9,0

Vynikajúce hodnotenie
(224 hodnotení)

Neobmedzený raj na Liptove v ALEXANDRA WELLNESS HOTELi*** + s procedúrami, wellness, bazénom a polpenziou

Dlhá platnosť Dlhá platnosť

LokalitaALEXANDRA WELLNESS HOTEL***, Jánska dolina - Liptovský Ján (mapa)

Platnosť Platnosť kupónov je uvedená pri jednotlivých variantoch

Krásne a tiché prostredie, čerstvý horský vzduch, pozitívna energia,... tak presne to je Jánska dolina. Je predurčená na spoznávanie prírodných krás. Spoznajte aj ALEXANDRA WELLNESS HOTEL*** +. Okrem toho, že vás tu budú rozmaznávať vysokou úrovňou služieb a komfortným ubytovaním, čaká vás neobmedzený relax vo wellness, procedúry a klasická masáž.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Jedna z najkrajších dolín v Nízkych Tatrách plná krásnych trás a výhľadov
  Jedna z najkrajších dolín v Nízkych Tatrách plná krásnych trás a výhľadov
 • Neobmedzený vstup do hotelového 25 m bazéna a wellness
  Neobmedzený vstup do hotelového 25 m bazéna a wellness
 • Procedúry a masáž v cene pobytu (podľa variantu)
  Procedúry a masáž v cene pobytu (podľa variantu)
 • Zľavy na bowling, procedúry, masáže na športoviská (športová hala, multifunkčné ihrisko)
  Zľavy na bowling, procedúry, masáže na športoviská (športová hala, multifunkčné ihrisko)
 • Dieťa do 6 rokov na prístelke so stravou zdarma (podľa vriantu)
  Dieťa do 6 rokov na prístelke so stravou zdarma (podľa vriantu)

od 272,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 272 bodov

Výber termínu

Možný príchod na pobyt. Voľné
Kalendár bol aktualizovaný dňa 28.07.2021 o 10:15.

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

 • 2 noci
  308,00 €
 • 3 noci
  452,00 €
 • 4 noci
  584,00 €
 • 5 nocí
  712,00 €
 • 6 nocí
  836,00 €
 • 7 nocí
  956,00 €
 • 2 noci
  272,00 €
 • 3 noci
  400,00 €
 • 4 noci
  524,00 €
 • 2 noci
  304,00 €
 • 3 noci
  436,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 272 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,0

Vynikajúce hodnotenie

224 hodnotení

180 zákazníkov odporúča

10

S pobytom sme boli maximálne spokojní. Krásny hotel v nádhernom prostredí, výborná strava, perfektný bazén (mali sme ho viac menej pre seba), veľmi milí a nápomocní personál. Určite odporúčame.

Lucia, 25. júla 2021

Hodnotil ponuku LETO: Pobyt pre 2 osoby na 3 noci


9,8

Boli sme veľmi spokojní, hotel bol skvelý po každej stránke - vzhľad, recepcia, lobby bar, jedáleň - strava(naozaj si bolo z čoho vybrať), wellness, športová hala, BAZÉÉÉÉN, čistota na izbe a chodbách, veľkosť izby 325 - proste spokojnosť na 99%. Jediné negatívum(1%) - v kúpeľni o rozlohe cca...

Jan, 12. júla 2021

Hodnotil ponuku LETO: Pobyt pre 2 osoby na 3 noci

Kontakt

ALEXANDRA WELLNESS HOTEL***

ALEXANDRA WELLNESS HOTEL***

Jánska dolina 2190
03203 Liptovský Ján
+421 44 2901 000

Check-in: 14.00 hod.
Check-out: 10.00 hod.

recepcia@alexandrawellnesshote...
www.awhotel.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

800
m
Stanišovská jaskyňa

Stanišovská jaskyňa

Jediná celoročne prístupná jaskyňa na Liptove otvorená každý deň. Dĺžka sprístupnenej časti je 177 m. Čelovú lampu dostanete pred vstupom, špeciálny odev ani obuv do nej... Viac nepotrebujete. Jaskyňa je národná prírodná pamiatka.

4
km
Kúpalisko Liptovský Ján

Kúpalisko Liptovský Ján

Pramene v obci Liptovský Ján sú považované za najväčší zdroj minerálnej vody na Slovensku (35 litrov/sekundu). Kúpalisko využíva prameň Rudolf s teplotou vody 28.2 °C. V tomto... Viac termálnom kúpalisku si užijete napríklad plavecký, relaxačno-kľudový, detský bazén a bazén s fontánkou.

4
km
Ohnište

Ohnište

Ohnište je známy horský masív na Liptove. Známy sa stal vďaka krásnym výhľadom na Nízke Tatry a Liptov ale najmä vďaka skalnému "oknu", ktoré je pre každého návšťevníka... Viac pozoruhodným a najmä fotografovaným miestom. Dostanete sa sem napríklad z malej obce Malužiná.

6
km
Hrádocké arborétum

Hrádocké arborétum

Prvé pokusy o vytvorenie arboréta v Liptovskom Hrádku sa konali už v roku 1777. Arborétum okrem toho, že plní funkciu názorného objektu študentov na lesníckej škole, plní svoje... Viac poslanie aj ako prírodné múzeum so snahou zachrániť miznúce a vzácne dreviny. Rozdelené je na rôzne tematické časti.

6
km
Demänovská jaskyňa slobody

Demänovská jaskyňa slobody

Jaskyňa má jedinečnú kvapľovú výzdobu, ktorá ju radí medzi najkrajšie jaskyňe v Európe. Vchod do jaskyne leží v nadmorskej výške 870 m a je prístupný serpentínovým chodníkom z... Viac parkoviska. Návštevníci jaskyne majú k dispozícii dve prehliadkové trasy, dlhšia meria 2 150 m (trvanie prehliadky 100 minút), kratšia 1 150 m (trvanie prehliadky 60 minút). Nájdete tu množstvo rozšírených priestorov – siení a dómov s prekrásnou sintrovou výzdobou.

7
km
Kaštieľ Liptovský Hrádok

Kaštieľ Liptovský Hrádok

Kamenný hrad vybudoval zvolenský župan Donč na začiatku 14. storočia. Patril medzi vojenské objekty, ktoré strážili dôležitú obchodnú cestu. V 17. storočí bol k hradu pristavený... Viac renesančný kaštieľ, ktorý po nedávnej rekonštrukcii ponúka štýlové ubytovanie, stravovanie a netradičné konferenčné priestory.

7
km
Demänovská ľadová jaskyňa

Demänovská ľadová jaskyňa

Spolu s Dobšinskou ľadovou jaskyňou sú jedinými svojho druhu na Slovensku. Zároveň je jednou z prvých známych jaskýň na svete. Prvé zmienky sú už v roku 1299. Je vytvorená v... Viac štyroch poschodiach s celkovou dĺžkou takmer 2,5 km. Z jaskynných chodieb zaradili 850 m do prehliadkovej trasy (trvanie prehliadky 45 minút).

8
km
Ďumbier

Ďumbier

Ďumbier je najvyšším vrchom Nízkych Tatier s výškou 2043 m.n.m. Dostanete sa naň z južnej aj zo severnej strany Nízkych Tatier. Z vrcholu sa vám naskytne krásny výhľad na celý... Viac Liptov a Vysoké Tatry.

8
km
Chata Milana Rastislava Štefánika

Chata Milana Rastislava Štefánika

"Štefánička" je najznámejšou chatou Nízkych Tatier. Nachádza sa priamo pod Ďumbierom a prístup k nej je pre turistov z juhu aj severu Nízkych Tatier. Môžete sa tu občerstviť alebo... Viac len posedieť v chate a na terase.

9
km
Funpark Žiarce

Funpark Žiarce

Funpark Žiarce sa nachádza v obci Pavčina Lehota. V zime je obľúbeným lyžiarskym strediskom ale v lete tu nájdete najstrmšiu bobovú dráhu na Slovensku.

9
km
Jaskyňa mŕtvych netopierov

Jaskyňa mŕtvych netopierov

Jedná sa o jedinú sprístupnenú vysokohorskú jaskyňu na Slovensku. K zaujímavostiam patria vulkanické horniny kriedového veku s obsahom achátov s bieloružovým odtieňom a početné... Viac kostry netopierov, ktoré sa nachádzajú skoro v celej jaskyni. Vek niektorých kostier sa odhaduje na 6000 rokov. Jaskyňa patrí medzi národné prírodné pamiatky, je prístupná verejnosti.

9
km
Chopok

Chopok

Chopok patrí medzi najvyššie vrcholy Nízkych Tatier. Dostanete sa naň lanovkou z juhu alebo zo severu ale aj rôznymi turistickými trasami. Z vrcholu Chopku je krásny výhľad na... Viac Vysoké Tatry, Liptov ale aj na Horehronie.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež