8,6

Veľmi dobré hodnotenie
(25 hodnotení)

4-dňový letecký zájazd do čarovného Toskánska s ubytovaním, raňajkami a službami sprievodcu

LokalitaCK Royal Travel, Florencia - Taliansko (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 25.9.2021 podľa dostupnosti.

Čarovné Toskánsko, hviezda mnohých romantických filmov. Objavte tajomstvá honosnej Florencie, vzhliadnite šikmú vežu v Pisa, rozľahlé vinice obklopujúce starobylé mestečká, ochutnajte toskánske vína a špeciality a mnoho ďalšieho. 4-dňový letecký zájazd do čarovného Toskánska s ubytovaním, raňajkami a službami sprievodcu.

Program zájazdu

1. deň
Voliteľný transfer z Bratislavy na letisko Schwechat, vo večerných hodinách odlet z Viedne do Florencie, transfer na hotel, ubytovanie. 

2. deň:
raňajky, krátky presun miestnou dopravou do Florencie, prehliadka dominánt Florencie -  katedrála Santa Maria del Fiore s renesančnou kupolou, výstup na zvonicu Giotto's Bell Tower, ktorej zvučné zvony vás ohromia, krátka prehliadka krstiteľnice sv. Jána, kde krstili najznámejších členov rodu Medicii a interiér vytvorili velikáni Donatello a Michelozzo. Nazriete tiež do krypty katedrály. V poobedňajších hodinách presun vlakom do Pisa, prehliadka centra a Námestia zázrakov ktoré je srdom mesta.  Prehliadka Šikmej veže, možnosť individuálneho výstupu. Prezrieme si Katedrálu s najväčšou kazateľnicou z 13. storočia, , krstiteľnicu, Campo Santo - monumentálny starobylý cintorín pod holým nebom s výjavmi z byblie. Možnosť prechádzky po niekoľko kilometrov dlhých hradbách chrániacich toto námestie. Možnosť nákupov. V podvečerných hodinách návrat na hotel.

3. deň
Raňajky, celodenný autobusový výlet. Počas cesty údolím Val d’Orcia, sa Vám naskytnú výhľady na malebný toskánsky vidiek. Ako prvé navštívime stredoveké opevnené mestečko Monteriggioni, ktoré ochraňovalo tunajšie vinice pred nárokmi Florencie, krátka prehliadka, možnosť výstupu na mestské hradby. Následne sa presunieme do Siena, jedného z najpoetickejších talianskych miest. Prehliadka mesta: Palazzo Publico, veža Torre del Mangia, námestie Piazza del Campo. Po prehliadke transfer do ikonického stredovekého mestečka San Gimignano známeho svojimi kamennými vežami, ktoré leží v romantickom prostredí toskánskych viníc. Skvelý deň zakončíme návštevou preslávenej vinárskej farmy, kde nás čaká degustácia toskánskych špecialít a vín, medzi ktorými nebude chýbať preslávená odroda Chianti. Transfer späť na ubytovanie, nocľah. 


4. deň
Raňajky, presun miestnou dopravou do centra Florencie, mesta umenia a vedy, ktoré pripomína galériu pod otvoreným nebom. Prezrieme si najväčšie klenoty mesta - palác Mediciovcov, Basilica Santa Crocce, v ktorej sú pochovaní Michelangelo, Galileo, Machiavelli a iné významné osobnosti, radnicu Palaco Vecchio s vežou, vonkajšie múzeum Loggia dei Lanzifontánu del Porcellino, najstarší a najužší most zlatníkov Ponte Vecchio a iné. V prípade časových možností návšteva galérie Palatini. V podvečerných hodinách návrat miestnou dopravou späť na ubytovanie,prevzatie batožiny, transfer na letisko. Odlet z Flrorencie na letisko Schwechat, voliteľný transfer do Bratislavy.

Ubytovanie

Hotel Europa Signa Florenz **** 

Hotel ponúka 24-hodinovú recepciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie a reštauráciu. Nachádza sa 5 minút chôdze od stanice RR, z ktorej sa dostanete priamo do centra Florencie za cca 20 minút. Izby sú vybavené SAT TV, vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou. K dispozícii klimatizácia. Pestré bufetové raňajky. 

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Spiatočná letenka z Viedne
  Spiatočná letenka z Viedne
 • Prehliadka Toskánska so sprievodcom CK
  Prehliadka Toskánska so sprievodcom CK
 • Degustácia vín a toskánskych špecialít
  Degustácia vín a toskánskych špecialít
 • Ubytovanie v hoteli s raňajkami
  Ubytovanie v hoteli s raňajkami
 • Autobusový výlet Monteriggioni, Siena, San Gimignano
  Autobusový výlet Monteriggioni, Siena, San Gimignano

399,00 €

Bežná cena: 270,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 270 bodov

Vyberte si z nasledujúcich možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 270 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,6

Veľmi dobré hodnotenie

25 hodnotení

8 zákazníkov odporúča

10

super organizácia zájazdu aj profesionalita, odbornosť a skúsenosti sprievodcu

Zákazník ZľavaDňa, 12. decembra 2019

Hodnotil ponuku 5-dňový zájazd pre 1 osobu (23.4.-27.4.2019)


9,0

pacila sa mi sprievodkina snazila sa ukazat nam vsetky zaujimavosti, aj si nasla cas sama odporucit ukazat, ist s nami kupit si miestne kulinarske speciality, dala rady, bola som s nou spokojna, program zajazdu bol tiez fajn, mozno by som pridala den, aby na cely program bolo viac casu

Miriam, 10. decembra 2019

Hodnotil ponuku 4-dňový letecký zájazd (Neapol, Capri,...

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Kontakt

CK Royal Travel

CK Royal Travel

Dunajská 4
811 08 Bratislava
+421 904 525 277

info@royaltravel.sk
www.royaltravel.sk

Zobraziť na mape

Zobraziť partnerskú stránku

CK Royal Travel

Hotel Europa Signa Florenz ****

Piazza Stazione 10
500 58 Signa - Florenz


www.hoteleuropasigna.it

Zobraziť na mape

Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež