4-dňový letecký zájazd do čarovného Toskánska s ubytovaním, raňajkami a službami sprievodcu

CK Royal Travel, Florencia - Taliansko CK Royal Travel, Florencia - Taliansko... (mapa)

Cena  399,00 € Kúpiť 399,00 €

399,00 €

Bežná cena: 270,00 €

Nákupom získate minimálne 270 bodov

Čarovné Toskánsko, hviezda mnohých romantických filmov. Objavte tajomstvá honosnej Florencie, vzhliadnite šikmú vežu v Pisa, rozľahlé vinice obklopujúce starobylé mestečká, ochutnajte toskánske vína a špeciality a mnoho ďalšieho. 4-dňový letecký zájazd do čarovného Toskánska s ubytovaním, raňajkami a službami sprievodcu.

Uložiť Sledovať Zdielať

8,6

Veľmi dobré hodnotenie

25 hodnotení

Prečo si vybrať túto ponuku

Spiatočná letenka z Viedne Spiatočná letenka z Viedne

Prehliadka Toskánska so sprievodcom CK Prehliadka Toskánska so sprievodcom CK

Degustácia vín a toskánskych špecialít Degustácia vín a toskánskych špecialít

Ubytovanie v hoteli s raňajkami Ubytovanie v hoteli s raňajkami

Vyberte si z nasledujúcich možností

Nákupom získate minimálne 270 bodov

CK Royal Travel má pre vás ešte aj tieto ponuky

Zobraziť všetky ponuky ( 9 )

CK Royal Travel

Čarovné Toskánsko, hviezda mnohých romantických filmov. Objavte tajomstvá honosnej Florencie, vzhliadnite šikmú vežu v Pisa, rozľahlé vinice obklopujúce starobylé mestečká, ochutnajte toskánske vína a špeciality a mnoho ďalšieho. 4-dňový letecký zájazd do čarovného Toskánska s ubytovaním, raňajkami a službami sprievodcu.

Program zájazdu

1. deň
Voliteľný transfer z Bratislavy na letisko Schwechat, vo večerných hodinách odlet z Viedne do Florencie, transfer na hotel, ubytovanie. 

2. deň:
raňajky, krátky presun miestnou dopravou do Florencie, prehliadka dominánt Florencie -  katedrála Santa Maria del Fiore s renesančnou kupolou, výstup na zvonicu Giotto's Bell Tower, ktorej zvučné zvony vás ohromia, krátka prehliadka krstiteľnice sv. Jána, kde krstili najznámejších členov rodu Medicii a interiér vytvorili velikáni Donatello a Michelozzo. Nazriete tiež do krypty katedrály. V poobedňajších hodinách presun vlakom do Pisa, prehliadka centra a Námestia zázrakov ktoré je srdom mesta.  Prehliadka Šikmej veže, možnosť individuálneho výstupu. Prezrieme si Katedrálu s najväčšou kazateľnicou z 13. storočia, , krstiteľnicu, Campo Santo - monumentálny starobylý cintorín pod holým nebom s výjavmi z byblie. Možnosť prechádzky po niekoľko kilometrov dlhých hradbách chrániacich toto námestie. Možnosť nákupov. V podvečerných hodinách návrat na hotel.

3. deň
Raňajky, celodenný autobusový výlet. Počas cesty údolím Val d’Orcia, sa Vám naskytnú výhľady na malebný toskánsky vidiek. Ako prvé navštívime stredoveké opevnené mestečko Monteriggioni, ktoré ochraňovalo tunajšie vinice pred nárokmi Florencie, krátka prehliadka, možnosť výstupu na mestské hradby. Následne sa presunieme do Siena, jedného z najpoetickejších talianskych miest. Prehliadka mesta: Palazzo Publico, veža Torre del Mangia, námestie Piazza del Campo. Po prehliadke transfer do ikonického stredovekého mestečka San Gimignano známeho svojimi kamennými vežami, ktoré leží v romantickom prostredí toskánskych viníc. Skvelý deň zakončíme návštevou preslávenej vinárskej farmy, kde nás čaká degustácia toskánskych špecialít a vín, medzi ktorými nebude chýbať preslávená odroda Chianti. Transfer späť na ubytovanie, nocľah. 


4. deň
Raňajky, presun miestnou dopravou do centra Florencie, mesta umenia a vedy, ktoré pripomína galériu pod otvoreným nebom. Prezrieme si najväčšie klenoty mesta - palác Mediciovcov, Basilica Santa Crocce, v ktorej sú pochovaní Michelangelo, Galileo, Machiavelli a iné významné osobnosti, radnicu Palaco Vecchio s vežou, vonkajšie múzeum Loggia dei Lanzifontánu del Porcellino, najstarší a najužší most zlatníkov Ponte Vecchio a iné. V prípade časových možností návšteva galérie Palatini. V podvečerných hodinách návrat miestnou dopravou späť na ubytovanie,prevzatie batožiny, transfer na letisko. Odlet z Flrorencie na letisko Schwechat, voliteľný transfer do Bratislavy.

Ubytovanie

Hotel Europa Signa Florenz **** 

Hotel ponúka 24-hodinovú recepciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie a reštauráciu. Nachádza sa 5 minút chôdze od stanice RR, z ktorej sa dostanete priamo do centra Florencie za cca 20 minút. Izby sú vybavené SAT TV, vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. K dispozícii klimatizácia. Pestré bufetové raňajky. 

Kontakt

CK Royal Travel

CK Royal Travel

Dunajská 4 ,
811 08 Bratislava ,
+421 904 525 277

info@royaltravel.sk
www.royaltravel.sk

Hotel Europa Signa Florenz ****

Piazza Stazione 10 ,
500 58 Signa - Florenz


www.hoteleuropasigna.it

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem