Kvalitné lokálne potraviny

Lokapetit, Bratislava - Staré Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Kvalitné lokálne potraviny

LokalitaLokapetit, Bratislava - Staré Mesto (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 2.4.2014 do 31.5.2014 podľa dostupnosti.

Vyskúšajte kvalitné slovenské potraviny od domácich farmárov a producentov, ktorí sú zapojení do nášho systému debničkového predaja, tento krát v novootvorenej kamennej predajni. Len za 1,90 € získate 20% zľavu na ľubovoľný nákup.

Potešte seba a svojich blízkych nákupom naozaj kvalitných potravín a pripomeňte si ako chutí poctivé jedlo. Nákupom produktov od malých a stredných farmárov, či výrobcov, potešíte nielen svoje chuťové kanáliky, ale zároveň podporíte tých, ktorí svojimi rukami prispievajú k zachovaniu tváre vidieka a domácej výroby. Množstvo spokojných zákazníkov sa k nám vracia so slovami, že konečne našli jedlo, ktoré chutí ako to domáce. • Vyskúšajte kvalitné slovenské potraviny od domácich farmárov a producentov, ktorí sú zapojení do nášho systému debničkového predaja, tento krát v novootvorenej kamennej predajni.
 • Ponuku sa dozviete jednoducho na webe www.lokapetit.sk, alebo priamo v kamennom obchode na Cintorínskej 9 v Bratislave.
 • Kvalitné a zdravé potraviny s jasným pôvodom a jasným spôsobom pestovania či výroby.
 • V ponuke nájdete potraviny od ovocia a zeleniny, cez mäso, vajcia, syry, huby, müsli až po jedinečné ochutené vína, cestoviny, ovocné šťavy či pečivo.
 • Široká, rozmanitá a stále rozrastajúca sa ponuka.
 • Výhradne slovenskí pestovatelia a producenti fungujúci na princípe trvalo-udržateľného poľnohospodárstva.
 • Priamo od farmárov– sezónne a čerstvé, v tradičnej, bio alebo eko kvalite.
 • Navyše sa môžete tiež zapojiť do obľúbeného debničkového predaja, ktorý prevádzkujeme pravidelne každý týždeň a to bez nutnosti zakúpenia debničiek alebo prepraviek vopred.
 • Príďte sa pozrieť a dozvedieť viac o tom, kto a ako vyrába jedlo na vašom stole.
 • Nákupom podporíte slovenských farmárov a vidiek.ČO JE DEBNIČKOVANIE:


Tento spôsob doručovania potravín pochádza z krajín západnej Európy, predovšetkým z Veľkej Británie, kde má silnú tradíciu. Vznikol v druhej polovici minulého storočia ako alternatíva pre ľudí, ktorí nechceli nakupovať produkty ponúkané veľkoobchodmi a ktorí chceli na svojich stoloch vidieť lokálne vyprodukované potraviny. V posledných rokoch naberá na popularite aj na Slovensku a čoraz viac domácností sa stravuje s ohľadom na lokálnosť, sezónnosť a čerstvosť potravín.

AKÉ SÚ VÝHODY DEBNIČKOVANIA:

 • LOKÁLNOSŤ
Prevažná väčšina z našich dodávateľov pôsobí v okruhu menšom, ako 200 kilometrov od Vášho bydliska.
 • ČERSTVOSŤ
Vyzdvihnutie od našich dodávateľov prebieha maximálne jeden deň pred doručením košíka k Vám domov pomocou chladiarenského auta.
 • KVALITA
Jeden náš farmár hovorí: „dobrého sa veľa vyrobiť nedá.“ My súhlasíme, a preto ponúkame poctivé výrobky malých a stredných farmárov.
 • ZDRAVIE
Kráča ruka v ruke s kvalitou.
 • OCHRANA ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA A KRAJINY
Skracovaním prepravných vzdialeností a potravinového reťazca sa výrazne znižuje negatívny vplyv na krajinu, spôsobovaný zbytočným premiestňovaním potravín po svete.
 • PODPORA PRVOPRODUCENTOV A SLOVENSKÉHO VIDIEKA
Kúpou slovenských potravín od malých a stredných producentov preukazujete úctu našim farmárom, práci, ktorú robia, hodnotám, v ktoré veria.


V ponuke lokapetit
, ktorú pre Vás neustále rozširujú nájdete výhradne slovenské potraviny podľa sezónnej dostupnosti: ovocie, zeleninu, mäso, mäsové výrobky, eko mäso, mliečne výrobky a syry, vajcia, chlieb a pečivo, ovocné šťavy, múku, olej, koreniny, cestoviny, strukoviny, med, huby, nutelu, džemy, bylinky, čaje, orechy, semienka, sušené ovocie, víno, pivo, sladké a slané maškrty a omnoho viac.Viac informácií na www.lokapetit.sk

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

Ukončené
1,90 €

Bežná cena: 2,38 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 586 494 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Lokapetit

Cintorínska 9
81108 Bratislava
0903 829 668, 0908 646 891

lokapetit@lokapetit.sk
http://www.lokapetit.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť