9,1

Vynikajúce hodnotenie
(58 hodnotení)

Vypi polievku, zjedz pohárik v Soupculture BA

LokalitaSoupculture Bratislava - Michalská, Bratislava - Staré Mesto (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.7.2021 podľa dostupnosti.

Keď ťa prepadne hlad a za teplú polievku by si dal aj pol kráľovstva. Vtedy ťa zachráni Soupculture, ktorá konečne prichádza aj do Bratislavy. Krémová voňavá polievka a chrumkavý chlebový pohárik je veru dokonalá kombinácia. A ako to máš jesť? Úplne jednoducho! Ani lyžicu nebudeš nepotrebovať. Stačí vypiť a chrumkať pohárik.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Moderný spôsob rýchleho stravovania
  Moderný spôsob rýchleho stravovania
 • Každý deň čerstvé krémové polievky
  Každý deň čerstvé krémové polievky
 • Na mieste pečené chlebové poháriky
  Na mieste pečené chlebové poháriky
 • Bez obalu, bez odpadu (alebo zabalené do eko-obalu)
  Bez obalu, bez odpadu (alebo zabalené do eko-obalu)
 • Vegánske, vegetariánske, bezlepkové polievky
  Vegánske, vegetariánske, bezlepkové polievky

od 2,49 €

Bežná cena: 4,30 - 5,29 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 2 body

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 2 body


Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,1

Vynikajúce hodnotenie

58 hodnotení

48 zákazníkov odporúča

10

S touto ponukou som sa stretla prvýkrát na zľave dňa a rozhodla som sa ju vyskúšať. A veru neľutujem. Polievka bola skvelá. Určite ešte vyskúšam cestou do Bratislavy.

Daniela, 27. júla 2021

Hodnotil ponuku Šošovicová polievka v kornútku


10

polievka skvela, kornutok tiez a aj vsetky sluzby okolo akurat cena sa mi zda byt vysoka. So zlavou v pohode.

Alena, 20. júla 2021

Hodnotil ponuku Šošovicová polievka v kornútku

Kontakt

Soupculture Bratislava - Michalská

Soupculture Bratislava - Michalská

Michalská 11
811 03 Bratislava
+421944629685

Po-Ne: 11.00 - 20.00 hod.

soupculture.bratislava@gmail.c...
www.facebook.com/soupcultureBA
>instagram.com/soupculture.ba

Zobraziť na mape

Zobraziť partnerskú stránku

Soupculture Bratislava - Michalská

Soupculture Bratislava - Obchodná

Obchodná 39
811 06 Bratislava
+421944629685

Po-Ne: 11.00 - 19.00 hod.

soupculture.bratislava@gmail.c...
www.facebook.com/soupcultureBA
>instagram.com/soupculture.ba

Zobraziť na mape

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

do100
m
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

200
m
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

300
m
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

400
m
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

500
m
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

600
m
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

600
m
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

900
m
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

1000
m
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

1
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

1
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

2
km
Horský park

Horský park

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež