Zľava 12 % na pergolu od Ekoprofil - relaxujte vonku, aj keď prší či praží slnko

Centrála spoločnosti EKOPROFIL, s.r.o. - 22x v SR, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zľava 12 % na pergolu od Ekoprofil - relaxujte vonku, aj keď prší či praží slnko

Centrála spoločnosti EKOPROFIL, s.r.o.  -  22x v SR, Slovensko Centrála spoločnosti EKOPROFIL, s.r.o. - 22x v SR, Slovensko... (mapa)

Ukončené 29,99 €

29,99 €

Radi by ste trávili čas na čerstvom vzduchu, aj keď "pečie" slnko, alebo naopak, neprestajne prší? Pergola vám zabezpečí skvelé miesto pre oddych. Stabilná hliníková konštrukcia odolá silnému vetru, dažďu i korózii a umožňuje vyrobiť pergolu na takmer každý rozmer terasy. Bočnú aj prednú stenu je možné úplne zaskliť, a keď pridáte ohrievanie, získate cenný celoročne využiteľný priestor.

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 605 653 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Užívajte si svoju terasu, aj keď prší či silno fúka Užívajte si svoju terasu, aj keď prší či silno fúka

Dokonalé zatienenie, extra odolnosť, maximálny komfort Dokonalé zatienenie, extra odolnosť, maximálny komfort

Pohodlné otváranie strechy motorom Somfi Pohodlné otváranie strechy motorom Somfi

Plachta neprepúšťa svetlo, je 100 % nepremokavá a UV stabilná Plachta neprepúšťa svetlo, je 100 % nepremokavá a UV stabilná

Flexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Viac informácií

Radi by ste trávili čas na čerstvom vzduchu, aj keď "pečie" slnko, alebo naopak, neprestajne prší? Pergola vám zabezpečí skvelé miesto pre oddych. Stabilná hliníková konštrukcia odolá silnému vetru, dažďu i korózii a umožňuje vyrobiť pergolu na takmer každý rozmer terasy. Bočnú aj prednú stenu je možné úplne zaskliť, a keď pridáte ohrievanie, získate cenný celoročne využiteľný priestor.

Pergola aj pre vašu terasu

Pergola je naozaj výnimočná po dizajnovej stránke, ale po stránke funkčnej je neprekonateľná.

Výsuvná plachtová strecha v lete terasu dokonale zatieni a v zime po stiahnutí neprekáža cenným slnečným lúčom vniknúť do domu, napríklad cez terasové dvere. Stabilná hliníková konštrukcia, odolná vetru, dažďu aj korózii, v dvoch variantách umožňuje vyrobiť pergolu na takmer každý rozmer terasy. Šírka pergoly v celku môže byť až 13 metrov  (v prípade požiadavky je možné moduly nadpájať a vyrobiť ľubovoľne dlhý celok), rozostupy predných stĺpov je do 4,5 metra (v určitých prípadoch do 6 metrov) a maximálny výsuv je možný až 10 metrov.

Pergola môže byť montovaná vyššou stranou na dom, alebo môže stáť na 4 nohách, na voľnom priestranstve. Krásu a funkčnosť pergol môžete využiť pri rodinných domoch, hoteloch či reštauráciách.

Povrch konštrukcie je upravený odolnou komaxitovu farbou s exkluzívnym matným, štruktúrovaným povrchom, a to štandardne až v 6 farbách (biela RAL 9016, béžová RAL 8013, hnedá RAL 8014, sivá RAL 9007, antracitová RAL 7016 a čierna RAL 9005, prípadne iné podľa priania).

  • najelegantnejšie prekrytie vašej terasy
  • otváranie strechy je zabezpečené motorom Somfi
  • ovládanie tlačítkom na stene, diaľkovým ovládačom, aplikáciou cez smartphone
  • konštrukcia prestrešenia umožňuje inštaláciu elegantného LED osvetlenia
  • extrémna odolnosť celého systému voči poveternostným vplyvom, aj silnému vetru

V konštrukcii pergoly je integrovaný žľab aj zvod na dažďovú vodu.

Plachtová strecha je veľmi jednoducho čistiteľná tlakovou vodou, je vyrobená z trojvrstvového Blackout PVC – “Polyplan Pergola Opaque” od výrobcu SATTLER, ktorá neprepúšťa svetlo, je 100% nepremokavá, UV stabilná a odolná voči plesniam (gramáž 760 g/m2, pevnosť v ťahu 2500N/50mm).

V stiahnutej polohe je chránená osobitnou strieškou proti padajúcemu lístiu či snehu. Bočné aj prednú stenu pergoly je možné úplne zaskliť bezpečnostným sklom s možnosťou použitia elegantného posuvného systému. Takto môžete svoju terasu využívať oveľa dlhšie a s ohrievaním aj celoročne. To dokazuje aj fakt, že pri správnom sklone plachtovej strechy znesie pergola aj snehové zaťaženie 20 kg/m2.

Čo hovoria o firme Ekoprofil zákazníci

“Odporúčam túto firmu, dodanie okien presne na dohodnutý termín, výborná komunikácia a najlepšia cena. “
Michaela K.

“Okná super, komunikácia na jednotku. Odporúčam každému. “
Sima O.

“Spokojnosť s touto firmou. Odporúčam ☺️”
Denis B.

“Odporúčam, maximálna spokojnosť.”
Lucia S.

“Firmu Ekoprofil môžem len odporúčať. Mali sme špeciálnu požiadavku kde žiadna firma v našom okolí nebola ochotná ju zrealizovať no firma Ekoprofil si s tým hravo poradila.Slečna na pobočke ktorá nás mala na starosti bola veľmi milá a ústretová, taktiež nám aj veľmi ochotne poradila.Okná a dvere boli dodané v expresne rýchlom termíne. Montážnici zanechali za sebou kus dobre odvedenej precíznej práce. Okienka a dvere nám robia obrovskú radosť, a sme veľmi radi že sme si práve túto firmu vybrali. Všetkým známym…”
Nikola K. K.

“Na základe odporúčania občanov obce sme oslovili spoločnosť EKOPROFIL s požiadavkou na výmenu okien a dverí na viaceré obecné objekty. S prevedením prác, ako aj s komunikáciu s firmou sme boli nadmieru spokojní. Sú pružní, rýchli, kvalitní – takých firiem by na Slovensku malo byť viac.”
Jaroslav T., Anton K.

“EKOPROFIL vymieňal okná a dvere na viacerých obecných objektoch a vždy zanechal za sebou kus dobre odvedenej roboty, kvalitné okná aj dvere a dobrý dojem”
Ing. Jozej Ď.

“Chcem vysloviť poďakovanie firme EKOPROFIL, pracovisko Liptovský Mikuláš (p. Vitkovi) za bezproblémovú dodávku a montáž plastových okien. Okrem dobrej ceny bola som príjemne prekvapená profesionálnym prístupom a kvalitou práce pri montáži okien. Firme EKOPROFIL v Liptovskom Mikuláši môžem dať len tie najlepšie referencie.”
Anna F.

Kontakt

Centrála spoločnosti EKOPROFIL, s.r.o.  -  22x v SR

Centrála spoločnosti EKOPROFIL, s.r.o. - 22x v SR

A. Bernoláka 75/35 ,
01001 Žilina ,
+421948365012

zlavadna@ekoprofil.sk
www.ekoprofil.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem