Rodinný pobyt na ranči s plnou penziou a jazdou na koňoch

Ranč HAFERNÍK, Hriňová

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Rodinný pobyt na ranči s plnou penziou a jazdou na koňoch

LokalitaRanč HAFERNÍK, Hriňová (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 19.4.2021 do 30.6.2021 podľa dostupnosti.

Trojdňová rodinná idylka na ranči, pri ktorej zabudnete na všetky starosti dnešného sveta. Bude okolo vás len príroda, ktorú si poobzeráte aj z konského chrbta. S deťmi môžete zbierať bylinky, zoznámiť sa s ovečkami a psíkmi. Raňajky, obed i večeru vám na domáci spôsob prichystá majiteľ. Vy si len pribaľte obľúbený nápoj - perfektne doladí dlhé noci pri ohnisku s hviezdami nad hlavou.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • 3 dni na autentickom slovenskom ranči
  3 dni na autentickom slovenskom ranči
 • V cene výcvik alebo jazdenie na koni
  V cene výcvik alebo jazdenie na koni
 • Plná penzia: domáca kuchyňa, varí majiteľ - vynikajúci kuchár
  Plná penzia: domáca kuchyňa, varí majiteľ - vynikajúci kuchár
 • Možnosť opekania (vonkajšie ohnisko)
  Možnosť opekania (vonkajšie ohnisko)
 • Turistika, cyklistika, levanduľová farma, zber byliniek, wellness (5 km)
  Turistika, cyklistika, levanduľová farma, zber byliniek, wellness (5 km)

Ukončené
od 516,00 €

Bežná cena: 600 - 1 500,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 605 233 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Kontakt

Ranč HAFERNÍK

Vrch Dobroč č. 37
962 05 Detvianska Huta
0904 809 946

0904 809 946 Katka Ridzoňová - inštruktorka jazdenia
0903 521 569 Jozef Kulich - majiteľ ranča a vynikajúci kuchár :)

hafernikprihlaska@gmail.com
ranc-hafernik.estranky.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

11
km
Divínsky hrad

Divínsky hrad

Zrúcanina hradu Divín sa vypína neďaleko vodnej nádrže Ružiná. hrad postavili koncom 13. storočia a najmä v druhej polovici 16. storočia zohral dôležitú úlohu v systéme obrany... Viac stredoslovenských miest pred Turkami. K hradu vedie nenáročný výstup po turistickom chodníku.

11
km
Vodná nádrž Ružiná

Vodná nádrž Ružiná

Vodná nádrž sa vďaka svojej výbornej polohe na juhu Slovenska stala obľúbeným cieľom pre turistov a rekreantov najmä počas letnej sezóny. Patrí medzi najteplejšie vodné nádrže na... Viac našom území. Dovolenkári si tu môžu požičať člny, surfy, vodné bicykle a iné športové potreby, využívať volejbalové ihriská a stolnotenisové kurty.

13
km
Hradisko Kalamárka

Hradisko Kalamárka

Kalamárka je prírodná lokalita v Detvianskom predhorí Poľany. Vyznačuje sa atraktívnym, extrémne členitým reliéfom vhodným ako horolezecké cvičné terény. Na Kalamárku je prístup... Viac autom rovno ku skalám.

15
km
Gazdovstvo Marekov Dvor

Gazdovstvo Marekov Dvor

Marekov dvor je gazdovstvo v obci Sihla. Rodina Marekovcov tu chová rôzne druhy hospodárskych zvierat tak, ako to robili kedysi naši predkovia. Turistov sem láka najmä možnosť... Viac ubytovania v krásnom horskom prostredí plnom pokoja.

18
km
Dobročský prales

Dobročský prales

Aj na Slovensku máme pralesy. Dobročský prales je jedným z najstarších chránených území na Slovensku a jeho rozloha je 103,85 h. Uvidíte tu zvyšky pôvodných lesov, ktoré sa... Viac vyvíjali tisícročia.

18
km
Včelí kRaj

Včelí kRaj

Včelí kRaj je prvá vzdelávacia včelnica na Slovensku, ktorá vznikla v roku 2013 ako dobrovoľnícky projekt. Pripravuje programy pre školy, zážitkové vzdelávanie nielen pre deti,... Viac včelárske kurzy alebo iné akcie. Táto výnimočná včelnica sa nachádza v krásnom prostredí neďaleko Kokavy nad Rimavicou.

18
km
Tajch Hrončok

Tajch Hrončok

Tajch Hrončok sa nachádza hlboko v doline Kamenistého Potoka pri obci Hronec. Je vynikajúcou zastávkou najmä pri cykloturistike v tomto regióne. Vybudovaný bol v roku 1881 za... Viac účelom zachytávania vody na splavovanie dreva.

20
km
Poltár - Turecký kamenný most

Poltár - Turecký kamenný most

Turecký most cez rieku Ipeľ v Poltári, na juhu stredného Slovenska, je tretím najstarším zachovaným mostom svojho druhu na Slovensku. Most pochádza z obdobia tureckej nadvlády nad... Viac týmto regiónom v rokoch 1554 až 1593.

20
km
Víglašský zámok

Víglašský zámok

Zámok na Vígľaši zohral významnú úlohu v protitureckých bojoch, bol však aj obľúbeným letným sídlom mnohých uhorských kráľov (Žigmund Luxemburský, Matej Korvín). Ľudovít I. začal... Viac na Vígľaši budovať hradné sídlo, ktoré neskôr dokončuje práve Žigmund Luxemburský. Ten ho aj dáva prestavať na lovecký zámok. Je ľahko dostupný zo všetkých krajských miest, leží len pár minút od letiska Sliač. V súčasnosti je v priestoroch kašieľa hotel The Grand Vígľaš, ktorý okrem ubytovania a wellness ponúka tiež zaujímavé zámocké a historické aktivity vrátane poľovníckeho servisu alebo jazdy na koňoch, tenisu, turistiky a cykloturistiky.

20
km
Historická železnica vo Vígľaši

Historická železnica vo Vígľaši

Atrakcia sa nachádza priamo v obci Vígľaš pri hlavnej ceste. Pozostáva z parnej lokomotívy a vozňov, ktoré sa kedysi používali na zvážanie dreva z Poľany. Do dnešného dňa zostal... Viac zo železnice iba krátky úsek, ktorý je chránený ako technická pamiatka.

20
km
Kaštieľ v Haliči

Kaštieľ v Haliči

Kaštieľ sa vypína na kopci nad obcou Halič. V minulosti bol viackrát rekonštruovaný, naposledy na krásny zámocký hotel. Súčasťou zámku sú priekopa, baroková fontána a park z ... Viac18. storočia.

21
km
Vysoká pec Tri Vody

Vysoká pec Tri Vody

Pec neďaleko obce Osrblie je najstaršou vysokou pecou ešte z čias Rakúsko-Uhorska. Postavená bola už v roku 1795. Za použitia dreba ako palica sa tu vyrábalo surové železo, z... Viac ktorých potom vyrábali rúry, delové gule alebo kachle. Z Osrblia sem vedie málo frekventovaná asfaltová cesta, ktorá je vhodná najmä pre cyklistov.

Mohlo by sa vám páčiť