Darčekové poukážky na akúkoľvek masáž od profesionálneho maséra

Kristián Hajdóci - Professional Massager, Nové Mesto nad Váhom

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Darčekové poukážky na akúkoľvek masáž od profesionálneho maséra

LokalitaKristián Hajdóci - Professional Massager, Nové Mesto nad Váhom (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.3.2021 podľa dostupnosti.

Boľavé kríže, stuhnutý krk, pichanie pod lopatkou... Ako často si v tieto dni hovoríte, že potrebujete masáž? Lebo my často.... A s darčekovou poukážkou u profesionálneho maséra Kristiána Hajdóci si vyberiete masáž presne podľa vašich predstáv. Športové, klasické, reflexné masáže, bankovanie, osobné tréningy či funkčná nápravná terapia. Na výber je toho až-až. Stačí si len rezervovať termín.

3S Diagnostika - Motto – lepší športový výkon bez zranení

3sd je určená pre amatérských a profesionálních športovcov a jej cieľom je maximálna prevencia zranení a možných bežných problémov pohybového aparátu:

Osobné tréningy – kalistenika/parkour/freerunning

Tréningy zamerané na komlexný rozvoj pohybových schopností za využitia vlastného tela

Športová masáž - Športová masáž je druh klasickej masáže, ktorý je špeciálne prispôsobený pre športovcov alebo pre osoby, ktoré podávajú náročné fyzické výkony. Vykonáva sa pred alebo po športovom výkone. Oproti klasickej masáže je dynamickejšia a silnejšia aby sa zvýšilo prekrvenie, pokiaľ chceme zregenerovať, využívajú sa jemnejšie a pomalšie pohyby a trenie.

Klasická masáž - Je základom všetkých masáží, aktivuje celkový krvný a lymfatický obeh, ktorý následne zlepšuje okysličenie organizmu a odlev škodlivých látok z tela. Zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu.

Reflexná masáž je manuálny liečebný zásah na povrchu tela aplikovaný v miestach druhotných zmien reflexne vyvolaných ochorením
Tento typ masáže sa odlišuje od tej klasickej technikou hmatov a miestom aplikácie, keďže hlavným cieľom je odstránenie bolestivých, stuhnutých miest a nastolenie príjemného uvoľnenia.
V rámci reflexnej masáže masáže sa uplatňujú 3 základné techniky:
1. väzivová technika
2. segmentová technika
3. periostová technika

Väzivová technika - plytká väzivová technika /liečebná masáž/ sa používa najmä u obéznych ľudí, chronických reumatických ochoreniach chrbtice, kĺbov, poruchách prekrvenia. Lekári by ju mali častejšie predpisovať pacientom s uvedenými ochoreniami. Táto reflexná masáž sa aplikuje nasucho, bez použitia masážneho prostriedku, hmaty sú pomalé. Jej použitie je vhodné dovtedy, kým sa neuvoľní napätie a aspoň čiastočne neobnoví vymiznutá pohyblivosť vo väzivových vrstvách.

Reflexná masáž chodidiel - Reflexná terapia využíva rad tlakových techník, ktorými stimuluje konkrétnu reflexnú oblasť chodidiel, s úmyslom vyvolať užitočnú odozvu v iných častiach tela. Tento zrkadlový obraz tela na chodidlách pomáha reflexným terapeutom aj obyčajnému človeku zamerať sa na správnu partiu chodidla, ktorú treba masírovať. Reflexné body na chodidlách sú spojené s určitými časťami tela a tým, že reflexológia tieto body stimuluje, sa po tele šíria vlny uvoľnenia.

Manuálna lymfodrenáž – je to špeciálna hmatová technika zameraná na lymfatický systém. Cieľom je redukcia lymfedému, odtok lymfy z tkaniva bez posilnenia prítoku krvi, zvýšenie transportnej kapacity lymfy, aktivácia lymfatických kolektorov a zvyšovanie resorpcie lymfy do krvi.

Mäkké techniky - mäkkými technikami sa oddeľujú dve k sebe navzájom blízke vrstvy, ktoré sa vplyvom okolností voči sebe nepohybujú. Terapia je zameraná na uvoľňovanie krčnej chrbtice a zablokovaného chrbta v medzilopatkovej a bedrovej oblasti. Používa sa na uvoľnenie povrchne uložených svalov, skrátených svalov a šliach, jaziev, na odstránenie napätia na tvári, hlave a dolných končatinách. Dokonca dokáže pomôcť aj pri chudnutí, nakoľko sa ňou odbúrava podkožný tuk, spolu s lokálnym dynamickým bankovaním.
Je to liečebná metóda rehabilitácie, ktorú aplikujeme v rámci uvoľnenia mäkkých tkanív kože, podkožia, fascií a svalov. Mäkké techniky sa robia všade, kde je porušená ich posunlivosť a zvýšené napätie. Mechanickým tlakom dosiahneme ich prekrvenie a relaxáciu. Mäkké techniky sa využívajú aj v rámci rekonvalescencie na jazvy u pooperačných stavov. Urýchľuje hojenie a zabraňuje prirasteniu k okolitému tkanivu.

Bankovanie - banková terapia je forma alternatívnej medicíny, pri ktorej sa na pokožke vytvára lokálne odsávanie pomocou sklenených vákuových alebo silokonových baniek .

Cieľom je liečiť niektoré bolesti chrbta, šije, kĺbov, hlavy, pôsobíme na obličky, močový mechúr, žalúdok, slezinu, pankreas, pečeň a žlčník, pohlavné orgány, lymfatický a imunitný systém, prekrvenie dolných aj horných končatín.
Okrem chrbta môžeme pri určitých liečebných procesoch prikladať banky aj na hrudník, brucho, podbruško, stehná, lakte, kolená i chodidlá.

 • očisťuje telo od škodlivín
 • osviežuje a regeneruje zaťažené orgány tela
 • reflexne pôsobí aj na vzdialené orgány
 • predchádza ochoreniam, pôsobí preventívne
 • pôsobí priaznivo na všetky orgány v tele
 • prekrvením kože, zlepšuje jej výživu a tým ochrannú funkciu a tiež jej ozdravenie a omladenie

Grastron technika/IASTM
Technika Graston je forma prístrojovej asistovanej alebo rozšírenej mobilizácie mäkkých tkanív (ASTM), ktorá umožňuje odborníkom zlepšiť jazvové tkanivo, fasciálne obmedzenia a rozsah pohybu. Teória tejto techniky IASTM spočíva v tom, že použitím nástroja na zavedenie mikrotraumy do oblasti nadmerného zjazvenia a/alebo fibrózy mäkkých tkanív sa objaví zápalová reakcia.
 
Čo dokážeme touto terapiou liečiť?

 • Achillova tendinóza / zápal šliach
 • Syndróm karpálneho tunela
 • Krčné výrony / námahy (bolesť krku)
 • Costochondritis
 • fibromyalgia
 • Odolnosť kyčelného kĺbu
 • Bočná epicondylóza/tendonitída (tenisový lakeť)
 • Bedrový výron/deformácia (bolesť chrbta v oblasti bedrovej chrbtice)
 • Mediálna epicondylóza/zápal šliach (golfový lakeť)
 • Patellofemorálne poruchy (bolesť kolena)
 • Plantárna fasciitída (bolesť nôh)
 • Zadná tibialis tendonitída (syndróm mediálneho tibiálneho stresu)
 • Tendinóza / tendinitída manžety rotátora (bolesť ramien)
 • Zjazvené tkanivo
 • Holenné dlahy
 • Spúšťací prst
 • Zdravie žien (post-mastektómia a zjazvenie cisárskym rezom)

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Darčekové poukážky podľa výberu
  Darčekové poukážky podľa výberu
 • Na výber z viacerých masáží
  Na výber z viacerých masáží
 • Starostlivosť pre dámy a pánov
  Starostlivosť pre dámy a pánov
 • Profesionálny masér s niekoľkoročnými skúsenosťami
  Profesionálny masér s niekoľkoročnými skúsenosťami
 • Bezproblémové parkovanie
  Bezproblémové parkovanie

Ukončené
od 35,00 €

Bežná cena: 50 - 150,00 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 597 609 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Kristián Hajdóci - Professional Massager

Hurbanova 760/17
915 01 Nové Mesto nad Váhom
0944 297 146

Otváracie hodiny:
podľa objednávok

philippastorek@gmail.com
https://www.instagram.com/kris...

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť