SKI Mlynky – Biele Vody s celodenným skipasom (nenáročný svah ideálny pre rodiny s deťmi)

SKI Mlynky - Biele Vody, Slovenský raj - Mlynky - Biele Vody

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,4

Vynikajúce hodnotenie
(28 hodnotení)

SKI Mlynky – Biele Vody s celodenným skipasom (nenáročný svah ideálny pre rodiny s deťmi)

LokalitaSKI Mlynky - Biele Vody, Slovenský raj - Mlynky - Biele Vody (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 8.3.2021 podľa dostupnosti.

Chcete sa naučiť lyžovať, ale neviete ako na to? V prvom rade treba vedieť zaujať správny postoj na tom správnom svahu. Poďte si to vyskúšať v najvýznamnejšom lyžiarskom stredisku Slovenského raja. Vždy upravená zjazdovka, ktorú ocenia najmä nenároční lyžiari a hlavne rodiny s deťmi. Čaká vás perfektná lyžovačka.

O SKI centre

SKI Mlynky - Biele Vody ponúkajú 450-metrovú vždy kvalitne upravenú zjazdovku, ktorú ocenia najmä nenároční lyžiari a hlavne rodiny s deťmi.

Nechýba ani nočné lyžovanie a upravované bežkárske trate. Služby: skiservis, požičovňa lyží a predaj športových potrieb, lyžiar. škola, lyžiar. škôlka, inštruktor bežeckého lyžovania, pohostinstvo (bufet), reštaurácie. Atrakcie - ľadová plocha na korčuľovanie, skialpinistické túry, ľadolezectvo, udržiavané bežecké trasy, vysokohorská a pešia turistika.

 • Nadmorská výška základne zjazdoviek: 788 m n. m.
 • Nadmorská výška vrcholu zjazdoviek: 871 m n. m.
 • Prevýšenie: 92 m
 • Celková prepravná kapacita: 1180 osôb/hod.
 • Možnosti: 2 vleky, 1 trať
 • Celkový počet zjazdoviek: 1
 • Zjazdovky - ľahké: 1
 • Dĺžka trás zasnežovaných umelým snehom: 450 m
 • Sezóna: december - marecLyžiarske stredisko SKI MLYNKY sa nachádza v južnej časti ako vstup do Národného parku Slovenský Raj. Veľkým prírodným bohatstvom národného parku je prevažne smrekový les, úzke kaňony a hlboké rokliny s vodopádmi. Lyžiarske stredisko sa rozprestiera na okolitých kopcoch s prevýšením od 92 m až po 210 m.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • 450 m dlhá, vždy kvalitne upravená zjazdovka
  450 m dlhá, vždy kvalitne upravená zjazdovka
 • 2 vleky, z toho 1 detský vlek
  2 vleky, z toho 1 detský vlek
 • Možnosť nočného lyžovania
  Možnosť nočného lyžovania
 • Ski servis a požičovňa lyží
  Ski servis a požičovňa lyží
 • Obtiažnosť terénu: ľahká až stredná
  Obtiažnosť terénu: ľahká až stredná

Ukončené
od 6,90 €

Bežná cena: 8 - 13,00 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,4

Vynikajúce hodnotenie

28 hodnotení

23 zákazníkov odporúča

10

Ochota vlekárov, personálu, upravený svah - ráno

Dusan, 8. marca 2020

Hodnotil ponuku Celodenný skipas pre 1 osobu do SKI Mlynky -...


10

pekna lyzovacka :)

Eduard, 1. februára 2020

Hodnotil ponuku Celodenný skipas pre 1 dieťa do 12 rokov do...

Kontakt

SKI Mlynky - Biele Vody

SKI Mlynky - Biele Vody

Mlynky - Biele Vody
053 76 Mlynky - Biele Vody
+421 905 286 010

skibielevody@gmail.com
https://www.facebook.com/pages...

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

1
km
Palcmanská maša

Palcmanská maša

Palcmanská Maša je najväčšia vodná nádrž na území Slovenského raja. Je dôležitou súčasťou vodného diela Dobšiná.

2
km
Geravy

Geravy

Rozľahlá planina na juhu Slovenského raja, ktorú tvorí súbor horských lúk a polianok s lesíkmi a hájikmi. Dostanete sa sem peši z obce Dedinky a Mlynky cez Zejmarskú roklinu.

4
km
Stratenský kaňon

Stratenský kaňon

Nenáročný chodník v Národnom parku Slovenský raj vedie po spevnenej ceste kaňonovitým úsekom riečky Hnilec. Ako prvý na Slovensku je vybudovaný aj pre vozíčkarov. Trasa je dlhá... Viac 1,1 km, počet zastávok 8 a prechod vám bude trvať 15-30 min. Cestou sa dozviete niečo o histórií, jaskyniach, flóre, faune a geológii okolia.

7
km
Dobšinská ľadová jaskyňa

Dobšinská ľadová jaskyňa

Najväčšia zaľadnená jaskyňa na Slovensku, národná prírodná pamiatka. Z celkovej dĺžky jaskyne 1 491 m je verejnosti sprístupnený okruh dlhý 475 m. Ako prvá jaskyňa v Európe bola... Viac elektricky osvetlená.K jaskyni je prístup z osady Dobšinská ľadová jaskyňa v Slovenskom raji, výstup k jaskyni po náučnom chodníku trvá asi 25 min. (1 km).

8
km
Národný park Slovenský raj

Národný park Slovenský raj

Nájdete tu okrem iného aj jednu z najväčších ľadových jaskýň na svete, nádhernú krajinu krasových planín, tiesňav, vodopádov a jaskýň. Patrí medzi najmladšie národné parky na... Viac Slovensku.

9
km
Kláštorisko

Kláštorisko

Ruina kartuziánskeho kláštora z 13. storočia, stal sa útočiskom obyvateľov pred tatárskymi hordami. V súčasnosti je kláštor v rekonštrukcii, každoročne koncom augusta sa na ňom... Viac konajú odpustové slávnosti.

10
km
Tomášovský výhľad

Tomášovský výhľad

Tomášovský výhľad patrí medzi najviac navštevované miesta Slovenského raja. jedná sa o skalné bralo na úpätí kopca, z ktorého môžete vidieť Prielom Hornádu ale aj Vysoké Tat... Viacry. Hovorí sa, že kto nebol na Tomášovskom výhľade akoby ani nebol v Slovenskom raji. Zároveň je táto skala jediným vyhradeným miestom pre skalolezcov v Slovenskom raji.

11
km
Suchá Belá

Suchá Belá

Suchá Belá je asi najviac navštevovanou dolinou Slovenského raja. Čaká tu na vás množstvo vodopádov, viac alebo menej vysokých rebríkov a lávok. Na krátkom úseku štyroch... Viac kilometrov prekonáva výškový rozdiel až 400 metrov.

13
km
Kaštieľ Markušovce a Letohrádok Dardanely

Kaštieľ Markušovce a Letohrádok Dardanely

Nájdete tu expozíciu historického nábytku doplnenú zbierkami z ďalších objektov východného Slovenska. V letohrádku je inštalovaná aj expozícia klávesových hudobných nástrojov,... Viac jeho reprezentačná sála slúži ako koncertná sieň. Kaštieľ pochádza zo 17. storočia a pôvodne mal pevnostný charakter, neskôr v 18. storočí bol prestavaný do rokokového slohu.

14
km
Chmarošský viadukt

Chmarošský viadukt

Kamenný klenbový most pozostáva z deviatich otvorov so svetlosťou 10 metrov, je celý postavený v oblúku, ktorý má polomer 300 metrov.

14
km
Tunel Kornela Stodolu

Tunel Kornela Stodolu

Tunel patrí do tzv. Telgártskej slučky. Tá bola postavená za účelom prekonať traťou výškový rozdiel na malom území. Šírka slučky je 400 metrov a vzdialenosť portálov tunela je len... Viac 83 metrov.

15
km
ZOO Spišská Nová Ves

ZOO Spišská Nová Ves

Najmenšia a zároveň najmladšia ZOO na Slovensku, to jej však vôbec neuberá na pútavosti a kráse. Práve naopak :) Nájdete tu vyše 530 zvierat, aj také šelmy ako puma americká,... Viac tiger ussurijský alebo rys ostrovid. V areáli sa nachádza tiež arborétum, kde je určených viac ako 30 druhov drevín. Deti si môžu vyskúšať jazdu na koni alebo rôzne ihriská, prípadne lanový park Monkeyland či celoročný pavilón Aquaterra s akvarijnými a teráriovými živočíchmi. Otváracie hodiny: PO 10:00 - 18:00 (platí v mesiacoch júl august, inak zatvorené) UT - NE 10:00 - 18:00

Mohlo by sa vám páčiť