Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Pobyt v hoteli Don Giovanni**** len 10 min. od centra Prahy akýmkoľvek spojom

Dlhá platnosť Dlhá platnosť

LokalitaHOTEL DON GIOVANNI****, Praha 3 - Žižkov - Česko (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.10.2021 podľa dostupnosti.

Hotel Don Giovanni****, to je ubytovanie na vysokej úrovni, z ktorého sa do centra Prahy dostanete už za 10 minút. Zastávky MHD máte navyše hneď pri hoteli, takže to bude aj mimoriadne pohodlné. Po návrate z mesta odporúčame namieriť si to do hotelového baru Amadeus s čapovanými českými pivami. Pobyt je možný už od 1 noci.

O hoteli

Štvorhviezdičkový hotel Don Giovanni Prague je umiestnený na pražských Vinohradoch, v tesnej blízkosti centra mesta. Hotel má výbornú dopravnú dostupnosť (priamo pri stanici metra Želivského a zastávok električiek i autobusov). Do historického centra mesta sa dostanete do 10 minút akýmkoľvek dopravným prostriedkom.

Ubytovanie

Štandardná izba

Klasická izba s dvojlôžkom alebo oddelenými posteľami je 22 m2 veľká, s moderným dizajnom a teplými farbami, vybavená klimatizáciou, samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, sušičom vlasov, telefónom, satelitným TV s medzinárodnými programami v HD rozlíšení a trezorom.

Executive izba

Izba Executive s výnimočným výhľadom na Prahu má 28 m² a nachádza sa na Executive poschodí so všetkým komfortom a výhodami. Táto dvojlôžková izba má kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom. Nájdete tu telefón, SAT TV s plochou obrazovkou, trezor, klimatizáciu, posedenie, šatník, minibar, čajovú a kávovú súpravu, fén, kozmetické potreby.

Reštaurácia

Reštaurácia hotela Don Giovanni**** Prague ponúka moderný a vzdušný interiér a kvalitnú gastronómiu, ktorej základom sú čerstvé produkty dodávané miestnymi farmármi. Moderná česká a medzinárodná kuchyňa ponúkaná šéfkuchárom je ľahká a rešpektuje súčasné trendy.

Tipy na výlety

Karlov most

Karlov Most je najstarší most stojaci cez rieku Vltavu v Prahe a druhý najstarší zachovaný most v Prahe. Po dĺžke ho zdobí 30 sôch a súsoší, no nielen sochy sú tu zaujímavé. Vychutnajte si tú atmosféru - nadšení turisti pozorujúci krásne panorámy v okolí, zmes národov, predajcovia umeleckých diel a suvenírov. Hore na moste turistický ruch a dole na Vltave si na vlnkách pokojne odfukujú parníky a lode.

Pražský hrad

Pražský hrad je najvýznamnejší český hrad stojaci na skale nad riekou Vltava v centre Prahy. Od 9. storočia býval sídlom českých kniežat, neskôr kráľov a od roku 1918 je sídlom prezidenta republiky. Pražský hrad s plochou takmer 70 000 metrov štvorcových je podľa Guinessovej knihy rekordov najväčším súvislým hradným komplexom na svete a je tiež zapísaný v Zozname svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Budovy Pražského hradu zastupujú všetky architektonické štýly minulého tisícročia. Chrám Sv. Víta ponúka nevšedný výhľad z veže vysokej 100 metrov, pripravte sa však na výstup po takmer 300 schodoch.

 

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • 10 minút do centra Prahy akýmkoľvek spojom
  10 minút do centra Prahy akýmkoľvek spojom
 • Zastávky MHD pri hoteli
  Zastávky MHD pri hoteli
 • Raňajky v cene, hotel varí z čerstvých produktov od farmárov
  Raňajky v cene, hotel varí z čerstvých produktov od farmárov
 • Hotelový bar Amadeus s kávou aj českými pivami
  Hotelový bar Amadeus s kávou aj českými pivami
 • Zdarma vstupy do rôznych pražských atrakcií
  Zdarma vstupy do rôznych pražských atrakcií

od 60,00 €

Bežná cena: 77 - 153,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 60 bodov

Informačný kalendár

Možný príchod na pobyt. Voľné
Tento kalendár je informatívny. Pre overenie termínu prosím kontaktujte prevádzku. Kalendár bol aktualizovaný dňa 22.07.2021 o 14:03.

Vyberte si z nasledujúcich možností

 • 1 noc
  60,00 €
 • 2 noci
  119,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 60 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 604 906 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

HOTEL DON GIOVANNI****

HOTEL DON GIOVANNI****

Vinohradská 157a
13000 Praha

ubytovani@primazajezd.cz
www.hotelgiovanni.cz

Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež