8,5

Veľmi dobré hodnotenie
(468 hodnotení)

Neobmedzený wellness na Prednej hore s ubytovaním podľa výberu a soľnou jaskyňou, v blízkosti najznámejšia lúka plná sysľov v strednej Európe

Dlhá platnosť Dlhá platnosť

LokalitaRekreačný areál Predná hora, Muráň - Predná Hora (mapa)

Platnosť Platnosť kupónov je uvedená pri jednotlivých variantoch

To najdôležitejšie na tomto pobyte je uvoľnenie. To nastane, keď sa v miestnosti stlmí svetlo a vy sa ponoríte do bazéna, schováte do sauny alebo si posedíte v soľnej jaskyni. V tej chvíli cítite ako z vás postupne opadáva stres a napätie z posledných dní a vám sa na tvári začína objavovať úsmev. Zastavte sa priamo v NP Muránska planina, je to miesto pre dokonalú dovolenku v krásnej prírode.

Aktivity počas ubytovania:
 • Milovníkov aktívneho oddychu poteší viac ako 30 cyklistických a turistických trás s krásnymi výhľadmi (od mierne náročných až po tie, ktoré majú prevýšenie nad 1000 m).
 • V okolí do 10 km si môžete v prípade záujmu požičať aj elektrobicykle.
 • Za zmienku tiež stojí i Veľká lúka, zrúcanina Muránskeho hradu (najvyššie položený hrad v strednej Európe), či lúka Biele Vody, kde máte možnosť vidieť sysľa pasienkového a somáriky.

Odporúčaná turistika:
 • Trasa Predná hora – Muránsky hrad: trasa vedie z dolnej križovatky od horárne po Muránsky hrad (žltá trasa), trasa je vzdialená 7,5 km a trvá asi hodinu a pol
 • Trasa z mesta Muráň – Muránsky hrad: trasa trvá asi hodinu a pol (náučný chodník)
 • Trasa Muránska huta – Muránsky hrad: trasa vedie od zastávky z Muránskej Huty na Muránsky hrad, je vzdialená 7,7 km trvá asi hodinu a pol až dve hodiny.
 • Javoriny – Veľká Lúka: na Javoriny sa dostanete autom a potom pešo na Javoriny je to asi 7 km.
   
Odporúčaná cykloturistika:
 • Trasa na trekovom bicykli: trasa cez Javoriny – Veľkú lúku – Studňu – do Muráňa a na Prednú horu. Táto trasa je dlhá 42 km.
 • Trasa na horskom bicykli: trasa vedie na Kráľovú holu – do Javorín – na Červenú skalu – do Šumiaca. Táto trasa je dlhá 50 km.

 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Dokonalý relax priamo v Národnom parku Muránska planina
  Dokonalý relax priamo v Národnom parku Muránska planina
 • Neobmedzený vstup do Hradného wellness + Vitálneho sveta, vstup do soľnej jaskyne
  Neobmedzený vstup do Hradného wellness + Vitálneho sveta, vstup do soľnej jaskyne
 • Viac ako 100 km turistických a 30 cyklistických chodníkov, jv blízkosti najznámejšia lúka plná sysľov v strednej Európe
  Viac ako 100 km turistických a 30 cyklistických chodníkov, jv blízkosti najznámejšia lúka plná sysľov v strednej Európe
 • Vlastné remeselné pivo s drôrazom na kvalitu (IPA, materina dúška, biscuit)
  Vlastné remeselné pivo s drôrazom na kvalitu (IPA, materina dúška, biscuit)
 • Jedno dieťa do 12 rokov zdarma (ubytovanie, polpenzia, služby)
  Jedno dieťa do 12 rokov zdarma (ubytovanie, polpenzia, služby)

od 159,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 159 bodov

Výber termínu

Možný príchod na pobyt. Voľné
Kalendár bol aktualizovaný dňa 27.07.2021 o 13:50.

Vyberte si z nasledujúcich 4 možností

 • 2 noci
  159,00 €
 • 3 noci
  237,00 €
 • 2 noci
  159,00 €
 • 3 noci
  237,00 €
 • 2 noci
  189,00 €
 • 2 noci
  179,00 €
 • 3 noci
  267,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 159 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,5

Veľmi dobré hodnotenie

468 hodnotení

324 zákazníkov odporúča

9,2

Chalupka bola velmi pekna, cista. Nesvietilo nam svetlo na kuchynskej linke(nahlásené pri príchode) nebolo opravene a svetlo v miestnosti nebolo dostačujúce na osvetlenie -pri príprave jedla ci umyvani riadu... Areál stary, nepokoseny...cas zastal niekedy pred 30 rokmi... Strava vyborna, bolo...

Ľubica, 22. júna 2021

Hodnotil ponuku Chalúpka: Pobyt pre 2 osoby na 2 noci cez...


10

Všetko bolo super, bazény,sauny,jedlo výborné,aj dostatočne veľa.Jediný nedostatok je prístupová cesta.Odporučame

Zákazník ZľavaDňa, 16. novembra 2019

Hodnotil ponuku Pobyt v chatke pre 2 osoby na 3 noci cez...

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Kontakt

Rekreačný areál Predná hora

Rekreačný areál Predná hora

Predná Hora
04901 Muráň
+421 915 956 173, +421 910 923 535

Check in 14.00 hod.
Check out 10.00 hod.

ra@prednahora.sk
www.prednahora.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

4
km
Hrad Muráň

Hrad Muráň

Hrad Muráň, tretí najvyššie položený hrad na Slovensku, postavili ako kráľovský strážny hrad v 13. storočí na brale Cigánka. V súčasnosti je hrad Muráň zrúcaninou so zachovaným... Viac areálom a vstupnou vežou. Hradný komplex zaberá územie s rozmermi 360 a 96 m. Zachovali sa základy gotického paláca, fragmenty obvodového muriva a niektorých vedľajších stavieb. K najzachovanejším patrí vstupná brána s vežou. Z hradného brala je krásny výhľad na okolitú krajinu.

8
km
Šumiac - múzeum zvonov

Šumiac - múzeum zvonov

Jedinečné súkromné Múzeum zvoncov a spiežovcov sa nachádza v ľudovej drevenici v nízkotatranskej obci Šumiac. Uvidíte tu zbierku viac ako 2000 zvoncov rozmanitých tvarov, veľkostí... Viac a zvukov. Okrem slovenských sú tu vystavené i zvonce a ďalšie ľudové výrobky z Maďarska, Ruska, Španielska, Japonska, Egypta, Kambodže či Madeiry.

9
km
Meandre Hrona

Meandre Hrona

Prírodná rezervácia. Predstavuje jedinečnú sústavu meandrov horného toku rieky Hron s podmáčanými lúkami.

9
km
Prvé slovenské gymnázium

Prvé slovenské gymnázium

Prvé slovenské gymnázium sa nachádza v nenápadnej budove z 19. storočia. Dnes sa v budove nachádza múzeum s expozíciami venovanými dejinám prvého slovenského gymnázia a... Viac osobnostiam, ktoré na škole učili, ale aj expozície približujúce dejiny mesta Revúca a vybraných revúckych rodákov.

12
km
Tunel Kornela Stodolu

Tunel Kornela Stodolu

Tunel patrí do tzv. Telgártskej slučky. Tá bola postavená za účelom prekonať traťou výškový rozdiel na malom území. Šírka slučky je 400 metrov a vzdialenosť portálov tunela je len... Viac 83 metrov.

12
km
Chmarošský viadukt

Chmarošský viadukt

Kamenný klenbový most pozostáva z deviatich otvorov so svetlosťou 10 metrov, je celý postavený v oblúku, ktorý má polomer 300 metrov.

13
km
Vodopád pod Orlovou

Vodopád pod Orlovou

Nad obcou Pohorelá sa nachádza nie veľmi známy a málo navštevovaná Vodopád pod Orlovou. Nevyniká veľkosťou,skôr krásnym prostredím a pokojom. Dostanete sa k nemu priamo z obce... Viac Pohorelá po žltej značke.

13
km
Kráľova Hoľa

Kráľova Hoľa

Kráľova Hoľa je jedným z najznámejších slovenských vrchov. Nachádza sa nad prameňom rieky Hron pri obci Telgárt. Na jej vrchole sa vám naskytne krásny pohľad na Liptov a Vysoké... Viac Tatry. Známa je aj vďaka televíznemu vysielaču, podľa ktorého ju ľahko spoznáte aj z diaľky.

18
km
Hrad Rákoš

Hrad Rákoš

Hrad vznikol v 13. storočí po vpáde tatarov aby strážil hranicu v prípade podobných útokov. Podobný útok sa už ale neuskutočnil takže bol hrad v 15. storočí zbúraný. Do dnešných... Viac čias sa z neho veľa nezachovalo, vidno len zvyšky obytného paláca a obvodových múrov. Vychádzku na hrad ale odporúčame kvôli peknému prírodnému prostrediu.

18
km
Dobšinská ľadová jaskyňa

Dobšinská ľadová jaskyňa

Najväčšia zaľadnená jaskyňa na Slovensku, národná prírodná pamiatka. Z celkovej dĺžky jaskyne 1 491 m je verejnosti sprístupnený okruh dlhý 475 m. Ako prvá jaskyňa v Európe bola... Viac elektricky osvetlená.K jaskyni je prístup z osady Dobšinská ľadová jaskyňa v Slovenskom raji, výstup k jaskyni po náučnom chodníku trvá asi 25 min. (1 km).

18
km
Vysoká pec v Sirku

Vysoká pec v Sirku

Obec Sirk bola kedysi dobre známa ťažbou a spracovaním železnej rudy. Tieto časy pripomína vysoká pec, ktorá kedysi bola súčasťou historickej huty z 19. storočia. Železo, ktoré sa... Viac tu vyrábalo, bolo vyvážané do Maďarska i Rakúska. Nájdete tu aj informačnú tabuľu, ktorá informuje o histórii železiarní na Slovensku.

19
km
Ochtinská aragonitová jaskyňa

Ochtinská aragonitová jaskyňa

Táto jaskyňa je národnou prírodnou pamiatkou a je zapísaná na zozname Svetového dedičstva UNESCO. Aragonitová výplň vznikla za špecifických hydrochemických a klimatických pomerov... Viac v uzavretých podzemných dutinách. Pre jaskyňu je príznačná absencia netopierov.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež