9,0

Vynikajúce hodnotenie
(120 hodnotení)

Vyhľadávaný MOST SLÁVY*** s polpenziou, wellness, masážou a možnosťou procedúr (extra platnosť)

Predáva sa rýchlo

Dlhá platnosť Dlhá platnosť

LokalitaHotel MOST SLÁVY***, Trenčianske Teplice (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 20.12.2021 podľa dostupnosti.

Pobyty s platnosťou až do 20.12.2021 v jedinečnom hoteli MOST SLÁVY***. Pripravenú budete mať útulnú izbu s rustikálnym nábytkom aj chutnú polpenziu. A relaxu, koľko sa vám len zažiada - v hotelovom bazéne, saune, na masáži či pri iných procedúrach. Vyskúšajte i preslávené orientálne kúpele hammam, ktoré sú veľkým zážitkom. Poteší tiež blízkosť tichého parčíku a centra Trenčianskych Teplíc.

Hotel Most Slávy

Aj keď sa vám to nezdá, v tomto hoteli budete ako hviezda. Jedinečný hotel Most Slávy sa totiž spája s významnými osobnosťami ocenenými na medzinárodnom filmovom festivale Art Film Fest, s ktorým bol hotel v minulosti niekoľko rokov spojený. V centre svetoznámeho kúpeľného mestečka Trenčianske Teplice sa aj vy sa budete cítiť ako filmové hviezdy.

Hotel Most Slávy sa nachádza v centre Trenčianskych Teplíc, na okraji kúpeľného parku, v tesnej blízkosti rieky Teplička. Súčasťou hotelového komplexu sú vily Miramare-Corfu, Dea a vila Vera.

Ubytovanie je zabezpečené v izbe zariadenej štýlovým rustikálnym nábytkom. Izby sú vybavené  kúpeľnou s vaňou alebo sprchovým kútom a toaletou. V izbe sa nachádzajú 2 pevné lôžka, ktoré je možné upraviť i ako oddelené. V 10 izbách sa nachádza rozkladacie kreslo – prístelka, v 2 izbách je na viac pevné lôžko, ktoré je možné použiť ako prístelku. Izby sú vybavené satelitnou TV, rádiom, telefónom a pripojením na internet (na vyžiadanie). V kúpeľni je k dispozícii sušič na vlasy.

Tešiť sa môžete na vynikajúcu gastronómiu, ktorá vám umožní vám ochutnať lahodné jedlá a vína v tradičnej atmosfére, kde prežijete jedinečný kulinársky zážitok. Špecialitou hotela sú jedlá z diviny.

Dopriať si môžete aj procedúry  v hotelovom wellness centre. Oddýchnuť si takisto môžete vo fínskej a parnej saune alebo v slender štúdiu.

Tipy na výlety

Krásne prírodné prostredie, kultúrne pamiatky miest a mestečiek, roztrúsené dedinky s typickým folklórom a tradíciami a množstvo kultúrnych podujatí organizovaných počas roka lákajú turistov k návšteve tohto malebného kúska Slovenska.

Pobyt v Trenčianskych Tepliciach si možno spestriť prechádzkou po kúpeľných chodníkoch v parku a v lesoparku, tenisom alebo minigolfom (nachádzajúcich sa v kúpeľnom parku pri Labuťom jazierku (len 850 m od Hotela Most Slávy), či jazdou na bicykli, ktorý si je možné zapožičať priamo na recepcii Hotela Most Slávy.

K atraktívnym podujatiam patria festival ľudových remesiel a jazdecké preteky konajúce sa v kúpeľnom parku, niekoľko metrov od Hotela Most Slávy. Nielen kúpeľné mesto Trenčianske Teplice ale aj celý trenčiansky kraj predstavuje centrum cestovného ruchu s množstvom historických pamiatok, hradov, zámkov, múzeí, kín, športových a rekreačných centier. Viac o zaujímavostiach a podujatiach regiónu nájdete na www.visittrencin.sk

Trenčianske Teplice

Kúpeľné mesto Trenčianske Teplice leží 15 km od Trenčína. Kúpele sú vhodné na liečbu pohybového ústrojenstva a nervovej sústavy. Prírodné, liečivé vápenato – sírne pramene s teplotou 36 - 40 °C vyvierajú priamo v kúpeľných bazénoch (piscínach) a sú využívané bez akéhokoľvek ďalšieho zásahu. Najznámejšou a najcharakteristickejšou budovou kúpeľov a mesta je kúpeľný dom Sina s kúpeľom Hammam, postavenom v orientálnom štýle.

Medzi ďalšie zaujímavé turistické objekty patrí pútnické miesto Skalka nad Váhom, či niektoré z mnohých okolitých hradov ako Čachtický hrad, hrad Strečno či majestátny Beckovský hrad. Návšteva romantického Bojnického zámku určite uspokojí rodiny s deťmi vďaka rozsiahlej ZOO.

Dobovú slovenskú architektúru možno obdivovať v malebnej obci Čičmany, ktorej zrubové drevenice sú vyhlásenou národnou pamiatkou. Milovníkov prírody určite nadchne okolité lesnaté prostredie, vhodné na zber húb či bylín či množstvo prírodných úkazov, najmä unikátne Súľovské skaly. Viac info o hradoch nájdete TU.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Kvalitne vybavený hotel v historickom centre
  Kvalitne vybavený hotel v historickom centre
 • Voľný vstup do bazéna a sauny + masáž v cene
  Voľný vstup do bazéna a sauny + masáž v cene
 • Pri pobytoch na 3 a 5 nocí aj ďalšie procedúry
  Pri pobytoch na 3 a 5 nocí aj ďalšie procedúry
 • Jedinečný kulinársky zážitok v reštaurácii
  Jedinečný kulinársky zážitok v reštaurácii
 • Hotel navštívili aj Sophia Loren, Franco Nero či Jean-Paul Belmondo
  Hotel navštívili aj Sophia Loren, Franco Nero či Jean-Paul Belmondo

od 115,00 €

Bežná cena: 209 - 736,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 115 bodov

Predáva sa rýchlo

Výber termínu

Možný príchod na pobyt. Voľné
Kalendár bol aktualizovaný dňa 29.07.2021 o 05:45.

Vyberte si z nasledujúcich 2 možností

 • 2 noci
  115,00 €
 • 3 noci
  150,00 €
 • 5 nocí
  235,00 €
 • 2 noci
  229,00 €
 • 3 noci
  299,00 €
 • 5 nocí
  469,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 115 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,0

Vynikajúce hodnotenie

120 hodnotení

93 zákazníkov odporúča

10

Veľmi dobre.

Pavlína, 15. júla 2021

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 3 noci


10

na parádu , doporučujem .....

Branko, 8. júla 2021

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 3 noci

Kontakt

Hotel MOST SLÁVY***

Hotel MOST SLÁVY***

Ul. 17. novembra 11
91451 Trenčianske Teplice
+421 32 651 36 11

Check-in od 14.00 hod.
Check-out do 11.00 hod.

recepcia@hotelmostslavy.sk
www.hotelmostslavy.sk/sk/hotel...

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

300
m
Kúpele Trenčianske Teplice

Kúpele Trenčianske Teplice

Kúpele sa nachádzajú v nádhernom prostredí Strážovských vrchov. Sú jedným z najvyhľadávanejších a najstarších kúpeľných stredísk na Slovensku. Sláva miestnych kúpeľov je založená... Viac na piatich prameňoch liečivej sadrovo-sírnej vody s teplotou 36 až 40 °C. Podobne ako väčšina veľkých kúpeľov, aj Trenčianske Teplice sú významným kultúrnym centrom, v ktorom sa usporadúvajú kultúrne akcie národného i medzinárodného významu. Najpopulárnejším a najvýznamnejším podujatím súčasnosti je však festival filmov o umení Art film.

400
m
Zelená žaba

Zelená žaba

Areál kúpaliska svojim návštevníkom ponúka možnosti plávania, oddychu, relax, športové aktivity, animačné programy i zábavné akcie. Areál Zelenej žaby prešiel kompletnou obnov... Viacou. Jeho služby môžu využívať nielen občania mesta, ale aj kúpeľní hostia a návštevníci mesta Trenčianske Teplice. Súčasťou nového areálu je 32,5 metrový antikorový bazén, detský bazén, VIP zóna, vírivky, atrakcie pre deti, multifunkčné ihrisko, kolkáreň, tenisové dvorce, plážové ihrisko, reštaurácia s vinárňou, bufety a predajňa suvenírov.

10
km
Trenčiansky Hrad

Trenčiansky Hrad

Trenčiansky hrad je dominantou nielen Trenčína ale celého Považia. Vznikol v 11. storočí ako pevnosť a neskôr sa stal aj sídlom miestnej šľachty. Dnes sa v jeho starobylých... Viac priestoroch nachádzajú výstavné priestory a viaceré expozície Trenčianskeho múzea. Nájdete tu napríklad súbor palácov, výraznú Matúšovu vežu, delovú baštu alebo hladomorňu.

17
km
Hrad Vršatec

Hrad Vršatec

Pôvodne gotický hrad z 13. storočia stojí na skalnom brale vo výške 805 m. Zničený bol v období Rákócziho povstania v roku 1706. Z neveľkých zrúcanín je výborný výhľad na stredné... Viac Považie a dolinu rieky Váh v pozadí so Súľovskými a Strážovskými vrchmi. K hradu vedie náučný chodník, viaceré turistické a cykloturistické trasy.

18
km
Vršatské bradlá

Vršatské bradlá

Bralá patria medzi skvosty Stredného Považia a nájdete ich pri meste Ilava. Ich poloha bola ľuďom známa už od stredoveku, kedy tu postavili hrad. Dnes je však z neho už len rui... Viacna. Vršatecké bradlá sú vyhlásené za prírodnú rezerváciu s rozlohou 82,4 ha. Najvyšším bradlom je Chmeľová (925 m n. m.) a druhým je bradlo Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Nájdete tu náučný chodník, ktorého zdolanie trvá asi 3 hodinky. Má 10 náučných panelov, kde sa dozviete o geologických, historických, rastlinných aj živočíšnych pomeroch.

22
km
Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

V obci Uhrovec sa nachádza dom, v ktorom sa narodili dvaja velikáni slovenských dejin - Ľudovít Štúr a Alexander Dubček. Tento pamiatkovo chránený dom pochádzajúci z 18. storočia... Viac je dnes v správe Trenčianskeho múzea, ktoré tu zriadilo expozíciu venovanú dielu a odkazu Štúra aj Dubčeka.

22
km
Hrad Lednica

Hrad Lednica

Hrad Lednica je stredoveký hrad týčiaci sa na skalnom brale neďaleko Púchova. Je jedným z najťažšie prístupných hradov na Slovensku. Pôvodne sa na prístup do hradu využívali dva... Viac padacie mosty a tunel vytesaný do skaly, ktorý sa používa do dnes. Z hradného brala je výborný výhľad na okolitú krajinu.

23
km
Zrúcanina Hradu Uhrovec

Zrúcanina Hradu Uhrovec

Hrad Uhrovec z 13. storočia je jeden z najhodnotnejších románskych hradov na Slovensku. Dnes ho môžeme obdivovať ako jednu z najstarších a najkrajšie zachovaných hradných... Viac architektúr na Slovensku. Dostanete sa naň po značených turistických cestách z obce Uhrovec alebo z obce Uhrovské podhradie.

24
km
Hrad Beckov

Hrad Beckov

Hrad Beckov sa týči na vysokom hradnom brale nad Obcou Beckov. Už od 13. storočia strážil obchodnú cestu vedúcu Považím. Bol hradom kráľov, mocných veľmožov a rytierov, hradom,... Viac ktorý odolal Tatárom aj Turkom. Zakonzervované zrúcaniny hradu turisti navštevujú najmä v júli, keď sa tu usporadúvajú hradné slávnosti spojené s dobývaním hradu. V podhradí, v kúrii Ambrovcov, sa nachádza múzeum k dejinám hradu.

26
km
Čičmany

Čičmany

Čičmany sú preslávené svojou zachovalou ľudovou architektúrou, maľovanými zrubovými drevenicami. Pre ich záchranu bola dolná časť obce v roku 1977 vyhlásená za pamiatkovú... Viac rezerváciu ľudovej architektúry. Nachádza sa tu národopisná expozícia, kaštieľ a kostol.

27
km
Rekreačné stredisko Zelená Voda

Rekreačné stredisko Zelená Voda

Rekreačný areál s rozlohou 77 ha ponúka víkendovú rekreáciu nielen pre obyvateľov mesta a okolia ale je i vyhľadávaným miestom dovoleniek. Nájdete tu chatky, penzióny, hotel ale... Viac aj camping. K dispozícii sú ihriská na tenis, volejbal (beach voleyball), futbal. Areál ponúka minigolf, windsurfing, kajaking, alebo si môžete požičať vodný bicykel či čln a relaxovať plavbou po vodnej nádrži.

29
km
Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku

Veľký Lopeník patrí k najvyšším vrchom Bielych Karpát a prechádza ním rovno česko-slovenská štátna hranica. Nájdete tu aj informačné tabule, ktoré vás informujú o tom, čo môžete z... Viac veže vidieť. Ak je rozhľadňa otvorená, dočkáte sa tu aj občerstvenia alebo kávy.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež