LADIES NIGHT u teba doma (24.4.2021) - pánsky striptíz online a poriadne zblízka

RR company, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

LADIES NIGHT u teba doma (24.4.2021) - pánsky striptíz online a poriadne zblízka

LokalitaRR company, Slovensko (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.12.2021 podľa dostupnosti.

Dámy, vyhraďte si jeden večer iba pre seba. Tešte sa na šteklivý pánsky striptíz v živom vysielaní, s tými najlepšími miestami na sedenie. Kým budete v pohodlí obývačky popíjať vínko, prosecco či lahodný čaj, štáb s kameramanmi a strihačmi s postará o to, aby vám z predstavenia neušiel ani jediný detail. Výborná hudba, akrobacia, tombola – bude to pekný darček aj k MDŽ.

Milé dámy, verné fanúšičky pánskeho striptízu :-) 

Vysielať sa bude naživo počas celého večera. Roberto a Johnny prídu z Prahy, Francis z Viedne, Matthew z Bratislavy a moderátor Tom Kave priamo z východu. Ladies Night bude prebiehať v jednom divadelnom priestore a bude venovaná len vám, dámy. Za to, že ste dlho čakali.

Hrozí, že sa vstupenky veľmi rýchlo vypredajú, preto si čím skôr naplánujte elektrizujúci večer z miesta, ktoré si sami vyberiete. Limit vstupeniek je obmedzený! Dokonca sa s vami môžu pokojne pozerať aj vaši manželia či partneri, nechajte sa inšpirovať. Predstavám sa medze nekladú. 

Ladies Night bude o striptéroch z troch striptízových skupín: MEN4QUEEN z Prahy, SIMPLE BOYS z Viedne a, samozrejme, nebude chýbať ani Dirtyy Boyzz.

V čom bude táto Ladies Night iná? Situácia nám síce nedovolí stretnúť sa osobne, ale kameramani budú vysielať prípravu striptérov naživo priamo zo šatne, ako sa natierajú, možno vám aj niečo povedia do kamery. Uvidíte, ako sa chystá moderátor Tom Kave a aké sú jeho rituály pred každým moderovaním, budete mať možnosť komunikovať so striptérmi a vidieť ich ešte bližšie cez kameru, ako keď ste priamo na akcii. Počas večera sa moderátor bude snažiť spojiť s niektorými slečnami priamo cez kameru a bude sa ich pýtať, ako si užívajú večer, dokonca môžete písať priamo štábu, čo by ste chceli počas Ladies Night vidieť a pokúsia sa vám vyhovieť.

Čaká vás aj tombola o vecné ceny, ktorá sa bude dať kupovať prostredníctvom SMS správ. Losovanie prebehne po akcii naživo. Ceny sa budú posielať poštou priamo na vašu adresu, ktorú pošlete do správy po Ladies Night.

Dámy, toto bude jednoducho iné, zaujímavé a vzrušujúce. Bude to LIVE, bude to nové, nepoznané. Myslíme, že pôjde o historicky prvé pánske striptízové vystúpenie vysielané naživo, celé 2 hodiny. Nezmeškajte jedinečnú príležitosť byť pri tom. Bude to na veľmi profesionálnej úrovni, s filmovým štábom a profesionálnymi striptérmi.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Len obmedzený počet lístkov
  Len obmedzený počet lístkov
 • Profi show nabitá akrobatickými kúskami, šarmom a eleganciou
  Profi show nabitá akrobatickými kúskami, šarmom a eleganciou
 • Skvelý výhľad na striptérov z každej strany
  Skvelý výhľad na striptérov z každej strany
 • Tombola o množstvo zaujímavých cien
  Tombola o množstvo zaujímavých cien
 • 50 % zľava na prvý online dokument o pánskom striptíze
  50 % zľava na prvý online dokument o pánskom striptíze

Ukončené
7,90 €

Bežná cena: 7,90 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 600 713 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

RR company

RR company

Michalovská 7
040 11 Košice - mestská časť Západ
+421 944 117 926, +421 907 589 054

info@ladiesnight.sk
www.facebook.com/dirtyyboyzzme...
>www.facebook.com/rrproduction.

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Kúpalisko Triton

Kúpalisko Triton

Kúpalisko so 4 bazénmi a rôznymi atrakciami patrí k najvyhľadávanejším kupaliskám v Košiciach. Nájdete tu najdlhší tobogan na Slovensku ale aj štvordráhovú šmýkačku. Výhodou je aj... Viac dobrá dostupnosť.

2
km
Dóm sv. Alžbety

Dóm sv. Alžbety

Dóm sv. Alžbety je hlavnou dominantou Košíc. Samostatne stojaca stavba je najväčším kostolom na Slovensku a zároveň najvýchodnejšie ležiacou katedrálou západného typu v Euró... Viacpe. Výstavba sa začala uz v roku 1380 prakticky trvá dodnes. Stavba si zachovala mnoho pôvodných gotických prvkov ako v interiéri tak v exteriéri. Pre návštevníkov je výborným zážitkom výstup na najvyššiu vežu, odkiaľ je výborný výhľad na celé mesto.

3
km
Slovenské technické múzeum

Slovenské technické múzeum

Múzeum dokumentuje vývoj vedy a techniky na Slovensku a je jediným múzeom svojho druhu na našom území. Nájdete tu expozície hutníctva, baníctva, umeleckého kováčstva, oznamovacej... Viac elektrotechniky a mnohé ďalšie.

3
km
Miklušova väznica

Miklušova väznica

Miklušova väznica spolu s katovým domom patri medzi expozície Východoslovenského múzea v Košiciach. Priestory väznice dýchajú historickou atmosférou a okrem nástrojom na mučenie... Viac tu môžete vidieť stálu výstavu venovanú obchodu, remeslám a meštianskemu bývaniu v Košiciach.

3
km
Východoslovenské múzeum

Východoslovenské múzeum

Východoslovenské múzeum v Košiciach je jedno z najstarších a najvýznamnejších múzeí na Slovensku. Približuje prírodu a históriu východného Slovenska v niekoľkých expozíciách,... Viac napr. Košický zlatý poklad, Príroda Karpát alebo Urbanova veža.

3
km
Botanická záhrada Univerzity P. J. Šafárika

Botanická záhrada Univerzity P. J. Šafárika

Košická botanická záhrada je najväčšia na Slovensku, rozprestiera sa na ploche 30 ha. Nájdete tu takmer 4 000 rastlinných druhov, čím sa radí medzi najvýznamnejšie v strednej... Viac Európe. Vzácna je najmä zbierka zhruba 1 200 kaktusov a sukulentov, zaujme aj expozícia orchideí, hmyzožravých rastlín, či ďalších druhov tropickej i subtropickej flóry.

5
km
Detská železnica Košice

Detská železnica Košice

Odvezie vás z centra mesta priamo do nádhernej prírody. Detská železnica má 3 zastávky Čermeľ, Vpred a Alpinka.

6
km
Vyhliadková veža Hradová

Vyhliadková veža Hradová

Veža sa nachádza pomerne neďaleko centra Košíc v lesoparku, v nadmorskej výške 466 m.n.m. Z jej najvyššieho pozorovacieho bodu 16,3 metra máte celú kotlinu ako na dlani. Neďaleko... Viac veže nájdete aj pozostatky stredovekého hradu, podľa ktorého je veža pomenovaná.

9
km
Bobová dráha Košice - Kavečany

Bobová dráha Košice - Kavečany

Prvá letná bobová dráha na Slovensku je dlhá 800 metrov, má 9 extrémnych zákrut, 3 terénne zlomy a 3 tunely. Nadmorská výška vratnej stanice je 498 m n. m. a priemerný sklon trate... Viac 28%.

9
km
Zoologická záhrada Košice

Zoologická záhrada Košice

Košícká ZOO je areálom aj výstavnou plochou najväčšia na Slovensku, rozkladá sa na 288 ha. Ako jediná ZOO na Slovensku má vybudovaný botanický náučný chodník, ku ktorému postupne... Viac pribudol Vtáčí chodník, Včelársky chodník a Geologický chodník. Nájdete tu aj jediný areál kozorožcov sibírskych na Slovensku, interaktívne prvky s geologicko-paleontologickou tématikou a tiež huculské kone, ktoré boli v roku 1996 zaradené do genofondu Slovenska. Zoo nájdete 10 km od centra mesta Košice, parkovať sa dá priamo pred ňou alebo cestovať MHD č.29.

14
km
Vyhliadková veža Čerešenka

Vyhliadková veža Čerešenka

Rozhľadňa stojí uprostred polí neďaleko Košíc. Miesto pre rozhľadňu nebolo vybraté náhodne. V roku 1312 sa tu odohrala krvavá bitka a práve tieto udalosti má pripomínať rozhľadňa... Viac s podobou hradnej veže. Z jej vrcholu si užijete panorámu Slanských vrchov, údolie Torysy, časť Volovských vrchov s Kojšovskou hoľou a za dobrého počasia dokonca aj Lomnický štít.

17
km
Veľká Ružínska jaskyňa

Veľká Ružínska jaskyňa

Najznámejšiu jaskyňu Ružínskeho krasu nájdete v blízkosti vodnej nádrže Ružín. Nazýva sa aj Rothovou dierou podľa prírodovedca, ktorý jaskyňu skúmal. V dobe kamennej v nej bývali... Viac pravekí ľudia, neskôr tu našli domov jaskynné medvede. Jaskyňa je prístupná verejnosti.

Mohlo by sa vám páčiť