Sada na maľovanie podľa čísel z vlastnej fotky (poštovné v cene)

Obraz na stenu, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Sada na maľovanie podľa čísel z vlastnej fotky (poštovné v cene)

Obraz na stenu, Slovensko Obraz na stenu, Slovensko (mapa)

Ukončené od 29,90 €

od 29,90 €

Bežná cena: 35,90 - 77,90 €

Staňte sa novým Pablom Picassom! Začnite postupne vďaka novinke, ktorej sa potešia všetky kreatívne duše. Predstavujeme vám maľovanie podľa čísel. Zabudnete na nudu, stres a perfektne sa odreagujete. Žiadne kreslenie na papier alebo výkres. Priamo domov vám prídu akrylové farby aj maliarske ARTMIE plátno na ráme PROFI. Vyrábajú ho v Taliansku zo 100 % bavlny a používajú ho i praví maliari.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 609 299 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Výsledný obraz ako od profesionála Výsledný obraz ako od profesionála

Vynikajúci relax, uvoľnenie stresu, super darček Vynikajúci relax, uvoľnenie stresu, super darček

Skutočné, 100 % bavlnené plátno PROFI, gramáž až 320 g/m² Skutočné, 100 % bavlnené plátno PROFI, gramáž až 320 g/m²

Všetko potrebné vrátane farieb vám príde domov Všetko potrebné vrátane farieb vám príde domov

Viac informácií

Staňte sa novým Pablom Picassom! Začnite postupne vďaka novinke, ktorej sa potešia všetky kreatívne duše. Predstavujeme vám maľovanie podľa čísel. Zabudnete na nudu, stres a perfektne sa odreagujete. Žiadne kreslenie na papier alebo výkres. Priamo domov vám prídu akrylové farby aj maliarske ARTMIE plátno na ráme PROFI. Vyrábajú ho v Taliansku zo 100 % bavlny a používajú ho i praví maliari.

Maľovanie podľa čísel z vlastnej fotky na pravé maliarske plátno

Maľovanie podľa čísel z fotografie je najnovším prírastkom v ponuke. Rozhodli sme sa vás potešiť exkluzívnou novinkou, a to obrazom z vlastnej fotografie. Budete si ho môcť sami vymaľovať a následne zavesiť na stenu. Je to perfektná voľnočasová aktivita, pri ktorej si oddýchnete, uvoľnite telo a myseľ. Poteší vás aj to, že maľujete na skutočné, 100 % bavlnené, maliarske ARTMIE plátno na ráme PROFI s gramážou až 320 g/m², na ktoré maľujú aj praví maliari.

Postup

 

Maľovanie podľa čísel - čo to je?

Ak ste o tomto fenoméne ešte nepočuli, nestrácajte čas a poďte sa do toho hneď pustiť. Vďaka moderným technológiám si máte možnosť urobiť fotky a následne vám ich my dokážeme zhmotniť vo forme obrazu na maľovanie podľa čísel. Ako to asi vyzerá?

Po celom plátne sú rozmiestnené biele políčka, v ktorých sú vyznačené čísla. Ku každému z nich je priradená akrylová farba (3 ml). K obrazu dostanete aj sadu štetcov, vďaka čomu sa môžete pustiť do maľovania ihneď. Akrylové farby, ktoré sú súčasťou balenia, už nie je potrebné riediť vodou, pretože sa môže znížiť ich krycia schopnosť.

štetce

Kompletná sada na maľovanie podľa čísel ARTMIE obsahuje:

 • 100 % bavlnené maliarske ARTMIE plátno na ráme PROFI s gramážou až 320 g/m² a vytlačeným vzorom s očíslovanými políčkami
 • kvalitné, pevné a ľahké smrekové lišty, ktorých hrany sú zaoblené, aby sa predišlo poškodeniu plátna
 • sada na maľovanie - 3 štetce s rôznou hrúbkou štetín
 • sada akrylových farieb v nádobkách (3 ml)
 • vymaľovaný náhľad, ktorý vám pomôže správne namaľovať obraz

Super tip na darček

Techniku maľovania podľa čísel zvládnu naozaj všetci. Dokonca aj ľudia, ktorí o sebe tvrdia, že nevedia maľovať. Maľované obrazy sú preto skvelým darčekom. Rozhodne dokážu potešiť a prekvapiť nielen deti, ale aj dospelých. Pozitívne vlastnosti, ktoré tento druh maľovania prináša sú nasledovné:

 • slúži na psychohygienu a relax
 • učí trpezlivosti a sústredenosti
 • rozvíja kreativitu
 • uvoľňuje telo a myseľ
 • zlepšuje presnosť pohybov a podporuje ich koordináciu
 • rozvíja manuálne zručnosti

ON logo

*POZOR! Výroba tohto špeciálneho obrazu je starostlivým procesom, ktorému venuje dodávateľ veľké množstvo energie a lásky. Keďže sa pri tomto produkte “na objednávku” nedá práca urobiť dvakrát rovnako, pristupujú ku každej objednávke individuálne a je prispôsobená konkrétnemu zákazníkovi “na mieru”. Upozorňujeme, že vzhľadom na spomínaný nadštandard a výrobu na mieru sa na takýto tovar nevzťahuje podľa Zákona na ochranu spotrebiteľa č. 102/2014 právo na odstúpenie od zmluvy do 14 dní, pokiaľ nejde o chyby technického charakteru.

*Bližšie informácie o minimálnom rozlíšení v pixeloch a ďalších požiadavkách na kvalitu a formát fotiek nájdete v obchodných podmienkach dodávateľa.*

*V prípade objednávky viacerých kusov obrazov v tom istom rozmere je možné pripojiť prílohu vo formáte .zip, resp. .rar*

Kontakt

Obraz na stenu

Obraz na stenu

Strojárska 603/85 ,
069 01 Snina ,
0918 772 471

Osobný odber PO - PIA, od 8:00 - 15:30 hod.

info@obraznastenu.sk
www.obraznastenu.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem