8,6

Veľmi dobré hodnotenie
(38 hodnotení)

Relax s polpenziou v historickom hoteli Lev*** s možnosťou využitia wellness - priamo v centre mesta

Zobraziť kontakt Otvorené

Dlhá platnosť Dlhá platnosť

LokalitaHOTEL LEV***, Levice (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 15.12.2021 podľa dostupnosti.

Má viac ako 100 rokov, je kultúrno-historickou pamiatkou, stelesňuje históriu architektúry, tradície a kultúru slovenského národa - Hotel Lev***. Rozprestiera sa priamo v centre mesta, neďaleko od Námestia hrdinov a pešej zóny. Počas pobytu vám nebude chýbať chutná polpenzia a počas týchto dovolenkových dní vás wellness rozmazná neobmedzene.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Neobmedzený vstup do wellness (fínska, parná sauna, vírivka)
  Neobmedzený vstup do wellness (fínska, parná sauna, vírivka)
 • V hoteli sú k dispozícii 2 terasy
  V hoteli sú k dispozícii 2 terasy
 • Milý a ustretový personál
  Milý a ustretový personál
 • Stelesňuje históriu architektúry, tradície a kultúru slovenského národa
  Stelesňuje históriu architektúry, tradície a kultúru slovenského národa
 • Najstarší historický hotel v Leviciach (kultúrno-historická pamiatka)
  Najstarší historický hotel v Leviciach (kultúrno-historická pamiatka)

od 64,00 €

Bežná cena: 75 - 375,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 64 bodov

Výber termínu

Možný príchod na pobyt. Voľné
Kalendár bol aktualizovaný dňa 13.06.2021 o 19:50.

Vyberte si z nasledujúcich možností

 • 1 noc
  64,00 €
 • 2 noci
  119,00 €
 • 4 noci
  229,00 €
 • 5 nocí
  279,00 €
 • 3 noci
  174,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 64 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,6

Veľmi dobré hodnotenie

38 hodnotení

30 zákazníkov odporúča

10

Vzácna historická budova hotela, nové interiéry, nadštandardné ubytovanie, strava, wellness. Ústretovosť a ochota personálu aj v týchto nepriaznivých "vírusových" podmienkach.

Vladimír, 23. októbra 2020

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci


10

Boli sme velmi spokojni so vsetkym. Urcite by sme ho odporucili a radi sa tam vratime.

Karol, 14. októbra 2020

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 1 noc

Kontakt

HOTEL LEV***

HOTEL LEV***

Ul. Čsl. armády 2
934 01 Levice
+421 36 37 00 300

Pondelok - Nedeľa: 0.00 - 24.00 hod.

recepcia@hotellev.sk
www.hotellev.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

500
m
Levický Hrad

Levický Hrad

Zakonzervované zrúcaniny gotického hradu z 13. storočia. Bránil prístup k stredoslovenským banským mestám, bol súčasťou panstva Matúša Čáka Trenčianskeho, neskôr sa stal hradom... Viac kráľovským.

10
km
Skalné obydlia Brhlovce

Skalné obydlia Brhlovce

V obci Brhlovce sa nachádza komplex skalných obydlí vtesaných do tufu, ktorý je unikátny nielen na území Slovenska. Niektorí autori ich spájajú s možnosťou úkrytov pred Turkami v... Viac 16. storočí, iní ich pôvod viažu k hospodárskej činnosti - zaniknutým viniciam. Niektoré sa dodnes používajú na bývanie, iné slúžia akovínne pivnice alebo hospodárske priestory. V jednom z domčekov je dnes expozícia ľudového bývania.

14
km
Kúpalisko Santovka Wellness

Kúpalisko Santovka Wellness

Kúpalisko dostalo svoj názov podľa obce, rovnako ako aj známa minerálna voda Santovka. Voda z vrtu sa nachádza priamo v areáli kúpaliska. V areáli sú 4 bazény, travertínové sedavé... Viac bazéniky z prírodného kameňa, do ktorých prúdi stále čerstvá voda priamo z prameňa, ďalej 2 masážne vodopády a masážne sprchy, ktoré sú vybudované z prírodného kameňa a tečie tu čistá Santovská voda.

14
km
Kláštor v Hronskom Beňadiku

Kláštor v Hronskom Beňadiku

Benediktínsky kláštor v Hronskom Beňadiku patrí medzi najstaršie a najvýznamnejšie stavebné pamiatky na Slovensku. Podľa záznamov ho založili v roku 1075. Najstaršou časťou... Viac kláštorného komplexu bola románska bazilika, ktorú vysvätili v roku 1075. Po roku 1537 kláštor pod hrozbou tureckých nájazdov prebudovali na pevnosť, a tak k nemu pribudli hradby a delové bašty.

18
km
Vodný mlyn Bohunice

Vodný mlyn Bohunice

Pri obci Bohunice sa nachádza bývalá mlynárska usadlosť. Ide o typ vodného mlyna s kolesom na vrchný pohon. Mlecie zariadenie bolo zmodernizované a v roku 1938 sa zaviedol aj... Viac elektrický prúd. Vnútorné priestory sú vybavené dobovým nábytkom a v súčasnosti slúžia ako múzeum.

21
km
Arborétum Mlyňany

Arborétum Mlyňany

Arborétum Mlyňany má najbohatšiu a najcennejšiu zbierku cudzokrajných, najmä vždyzelených drevín na Slovensku. Rozsahom svojej unikátnej zbierky patrí k najväčším v strednej... Viac Európe. Nachádza sa tu vyše 2300 druhov rastlín vrátane druhov napríklad z Ázie, Kórey a Severnej Ameriky. Dominantou areálu je romantický kaštieľ z roku 1894 s charakteristickou vežou.

21
km
Dudince

Dudince

Dudince sú obcou, ktorá je známa najmä pre svoje kúpele. Zároveň sú Dudince najmenším mestom Slovenska. Nachádza sa tu množstvo hotelov, ktoré majú svoje vlastné wellness ale aj... Viac kúpalisko Dudinka.

22
km
Mašekov mlyn

Mašekov mlyn

Rodinná farma, živý agrárny skanzen. Na tomto mieste sa zachovávajú tradície a remeslá. Môžete si tu oddýchnuť, zakúpiť domáce produkty alebo sa zúčastniť mnohých podujatí a... Viac workshopov.

24
km
Mauzóleum rodiny Migazzi

Mauzóleum rodiny Migazzi

Mauzóleum dal v roku 1887 postaviť pre seba a svoju manželku Viliam Migazzi. Slohovo sa radí do neorománskeho štýlu a spolu s parkom je mauzóleum zapísané v ústrednom zozname... Viac národných kultúrnych pamiatok SR.

24
km
Mariánska Čeľaď

Mariánska Čeľaď

Mariánska Čeľaď sú ruiny kláštora pochádzajúceho zo 16. storočia. Založili ho paolínsky mnísy, ktorí tu neskôr zriadili napríklad aj knižnicu bohatú na knihy a historické spi... Viacsy. Dnes je aj napriek svojmu stavu obľúbeným výletným miestom, aj vďaka polohe neďaleko Podhájskej.

25
km
Tesárske Dúpence

Tesárske Dúpence

Jedná sa o málo známe skrýše vytesané do vápencovej steny v malej juhoslovenskej obci Hontianske Tesáre. Pravdepodobne slúžili ako skrýše počas vpádu Tatarov na naše územ... Viacie. Nájdete tu dokopy 4 skrýše, ktoré sa podľa počtu komôrok nazývajú Jednodierka, Dvojdierka a Osemdierka.

25
km
Tesárska roklina

Tesárska roklina

Na naše končiny neobvyklá roklina vznikla pôsobením vody na vulkanické horniny. Nájdete tu dokonca 4 vodopády, pričom najvyšší má až 8 metrov. Lokalita je vyhlásená za národnú... Viac prírodnú pamiatku. Dostanete sa sem po značenom chodníku z obce Hontianske Tesáre.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež