Rastúce ceruzky a živé pohľadnice Sprout: Polievajte a zmenia sa na kvet či bylinku

Eco Love s.r.o., Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Rastúce ceruzky a živé pohľadnice Sprout: Polievajte a zmenia sa na kvet či bylinku

LokalitaEco Love s.r.o., Slovensko (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 24.3.2021 do 31.5.2021 podľa dostupnosti.

My ľudia sme konzumná spoločnosť. Niečo nám doslúži? Šups do smetí. Ceruzky Sprout sú však iné. Používajte ich ako bežné, a keď už budú prikrátke, iba ich vložíte do hliny a za pár dní vám vďaka slnku a vlahe vyrastie bylinka či kvet. Eko pohľadnice fungujú podobne. Stačí pár kvapiek vody, trocha času a premenia sa na rastlinku. Obdarovanému vás tak budú ešte dlho pripomínať.

Rastúce ceruzky

 
Prečo si miesto obyčajných ceruziek zaobstarať práve rastúce ceruzky Sprout?
 • sú ekologické
 • krásne voňajú
 • ak s nimi už nechcete písať, alebo ich vypíšete - zasadíte ich!
 • vyrastie vám z nich kvet či bylinka - a potom už prajeme len dobrú chuť :-)

My ľudia fungujeme ako konzumná spoločnosť. Keď nás niečo prestane baviť, vymeníme to. Ak nám niečo doslúži, skončí to v lepšom prípade v odpadkovom koši. Ale ceruzky Sprout sú iné. Ak sú už na písanie príliš krátke, jednoducho ich vložíte do hliny a za pár dní vám z nich na slniečku a pri dostatku vlahy vyrastie jedna z byliniek či kvetov. Pomôžete prírode, pobavíte sa a nakoniec si možno aj pochutíte. Ceruzky Sprout sú skvelým darčekom a vychytávkou, ktorú inde nenájdete.

Tieto ceruzky sa vyrábajú v Minnesote v USA. Ich telo je z cédra a tuha z grafitu a ílu a neobsahuje žiadne olovo. Sú úplne prírodné a nepredstavujú žiadne riziko pre rastliny, vodné zdroje ani človeka. Písať s nimi je pôžitok a ešte k tomu krásne voňajú. A ak ceruzky radi obhrýzate, pri týchto dôjde k aktivácii ich zeleného konca a rozpustení vo vašich ústach. Možno sa potom svojho zlozvyku zbavíte ;-)

Pre svoju originalitu sú často nominované na rôzne ocenenia a niet divu, že ich aj vyhrávajú. Získali nomináciu na nemeckú ekologickú cenu Greentec Award a už druhým rokom sú oficiálnym partnerom Earth Day Network.

Pestovať vonku alebo vnútri? Nezabudnite, že bazalka je jediná z "bylinkových ceruziek", ktorej prospieva pestovanie vnútri. Preto vždy odporúčame, aby ste bylinky preniesli von na záhradu, do skleníka alebo kvetináča, ihneď po tom, čo začnú rásť - najlepšie, samozrejme, na jar alebo v lete.

Rastúce pohľadnice

Eko pohľadnice sú patentovanými pohľadnicami so živým srdcom. Ich súčasťou je puzdro s rašelinou a semienkami, ktoré vám vyklíčia priamo na pohľadnici. Všetko, čo pre to musíte urobiť, je udržiavať denne rašelinu vlhkú. Stačí denne pár kvapiek vody a veľa lásky a budú sa diať zázraky. Semienka vám začnú klíčiť a po pár týždňoch ich môžete s rašelinou presadiť do kvetináča a pozorovať ich ďalší úchvatný rast.

Rastúce pohľadnice sa môžu stať špeciálnym darčekom alebo pozornosťou, ktorá vás svojmu majiteľovi bude dlho pripomínať.

Majú rozmery 10 x 15 cm a môžete ich posielať poštou ako bežné pohľadnice. Sú vyrábané ručne z vlnitej lepenky v Taliansku.

 

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Stačí slnko a vlaha, aby z nich vyrástli kvety či bylinky
  Stačí slnko a vlaha, aby z nich vyrástli kvety či bylinky
 • Ceruzky z cédra vyrábané v Minnesote v USA
  Ceruzky z cédra vyrábané v Minnesote v USA
 • Patentované pohľadnice so živým srdcom
  Patentované pohľadnice so živým srdcom
 • Ekologické a krásne voňavé
  Ekologické a krásne voňavé
 • Tip na milý darček
  Tip na milý darček

Ukončené
od 2,40 €

Bežná cena: 2,90 - 8,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 602 474 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Eco Love s.r.o.

Eco Love s.r.o.

Čs. Armády 4010/25
737 01 Kroměříž
+420 775 220 117


www.ecolove.cz

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť