Dones.to poukážka na jedlo podľa chuťových pohárikov v hodnote 15 € iba za 9,90 € až v 6-tich mestách!

Dones.to, Bratislava, Košice, Žilina, Prešov, Poprad-Tatry, Banská Bystrica

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,2

Vynikajúce hodnotenie
(39 hodnotení)

Dones.to poukážka na jedlo podľa chuťových pohárikov v hodnote 15 € iba za 9,90 € až v 6-tich mestách!

LokalitaDones.to, Bratislava, Košice, Žilina, Prešov, Poprad-Tatry, Banská Bystrica (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 1.3.2021 do 31.5.2021 podľa dostupnosti.

Nájdite vašu obľúbenú reštauráciu s vaším obľúbeným menu vo svojom meste alebo okolí a využite poukážku, ktorá poteší nielen vaše chuťové poháriky, ale aj vašu peňaženku. Darujte sebe alebo svojim blízkym darčekovú poukážku na výborné jedlo v hodnote 15 €. Jedna osoba môže využiť až 10 poukážok a teda môžete "navariť" v hodnote 150 € iba za 99 €!

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Široká sieť reštaurácii v 6 mestách (Bratislava, Košice, Žilina, Prešov, Poprad-Tatry, Banská Bystrica)
  Široká sieť reštaurácii v 6 mestách (Bratislava, Košice, Žilina, Prešov, Poprad-Tatry, Banská Bystrica)
 • Vyberte si kuchyňu, na akú máte chuť
  Vyberte si kuchyňu, na akú máte chuť
 • Stiahnite aplikáciu dones.to a pohodlne si objednajte
  Stiahnite aplikáciu dones.to a pohodlne si objednajte
 • Chutné jedlo do práce alebo domov
  Chutné jedlo do práce alebo domov
 • 1 osoba si môže kúpiť až 10 kupónov (čiže môžete jesť za 150 € a zapaltiť iba 99 €)
  1 osoba si môže kúpiť až 10 kupónov (čiže môžete jesť za 150 € a zapaltiť iba 99 €)

Ukončené
9,90 €

Bežná cena: 15,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,2

Vynikajúce hodnotenie

39 hodnotení

24 zákazníkov odporúča

10

- rychla donaska - dobra cena - mohlo by byt viac restauracii v zlave

Richard, 27. mája 2021

Hodnotil ponuku Dones.to poukážka na objednávku jedla v...


10

vsetko super, velmi rychla a napomocna reakcia ludi z dones.to ...kazdopadne dokonale by bolo keby bol proces zadavania voucheru zo zlavy.dna do dones.to systemu automatizovany v zmysle, ze netreba nikam na mail posielat nejake kody voucheru ale len si to clovek zada priamo v appke. ..odporucam

Michal, 26. mája 2021

Hodnotil ponuku Dones.to poukážka na objednávku jedla v...

Kontakt

Dones.to

Dones.to

Sasinkova 5
811 08 Bratislava
+421 2 327 737 73

info@dones.to
www.dones.to

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

1
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

1
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

1
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

1
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

1
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

1
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

2
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

2
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

2
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

2
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

2
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

2
km
Horský park

Horský park

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Mohlo by sa vám páčiť