou medzinárodnej automobilovej federácie... Viac (FIA). Okrem pravidelných pretekov, ktoré sa tu konajú, môžu návštevníci na vlastnej koži zažiť rýchlu jazdu po okruhu, vďaka jazdám pre verejnosť.

8
km
Dunajské mlyny

Dunajské mlyny

Na Malom Dunaji sa nachádza niekoľko zachovaných vodných mlynov. Nájdete ich napríklad v obciach Jahodná, Jelka, Tomášikovo a Dunajský Klátov.

10
km
Vodný mlyn Jelka

Vodný mlyn Jelka

Úchvatná technická pamiatka, ktorú môžeme považovať za stredoeurópsku raritu. Trojpodlažný drevený mlyn leźí na brehu Malého Dunaja. Prvá zmienka o pôvodne lodnom mlyne pochádza z... Viac roku 1894, neskôr sa začalo z jeho prestavbou. V súčasnosti je zrekonštruovaný a sprístupnený verejnosti. V jeho okolí sa nachádza tiež skanzen a táborisko pre vodných turistov.

11
km
Thermalpark Dunajská Streda

Thermalpark Dunajská Streda

Thermalpark Dunajská Streda je jedno z najobľúbenejších rekreačných stredísk na južnom Slovensku. Ponúka kvalitné služby a dokonalý relax pre všetky vekové kategórie. nachádza sa... Viac tu 10 interiérových a exteriérových bazénov s mineralizovanou liečivou a termálnou vodou s teplotou od 26 °C do 39 °C, ktorá má priaznivé účinky hlavne pri ťažkostiach pohybového ústrojenstva. Na svoje si tu prídu deti ale aj milovníci adrenalínu a zábavy.

14
km
Relaxačné centrum Horné Saliby

Relaxačné centrum Horné Saliby

Relaxačné centrum v obci Horné Saliby je celoročné termálne kúpalisko neďaleko Galanty. Súčasťou centra je bazénová hala s oddychovou plochou a bar s obsluhou. Bazény sú vybavené... Viac chrličmi vody, dnovým vzduchovým gejzírom, stenovou hydromasážou a vzduchovými masážnymi roštmi. V rehabilitačnej časti sa nachádzajú priestory na masáže, fyzioterapiu, sauny s odpočivárňou, mokrá rehabilitácia ako hydromasážne sprchy, masáže nôh a malá bazénová hala s masážnym bazénom.

14
km
Kúpalisko Retro Thermal

Kúpalisko Retro Thermal

Termálna voda tu vyviera z hĺbky 780 m a na povrchu dosahuje 38 °C. Nájdete tu bazénovú časť s tromi bazénmi, chatovú osadu, autokempingový tábor a turistickú ubytovňu. Termálne... Viac kúpalisko je v prevádzke aj mimo letnej sezóny, počas tohto obdobia je areál k dispozícii pre športové aktivity.

15
km
Termálne kúpalisko Vincov les

Termálne kúpalisko Vincov les

V areáli kúpaliska vyviera voda o teplote až 62°C. Nájdete tú bazény s rôznou hĺbkou.

15
km
Vlastivedné múzeum Galanta

Vlastivedné múzeum Galanta

Stála expozícia zahŕňa prehliadku mestskej bytovej kultúry, sakrálne pamiatky, tradičnú ľudovú kultúru galantského regiónu, lekáreň z roku 1909, zbierku výtvarných umelcov... Viac regiónu, nájdete tu tie,ž ktorá sa zaoberá historickým vývojom mlynárstva.

15
km
Renesančný kaštieľ v Galante

Renesančný kaštieľ v Galante

Tento kaštieľ z prelomu 16. a 17. storočia patril uhorskému šľachtickému rodu Esterházyovcov. V súčasnosti slúži najmä na výstavnú činnosť, v jeho priestoroch si môžete pozrieť aj... Viac niektoré unikáty zo zbierok vlastivedného múzea v Galante.

15
km
Múzeum včelárstva

Múzeum včelárstva

Toto pozoruhodné múzeum nájdete v Kráľovej pri Senci. V expozícií sa nachádzajú jedinečné starobylé úle, kláty, dlabáky a koše, ktoré sa používali už v 17. storočí. Z novších... Viac exponátov z 19. a 20. storočia sú najzaujímavejšie figurálne úle, ale i včelárske náradie a špeciálne pomôcky a nástroje. Môžete tu tiež ochutnať alebo rovno kúpiť včelie produkty ako med či medovinu.

16
km
Oáza Sibírskeho Tigra

Oáza Sibírskeho Tigra

Žije tu spolu 29 dospelých tigrov a 3 levy. Prostredie ich chovu je špeciálne prispôsobené, aby sa cítili ako doma - žijú v imitácií ich prirodzeného prostredia spolu s... Viac rastlinami, vodou alebo tiež ležiacimi drevenými pňami. Vstupné je dobrovoľné.

17
km
Kráľová pri Senci (Sky Taxi)

Kráľová pri Senci (Sky Taxi)

Letisko sa nachádza len 6 kilometrov od mesta Senec. Ponúka zážitkové lety, ktoré sú výborným adrenalínovým zážitkom. Počas letov si môžete pozrieť Bratislavu, Devínsky hrad alebo... Viac hrad Červený Kameň.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež