7,7

Veľmi dobré hodnotenie
(46 hodnotení)

Cenovo nenáročná dovolenka v Kremnici s raňajkami a dieťaťom do 12 r. zdarma

LokalitaHotel Veterník, Kremnica (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 20.12.2021 podľa dostupnosti.

Kremnica je synonymom pohody. Vyberte sa ju preskúmať bez toho, aby vám ubytovanie ukrojilo zbytočne veľký kus rozpočtu. Radšej si doprajte niečo chutné na terase hotela Veterník, oddychujte v historickom centre, pozrite sa do štôlní a zistite, ako sa kedysi razili miliardy mincí. Alebo objavte Múzeum gýča, ktoré si drží slovenský rekord v počte gýčov na jednom mieste.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Cenovo nenáročné ubytovanie v útulných retro izbách
  Cenovo nenáročné ubytovanie v útulných retro izbách
 • Blízko centra banského mesta (len 5 minút pešo)
  Blízko centra banského mesta (len 5 minút pešo)
 • Welcome drink a raňajky v cene pobytu
  Welcome drink a raňajky v cene pobytu
 • Ubytovanie pre dieťa do 12 rokov zdarma
  Ubytovanie pre dieťa do 12 rokov zdarma
 • Parkovanie na hotelovom parkovisku
  Parkovanie na hotelovom parkovisku

od 45,00 €

Bežná cena: 45 - 145,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 45 bodov

Výber termínu

Možný príchod na pobyt. Voľné
Kalendár bol aktualizovaný dňa 24.07.2021 o 01:30.

Vyberte si z nasledujúcich možností

 • 2 noci
  45,00 €
 • 3 noci
  65,00 €
 • 4 noci
  85,00 €
 • 5 nocí
  105,00 €
 • 6 nocí
  125,00 €
 • 7 nocí
  145,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 45 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

7,7

Veľmi dobré hodnotenie

46 hodnotení

24 zákazníkov odporúča

9,3

Hotel jednoduchy ale čistý. Bolo nás 7 aj s deťmi ešte aj so psom. Izby velké čisté. Personal milý, ustretovy. Blízko do centra. Cena hotela super. Boli sme spokojný.

Jana, 20. mája 2021

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci s raňajkami


9,1

Výborná cena pre nenáročných turistov.

Zákazník ZľavaDňa, 8. júla 2021

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 3 noci s raňajkami

Kontakt

Hotel Veterník

Veternická 117/19
96701 Kremnica
0918 278 382

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

hotelveternik@gmail.com

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

600
m
Múzeum mincí a medailí

Múzeum mincí a medailí

Návštevníci majú možnosť spoznať tu dejiny peňazí od začiatkov až po dnešok s dôrazom na kremnickú mincovňu. Za expozíciu Líce a rub peňazí získalo toto múzeum v roku 2003... Viac ocenenie Múzeum roka.

900
m
Mestský Hrad v Kremnici

Mestský Hrad v Kremnici

Hrad je súčasťou Múzea mincí a medailí. Tvorí ho komplex budov zo 14. až 15. storočia a jedny z najzachovalejších hradieb na Slovensku. Najstaršou architektonickou pamiatkou... Viac areálu a zároveň aj mesta je karner zo začiatku 14. storočia. V suteréne má sprístupnenú kostnicu, hornú časť tvorí Kaplnka sv. Ondreja s gotickými nástennými maľbami. Návštevníkom ponúka počas celého roka rôzne expozície a prehliadky.

2
km
Banské Múzeum Kremnica

Banské Múzeum Kremnica

Múzeum sa nachádza v banskej štôlni Andrej pri Kremnici. Návštevníci majú možnosť spoznať exponáty zo 17. až 20. storočia a históriu ťažby v tomto regióne. Prehliadka sa absolvuje... Viac v hĺbke asi 60 metrov pod povrchom, s čelovkami a sprievodcom.

2
km
Rozhľadňa na Krahulskom vrchu

Rozhľadňa na Krahulskom vrchu

Táto drevená rozhľadňa sa nachádza medzi Kremnicou a obcou Krahule. Z jej najvyššieho poschodia možno pozorovať nielen blízke Kremnické a Štiavnické vrchy, ale – za dobrej... Viac viditeľnosti – napríklad i vzdialenú Malú Fatru. V okolí rozhľadne sa nachádzajú informačné tabule, a tiež stoly s lavicami pre turistov.

5
km
Kremnica, stred Európy

Kremnica, stred Európy

Pri Kremnických baniach na strednom Slovensku, vedľa starobylého Kostola sv. Jána Krstiteľa, je vztýčený kameň. Práve tu sa nachádza geografický stred Európy. Pri príležitosti... Viac vzniku Slovenskej republiky tu položili aj základný kameň Slovenskej štátnosti, nájdete tu aj pamätník Slovenského centra európskej integrácie. Stred Európy v Kremnických Baniach je ľahko dostupný autom.

7
km
Skalka arena

Skalka arena

Neďaleko kráľovskej Kremnice, v pohorí Veľkej Fatry v Kremnických vrchoch, nájdete toto známe lyžiarske a rekreačné stredisko. Obľubujú ho predovšetkým bežkári. Dĺžka bežeckých... Viac tratí tu predsatvuje fantastických 138,3 km. Práve tu si preto užijete zábavu na bežkách naplno a objavíte krásu okolitej krajiny. Stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 1 252 metrov. Čaká vás tu jedna lanovka, 5 vlekov a 8 zjazdoviek s celkovou dĺžkou 5,51 km. Ľahké trate sú 2, stredne ťažké 4 a náročné 2. Každoročne v posledný januárový víkend sa tu koná známy bežecký pretek Biela stopa.

7
km
stredisko Skalka

stredisko Skalka

Stredisko Skalka je známe najmä vďaka lyžiarskemu stredisku a bežkárskym tratiam. V lete ale poskytuje mnohé možnosti na turistiku alebo cyklistiku. Dostanete sa sem z Kremnice... Viac alebo z Banskej Bystrice po rôznych značených trasách.

10
km
Badínsky prales

Badínsky prales

Prales je situovaný v Kremnických vrchoch. Nachádza sa tu človekom takmer nedotknutá pralesová jedľová bučina. V roku 2000 ho navštívil aj princ Charles.

11
km
Tiesňava Malachovky

Tiesňava Malachovky

Malá ale o to krajšia tiesňava sa nachádza neďaleko Banskej Bystrice v obci Malachov. Dlhá je len asi 200 metrov ale odporúčame ju na prechádzku pokojne aj s malými deť... Viacmi. Najkrajšou časťou je terasovitý vodopád, ktorého výška presahuje 15 metrov a najkrajší je najmä na jar.

13
km
Hvezdáreň a planetárium - Žiar nad Hronom

Hvezdáreň a planetárium - Žiar nad Hronom

Krajská hvezdáreň a planetárium Maximiliána Hella je kultúrno-výchovné zariadenie prírodovedného charakteru, šíriace poznatky z odboru astronómie a príbuzných prírodných a... Viac technických vied. Rozvíja záujmovú činnosť a mimoškolské vzdelávanie. Planetárium robí tematické programy pre školy ale aj pre širokú verejnosť.

16
km
Harmanecká jaskyňa

Harmanecká jaskyňa

Túto jaskyňu nájdete v Kremnických vrchoch, 16 km od Banskej Bystrice, neďaleko obce Harmanec. Celková dĺžka jaskyne je 3123 m, z toho pre verejnosť je sprístupnená prehliadková... Viac trasa s dĺžkou 1020 m.

16
km
Plážové kúpalisko Banská Bystrica

Plážové kúpalisko Banská Bystrica

V Termálom kúpalisku Aqualand Banská Bystrica nájdete 2 plavecké bazény, relaxačný bazén a mnoźstvo detských bazénov s vodnými atrakciami. Všetky bazény sú termálne.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež