Generátory vodíkovej vody Lazena, vodíková kanvica alebo tablety

Eujuicers.sk, Slovensko Eujuicers.sk, Slovensko (mapa)

Cena od 49,90 € Kúpiť od 49,90 €

od 49,90 €

Bežná cena: 55 - 399,00 €

Nákupom získate minimálne 49 bodov

Vodíková voda hydratuje telo 6x lepšie ako obyčajná, bráni poškodeniu buniek, potláča zápal, chráni DNA, bojuje proti rakovinovému bujneniu, starnutiu pleti, upravuje vysoký krvný tlak, hyperglykémiu, je mimoriadne prospešná pre diabetikov I. a II. typu, a takto by sme mohli pokračovať ďalej. Najlepšie na tom je, že si túto blahodarnú tekutinu môžete jednoducho pripraviť doma alebo i na cestách.

Uložiť Sledovať Zdielať

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 609 511 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Viac vodíka než pri fľašiach na báze samostatnej elektrolýzy Viac vodíka než pri fľašiach na báze samostatnej elektrolýzy

Vodíková voda hydratuje telo 6x lepšie ako obyčajná Vodíková voda hydratuje telo 6x lepšie ako obyčajná

Potláča zápal, chráni DNA, upravuje tlak, zlepšuje trávenie Potláča zápal, chráni DNA, upravuje tlak, zlepšuje trávenie

Jednoduché použitie, stačí kohútiková voda Jednoduché použitie, stačí kohútiková voda

Vyberte si z nasledujúcich 7 možností

od 49,90 €

Bežná cena: 55 - 399,00 €

Nákupom získate minimálne 49 bodov

Viac informácií

Vodíková voda hydratuje telo 6x lepšie ako obyčajná, bráni poškodeniu buniek, potláča zápal, chráni DNA, bojuje proti rakovinovému bujneniu, starnutiu pleti, upravuje vysoký krvný tlak, hyperglykémiu, je mimoriadne prospešná pre diabetikov I. a II. typu, a takto by sme mohli pokračovať ďalej. Najlepšie na tom je, že si túto blahodarnú tekutinu môžete jednoducho pripraviť doma alebo i na cestách.

Zdravotné účinky vodíka

Voda upravená s pomocou fľaše Lazena HB-H04M je telom oveľa lepšie využiteľná a má výrazné antioxidačné účinky. Môžete ju piť po celý deň.

 • hydratuje telo 6x lepšie ako obyčajná voda
 • bráni poškodeniu buniek
 • potláča zápal
 • chráni DNA
 • bojuje proti rakovinovému bujneniu
 • upravuje vysoký krvný tlak, hyperglykémiu a poruchy lipidového metabolizmu
 • je mimoriadne prospešná pre diabetikov I. a II. typu
 • zlepšuje trávenie
 • veľmi potláča starnutie a vyhladzuje vrásky
 • bojuje proti zápalu
 • skvalitňuje spánok, pamäť

Výskum vodíkovej terapie stojí za zásadným zlepšením zdravia v Japonsku. Japonci bývali po druhej svetovej vojne jedným z najviac chorých národov a dnes je to naopak. Účinky molekulárneho vodíka sa tu bežne využívajú v zdravotníctve.

Ako fľaša funguje?

Fľaše Lazena využívajú technológie SPE (Solid poly electrolytic) a PEM (Proton exchange membrane).

Membrána (PEM) je vložená medzi dvoma elektródami (katódou a anódou). Počas elektrolýzy, kedy sa oddeľuje vodík od kyslíka, membrána bráni kyslíku rozpustenie späť do upravenej vody. Kyslík a vedľajšie produkty sú tak vypustené do odpadovej nádoby na spode fľaštičky. Vďaka tomu sa do vody rozpustí oveľa väčšia koncentrácia vodíka ako pri bežnej elektrolýze.

Na výber sú dve dĺžky elektrolýzy: 5 a 7 minút, pričom dĺžka elektrolýzy určuje množstvo vodíka vo vode. Čím dlhší čas, tým väčšia bude koncentrácia vodíka v upravenej vode.

Výsledná voda má nasledovné vlastnosti:

 • Záporné ORP -450 až -650 mV (oxidačno redukčný potenciál)
 • Obsah H2 medzi 0.8 - 1.6 ppm
 • Hodnota pH vody bude po elektrolýze mierne zásaditejšia
 • Súčasne je voda zbavená chlóruozónu a prebytočného kyslíka

Fľaša Lazena sa ovláda pomocou jediného tlačidla a batéria vydrží nabitá na množstve cca 10 cyklov.

Výhody molekulárneho vodíka

 • Silný antioxidant, ktorý poľahky prenikne do bunkových štruktúr a neutralizuje cytotoxické kyslíkové radikály a chráni tak DNA, RNA a proteíny pred oxidačným stresom.
 • Neutralizáciou radikálu vznikne voda, ktorá nezaťažuje telo, na rozdiel od iných antioxidantov.
 • Neutralizuje iba tzv. zlé, vonkajšie voľné radikály.
 • Je netoxický a nemožno sa ním predávkovať.
 • Spúšťa aktiváciu alebo tvorbu ďalších antioxidačných enzýmov (napríklad glutatiónu, superoxiddismutázy, katalázy, atď.) prípadne proteínov chrániacich bunky (cytoprotektívne proteíny).
 • Molekulárny vodík sa javí byť novou signálnou molekulou, ktorá môže zmeniť bunkovú signalizáciu, bunkový metabolizmus a expresiu génov, čo prináša protizápalové a antialergické účinky.
 • Pri vonkajšom použití výborne hydratuje pleť a postupne vyhladzuje vrásky.

Odkedy sa v roku 2007 zistilo, že molekulárny vodík má liečivé účinky, vzniklo približne 500 rôznych vedeckých štúdií (stav 2014). V súčasnosti sa skúma viac ako 150 modelov chorôb, v ktorých vodík ukazuje veľmi sľubný liečebný potenciál. Viacerí špecialisti hovoria o ére vodíka – „O vodíkovej revolúcii“.

O VYNÁLEZCOVI PROF. DUŠANOVI MILJKOVIČOVI

Vedec s viac ako 50 rokmi praxe vo výskume v biologickej chémii má na svojom konte už viac ako 30 uznaných patentov (najmä v Spojených štátoch, ale väčšina jeho najdôležitejších patentov je uznaná celosvetovo).

Už veľakrát bolo preukázané, že oxidačný stres má veľmi nepriaznivý vplyv na ľudské zdravie a vitalitu, lebo poškodzuje niektoré životne dôležité funkcie buniek a je jednou z hlavných príčin iných mimoriadne dôležitých, ale negatívnych zdravotných faktorov známych ako zápal.

dusan

Frekvencia oxidačného stresu bola prekvapivá; túto skutočnosť potvrdilo množstvo vedeckých výskumníkov, ktorí dospeli k záveru, že viac než 100 bežných ochorení má ako primárnu alebo sekundárnu príčinu oxidačný stres. Oxidačný stres má tiež niekoľko nepriaznivých biologických vplyvov na rastlinnú a zvieraciu ríšu.

Pred rokom našiel správnu kombináciu prísad, aby vytvoril silný a zdravý antioxidačný systém, založený na „aktívnej vodíkovej molekule“.

Kontakt

Eujuicers.sk

Eujuicers.sk

Šalviová 5042/2 ,
945 01 Komárno ,
035/77 25 090, 0908 788 028

sk@eujuicers.com
www.eujuicers.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem