Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Wellness pobyt s masážou a polpenziou v hoteli Alibaba*** v Humennom

Dlhá platnosť Dlhá platnosť

LokalitaHotel Alibaba***, Humenné (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.12.2021 podľa dostupnosti.

Najprv relaxujete vo vírivke plnej bubliniek, o pár minút sa už vyhrievate v saune, aby vás vzápätí zážitkové sprchy preniesli do tropickej džungle a povzbudili všetky zmysly. Navyše vás čaká aj mimoriadne príjemná masáž. Takto oddýchnutí sa potom prejdite napríklad k Humenskému kaštieľu alebo Vihorlatskému múzeu len 400 m od hotela Alibaba***. Zatiaľ vám nachystajú polpenziu.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Denne jacuzzi, 2 sauny, zážitkové sprchy, ochladzovací bazén, wellness bar
  Denne jacuzzi, 2 sauny, zážitkové sprchy, ochladzovací bazén, wellness bar
 • Ku každému pobytu masáž pre oboch
  Ku každému pobytu masáž pre oboch
 • Polpenzia zahrnutá v cene
  Polpenzia zahrnutá v cene
 • Dieťa do 4,99 rokov na prístelke zdarma
  Dieťa do 4,99 rokov na prístelke zdarma
 • Neobmedzene fitness, denne squash alebo tenis
  Neobmedzene fitness, denne squash alebo tenis

od 104,00 €

Bežná cena: 149 - 543,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 104 bodov

Výber termínu

Možný príchod na pobyt. Voľné
Kalendár bol aktualizovaný dňa 28.07.2021 o 10:35.

Vyberte si z nasledujúcich 2 možností

 • 2 noci
  104,00 €
 • 3 noci
  156,00 €
 • 4 noci
  208,00 €
 • 5 nocí
  260,00 €
 • 6 nocí
  312,00 €
 • 2 noci
  126,00 €
 • 3 noci
  189,00 €
 • 4 noci
  252,00 €
 • 5 nocí
  315,00 €
 • 6 nocí
  378,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 104 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 605 171 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Kontakt

Aktivity v okolí

800
m
Vihorlatské múzeum (Kaštieľ)

Vihorlatské múzeum (Kaštieľ)

Pôvodne renesančný kaštieľ z roku 1610 bol koncom 19. storočia prestavaný podľa vzoru francúzskych barokových zámkov. V súčasnosti sa v ňom nachádza múzeum.

800
m
Humenné - skanzen

Humenné - skanzen

Expozícia ľudovej architektúry sa nachádza asi 200 m od budovy kaštieľa, v ktorom sídli aj Vihorlatské múzeum. Nájdete tu najtypickejšie stavby ľudovej architektúry... Viac východokarpatskej oblasti a jednu sakrálnu stavbu. Hlavným stavebným materiálom objektov je drevo, hlina a slama. Expozícia je súčasťou Vihorlatského múzea Humenné

7
km
Hrad Brekov

Hrad Brekov

Hrad sa vypína na brale s pekným výhľadom na Humenné a Strážske. Hrad vznikol koncom 13. storočia na mieste staršieho hradiska z obdobia Veľkej Moravy. V čase protihabsburských... Viac povstaní ho viackrát poškodili Rákócziho a Thökölyho vojaci. Ako pevnosť zanikol koncom 17. storočia, pričom dodnes sa z neho zachovala len časť múrov a niektoré klenby.

13
km
Hrad Čičava

Hrad Čičava

Zrúcanina gotického hradu Čičva, alebo Čičava, tvorí dominantu obce Sedliská, neďaleko Vranova nad Topľou. Hrad bol postavený začiatkom 13. storočia a bol strediskom rozsiahleho... Viac panstva. Vedie k nemu cesta z miestnej časti Podčičva.

13
km
Viniansky hrad

Viniansky hrad

Zrúcanina gotického hradu z 13. storočia pri obci Vinné v okrese Michalovce. Pôvodný hrad bol postavený na sopečnej kryhe na južných výbežkoch Vihorlatských vrchov. Našlo sa tu... Viac takmer 2000 medených mincí v hlinenom krčahu, pestrofarebné renesančné kachlice, rôzne kovové kľúče, hroty šípov a zvyšky keramiky. Objavený bol tiež neporušený vinič, ktorého vek sa odhaduje na približne 200 rokov. Na hrad vedú značkované turistické chodníky.

15
km
Vihorlat

Vihorlat

Vihorlat, najvyšši vrch Vihorlatských vrchov je veľmi obľúbeným cieľom turistov. Jeho vrchná časť bola vyhlásená za národnú prírodnú pamiatku, pretože sa tu nachádzajú pralesovité... Viac porasty s výskytom až 250-ročných stromov. Východiskom na výstup môže byť napríklad obev Poruba pod Vihorlatom.

16
km
Thermalpark Šírava

Thermalpark Šírava

Thermalpark bol oficiálne otvorená v roku 2014. Pozostáva zo štyroch bazénov - masážneho, vlnového, detského a relaxčného.

17
km
Zemplínska šírava

Zemplínska šírava

Zemplínska Šírava patrí najmä v lete medzi obľúbené rekreačné strediská. Na jej severnej strane je viacero rekreačných zariadení, napríklad Hôrka, Kaluža, Paľkov a Kamenec. V... Viac strediskách sú požičovne člnov, vodných bicyklov, vodných skútrov, vodných lyží a windsurfingov. Strediská sú tiež turistickým východiskom do Vihorlatských vrchov. Z lodného prístavu pravidelne premávajú vyhliadkové výletné lode. Na Zemplínskej šírave sú výborné možnosti na rybolov.

18
km
Kaštieľ v Snine

Kaštieľ v Snine

Prvá zmienka o drevenej kúrii, ktorá sa tu nachádzala je z roku 1646. V roku 1781 bola pre pre grófku Teréziu van Dernáthovú prestavaná do podoby kaštieľa.

19
km
Veľká Domaša

Veľká Domaša

Veľká Domaša je situovaná v Ondavskej vrchovine čo ju spolu s priaznivými podmienkami na kúpanie a rekreáciu robí obľúbeným cieľom turistov. Nájdete tu čistú, modrozelenú vodu,... Viac ktorá má vynikajúci samočistiacu schopnosť. Na brehoch jazera sa nachádza päť rekreačných stredísk – Valkov-Tíšava, Dobrá, Poľany, Holčíkovce a Nová Keľča. Každé stredisko ponúka buď možnosť ubytovania v hoteloch, penziónoch, alebo stanovanie v kempingoch.

19
km
Kaštieľ Michalovce / Zemplínske múzeum

Kaštieľ Michalovce / Zemplínske múzeum

Zbierka a expozície múzea sú umiestnené v priestoroch barokovo–klasicistického kaštieľa zo 17. storočia. Nájdete tu prírodovednú, archeologickú, umelecko-historickú, etnologickú a... Viac historickú expozíciu.

20
km
Sninský kameň

Sninský kameň

Nachádza sa v pohorí Vihorlat na východe Slovenska. Zároveň je dominantným vrchom okolia Sniny. Skalnaté bralá na jeho vrchole sú pre turistov prístupné pomocou železných schodov... Viac a je z nich krásny výhľad na široké okolie. Vrch bol vyhlásený za prírodnú pamiatku.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež